Široká škála zdravotných potrieb a výrobkov pre zdravie, rýchle dodanie

V ponuke e-shopu nájdete viac ako 2000 produktov, ktoré neustále aktualizujeme a rozširujeme. Množstvo produktov máme skladom, a preto vám ich vieme rýchlo doručiť. Doručujeme aj v sobotu!

Spoľahlivosť a kvalita

Nadviazali sme silné partnerstvá s výrobcami a dodávateľmi výrobkov. Všetky výrobky sú certifikované a spĺňajú najprísnejšie normy a štandardy.

Odborné poradenstvo a pomoc pri výbere

Naši pracovníci majú dlhoročné skúsenosti, neustále sa vzdelávajú a profesionálne vám pomôžu pri výbere a poradenstve.

Zdravotné pomôcky aj na lekársky poukaz

Cez naše kamenné predajne zasielame takmer všetky zdravotné pomôcky predpisované lekármi na lekársky poukaz. Kontaktujte nás.

Rýchle vybavenie reklamácií

V prípade reklamácie Vás ako zákazníka neťaháme za nos 30 dní. Väčšinu tovaru zasielame obratom na výmenu!

Akcie, vernostný program

Denne pripravujeme pre vás akcie a zľavy, aby ste ušetrili. Stálych registrovaných zákazníkov za každý nákup odmeňujeme.
Novinka: Zaregistrujte sa u nás a získajte od nás na začiatok až 49 vernostných bodov!

Využívajte množstvo výhod na jednom mieste! (kliknite pre viac informácií)

Fitsedák - podložka na zdravé sedenie


Cena s DPH:
59,90€

Máte sedavé zamestnanie? Fitsedák Vám umožní sedieť pohodlne po celý deň. Vďaka tejto výnimočnej inovatívnej sedačke už viac nebudete cítiť nepríjemnú bolesť chrbta a kĺbov, ktoré sa objavujú pri dlhodobom sedení. Patentovaná podložka na stoličku prirodzene optimalizuje vašu polohu v sede kedykoľvek a kdekoľvek sedíte.

Fitsedák Vám pomôže zdravo sedieť, pretože obnovuje prirodzené zakrivenie chrbtice a uvoľňuje bolesť dolnej časti chrbta, ktorá vzniká pri klasickom sedení, keď sa vaše svaly vyrovnávajú a napínajú pod telesnou hmotnosťou. 

Fitsedák je špeciálne sedadlo, ktoré jednoducho umiestnite na akýkoľvek povrch. Vzhľadom na unikátny patentovaný tvar kolísky, pomôcka pre zdravé sedenie zdvíha a podporuje stehná, podporuje zadok, znižuje tlak a napätie na kostrči a panvových kostiach, čím vám zabezpečuje prirodzené a správne držanie tela. 

Správne držanie tela počas sedenia

Zmierňuje bolesť chrbta Eliminuje bolesti krčnej chrbtice

Bolesti v dolnej časti chrbta?

Patentovaná podložka na stoličku prirodzene optimalizuje vašu polohu v sede kedykoľvek a kdekoľvek sedíte.

Fitsedák vám pomôže zdravo sedieť, pretože obnovuje prirodzené zakrivenie chrbtice a uvoľňuje bolesť dolnej časti chrbta, ktorá vzniká pri klasickom sedení. Krčná chrbtica je pri dennodennom sedení veľmi zaneprázdnenou časťou tela, čo často spôsobuje nepríjemnú bolesť krku.

Vďaka fitsedáku znížite tlak a napätie na kostrči či panvových kostiach.

Prečo používať Fitsedák

 1. Zmierňuje bolesť chrbta.
 2. Jedinečná podpora pre správne držanie tela počas sedenia.
 3. Znižuje tlak a napätie na kostrči a panvových kostiach.
 4. Poskytuje maximálny komfort pri sedení.
 5. Prírodná úľava od bolesti chrbta.
 6. Jedinečný patentovaný tvar pre prirodzenú úľavu od bolesti chrbtice a kĺbov.
 7. Využijete ho na každom type stoličky, v kancelárii, doma, v aute, aj pri sedení na zemi.
 8. Ľahký a kompaktný.
 9. Prenosný s pohodlnou rukoväťou.

Zmeňte vaše sedenie a zmeníte váš život.

Akonáhle sa posadíte na FIT sedák, podvedome sa narovnáte a zaujmete pozíciu pre zdravé sedenie. Okamžite pocítite, že tlak v oblasti chrbtice, bedrových kĺbov a zadku je nižší. V tejto pre telo prirodzenej polohe sa budete nielen lepšie cítiť, ale bude sa vám ľahšie dýchať a ani po niekoľkohodinovom sedení na tejto jedinečnej polohovacej podložke nebudete cítiť bolesť ani únavu. 

Kde môžete používať Fitsedák

 • v práci, v kancelárii
 • doma
 • na letisku, aj v lietadle
 • v aute
 • v prírode
 • počas tehotenstva
 • počas meditácie
 • pri športe

Fitsedák nie je vankúš ani poduška na stoličku. Ide o špeciálnu pomôcku pre zdravé a prirodzené sedenie človeka. Pri vývoji boli patentované 2 inovatívne technológie – APS Technology a Advanced Core Materials, ktoré zabezpečujú, že po posadení sa na Fitsedák automaticky zaujmete správne držanie tela bez ohľadu na povrch, na ktorom sedíte. 

Odborníci odporúčajú používať Fitsedák každému, kto strávi väčšinu času v sede. Špeciálna sedačka vám pomáha udržať správnu pozíciu tela pri sedení, čím dokážete predchádzať napríklad skolióze. 

Nebojte sa, že sa Fitsedák pod vami rozpadne. Výrobok je vyrobený z polyuretánovej peny s otvorenými bunkami s pevným, priedušným poťahom, na dotyk veľmi príjemnej tkaniny. Použité materály sú navrhnuté tak, aby vám poskytovali jedinečný pocit pri sedení po celý deň.

Fitsedák je unikátna pomôcka, vďaka ktorej budete mať počas sedenia správne držanie tela a maximálny komfort pri svojej práci. Už viac nepocítite napätie a tlak z dlhodobého sedenia. 

Pozrite si krátke video, kde všade a ako môžete FitSedák použiť

 

Zdieľajte

Tento produkt je zaradený v následujúcich kategóriách: