Finančná zbierka pre Nadácia Kvapka nádeje

Ponúknuť to najlepšie, najkvalitnejšie a najzdravšie pre vás a vašich blízkych, pre všetkých, ktorí potrebujú pomoc a opateru, je pre nás prioritou. Denno-denne sa snažíme prinášať na trh to, čo potrebujú ľudia s rôznymi zdravotnými problémami a ťažkosťami. Snažíme sa uľahčiť život tým, ktorí to potrebujú, ktorí sú odkázaní na pomoc iných či na využívanie rôznych špecifických zdravotníckych pomôcok. Snažíme sa pomáhať a spoločne môžeme pomôcť ešte viac. Záleží nám na vás, záleží nám na zdraví a šťastí iných.

Aj preto sme pristúpili na spoluprácu s Nadáciou Kvapka nádeje, aby sme mohli pomôcť ešte viac. Nákupom v našom internetovom obchode TualMED (e-zdravotnickepotreby.sk) môžete nezáväzne podporiť Nadáciu Kvapka nádeje, a to buď zaokrúhlením ceny vášho nákupu nahor, prípadne napísaním vami želanej sumy, ktorá sa pripočíta k výslednej cene objednávky. Vyzbierané príspevky následne odovzdáme raz za tri mesiace Nadácii Kvapka nádeje, ktorá bola založená s cieľom trvale a kontinuálne podporovať liečebné, školské, kultúrne a sociálne potreby chorých detí, a to predovšetkým detí postihnutých nádorovým ochorením, ľudovo nazývaným rakovina.

Chuť pomáhať druhým je pre slovenský národ charakteristická a je súčasťou ľudskej prirodzenosti, ako aj zodpovednosti k ostatným. Sme radi, že môžeme pomôcť vám, našim zákazníkom a spoločne skúsme pomôcť tým najzraniteľnejším - deťom.

kvapka nádeje zbierka tualmed

 

Príspevok pre NADÁCIU KVAPKA NÁDEJE je považovaný za dobrovoľný dar v zmysle povolenej verejnej zbierky zapísanej do registra verejných zbierok pod registrovým číslom verejnej zbierky 000-2018-022349 a sumu príspevku, o ktorú ste dobrovoľne navýšili platbu pri kúpe tovaru prostredníctvom portálu www.e-zdravotnickepotreby.sk, nie je možné vymáhať späť, a to ani v prípade vrátenia tovaru, nakoľko tieto samostatné príspevky sú v plnej výške zasielané na účet NADÁCIE KVAPKA NÁDEJE.

NADÁCIA KVAPKA NÁDEJE 

Darujte pár centov na dobrú vec! Zaokrúhlite hodnotu vášho nákupu nahor alebo prispejte ľubovolnou sumou a rozdiel, ktorý takto vznikne pošleme celý na účet NADÁCIE KVAPKA NÁDEJE. Nemusí ísť o veľkú sumu, ale ak pár centov daruje viac ľudí, vyzbierame čiastku, ktorá pomôže tým, ktorí to potrebujú. Ďakujeme! 

 

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Sme certifikovaný predajca zdravotníckych pomôcok.
Cieľom nášho internetového obchodu e-zdravotníckepotreby.sk je pohodlnejší prístup zákazníkov k našej ponuke tovaru a služieb. Už 13 rokov sa zaoberáme predajom zdravotníckych, rehabilitačných, ortopedických pomôcok a rôznych doplnkových tovarov.

SAEC Sphere
Podporované platobné karty
A A