Široká škála zdravotných potrieb a výrobkov pre zdravie, rýchle dodanie

V ponuke e-shopu nájdete viac ako 2000 produktov, ktoré neustále aktualizujeme a rozširujeme. Množstvo produktov máme skladom, a preto vám ich vieme rýchlo doručiť. Doručujeme aj v sobotu!

Spoľahlivosť a kvalita

Nadviazali sme silné partnerstvá s výrobcami a dodávateľmi výrobkov. Všetky výrobky sú certifikované a spĺňajú najprísnejšie normy a štandardy.

Odborné poradenstvo a pomoc pri výbere

Naši pracovníci majú dlhoročné skúsenosti, neustále sa vzdelávajú a profesionálne vám pomôžu pri výbere a poradenstve.

Zdravotné pomôcky aj na lekársky poukaz

Cez naše kamenné predajne zasielame takmer všetky zdravotné pomôcky predpisované lekármi na lekársky poukaz. Kontaktujte nás.

Rýchle vybavenie reklamácií

V prípade reklamácie Vás ako zákazníka neťaháme za nos 30 dní. Väčšinu tovaru zasielame obratom na výmenu!

Akcie, vernostný program

Denne pripravujeme pre vás akcie a zľavy, aby ste ušetrili. Stálych registrovaných zákazníkov za každý nákup odmeňujeme.
Novinka: Zaregistrujte sa u nás a získajte od nás na začiatok až 49 vernostných bodov!

Využívajte množstvo výhod na jednom mieste! (kliknite pre viac informácií)

Elektroakupunktúrny prístroj Zepter


Naša cena:
76,00€

ELEKTROAKUPUNKTÚRA špičková technológia pre úľavu od bolesti a napätia.

Elektroakupunktúrnym prístrojom Zepter si dokážete sami robiť účinnú masáž celého tela. Jemnou elektronickou pulzáciou dochádza k stimulácii zaguľatených ihličiek, ktoré vysielajú do s nízkou rezistenciou elektronické pulzy.

Elektroakupunktúra je neinvazívna, bezbolestná terapia bez škodlivých účinkov.

Elektroakupunktúrny prístroj Zepter viete použiť pri:

  • bolesti hlavy
  • bolesti chrbta
  • nespavosti
  • bolesti ramien
  • bolesti lakťa
  • bolesti kolena

Ako používať Zepter elektroakupunktúrny prístroj

ELEKTROAKUPUNKTÚRNY strojček Zepter priložte na plochu tela tam, kde cítite bolesť, pulzujúcu bolesť alebo napätie, a stimulujte zvolené miesta otáčavými pohybmi.   Zvolenú plochu stimulujte strojčekom 3 až 7 minút tak, že sa krúživými pohybmi ľahko dotýkate pokožky. Nezatláčajte hlboko do pokožky, pretože by mohlo dôjsť k podráždeniu.  

Pokiaľ s elektroakupunktúrou začnete hneď pri prvom náznaku určitej bolesti či napätia, uvoľnenie nasleduje obvykle už po prvej aplikácii. Opakované aplikácie sú odporúčané v prípade, keď sa bolesť vracia. Pri dlhodobých alebo chronických bolestiach dosiahnete lepší účinok viacnásobnými kúrami, s predĺžením času medzi jednotlivými ošetreniami.

Elektroakupunktúrou dokáže:

  • tíšiť a mierniť bolesť
  • povzbudiť a priniesť úľavu
  • uľaviť od bolesti a napätia
  • revitalizovať telo a dodať mu energiu

Akupunktúra

Akupunktúra je prastará liečebná metóda založená na vpichovaní ihiel do tkaniva na zmiernenie a odstránenie bolesti a napätia a na posilnenie životnej energie. K tomu dochádza na základe stimulácie špecifických akupunktúrnych bodov nachádzajúcich sa pod povrchom pokožky. (latinsky: acus, ihla; punctus, pichnutie).

Objavenie tejto liečebnej metódy sa prisudzuje legendárnemu čínskemu cisárovi Huan Ti (okolo roku 2500 pr.n.l.).

Akupunktúra sa používa na klasické akupunktúrne body, takzvané „meridiány“. Čínski odborníci vravia, že na ľudskom tele sa nachádza 365 charakteristických akupunktúrnych bodov. Tieto body tvoria 12 dráh (meridiánov). Pôsobením na ne je možné napomôcť uvoľňovaniu škodlivých látok z organizmu a k zvýšeniu energie.

Elektroakupunktúra

Elektroakupunktúra je neinvazívna metóda, v rámci ktorej nie sú akupunktúrne body stimulované ihličkami, ale jemnou elektronickou pulzáciou. Jedná sa teda o úplne bezbolestnú metódu. Prístroj samostatne nájde body nízkej rezistencie, ktoré predstavujú zásadný mechanizmus na utíšenie bolesti, a zaguľatené ihličky vyšlú k nájdenému bodu elektronické pulzy. Jedinečná výhoda biologickej spätnej väzby zaručuje správne používanie, pretože prístroj sám lokalizuje bod, ktorý má byť stimulovaný.

Rozmery: 

dĺžka: 16 cm

šírka: 4,5 cm

rozmery hlavice: 4 cm x 3 cm


Rozmery a hmotnosť
Rozmery dĺžka : 16 cm šírka : 4,5 cm hlavica : 4 x 3 cm

Zdieľajte

Tento produkt je zaradený v následujúcich kategóriách: