Široká škála zdravotných potrieb a výrobkov pre zdravie, rýchle dodanie

V ponuke e-shopu nájdete viac ako 2000 produktov, ktoré neustále aktualizujeme a rozširujeme. Množstvo produktov máme skladom, a preto vám ich vieme rýchlo doručiť. Doručujeme aj v sobotu!

Spoľahlivosť a kvalita

Nadviazali sme silné partnerstvá s výrobcami a dodávateľmi výrobkov. Všetky výrobky sú certifikované a spĺňajú najprísnejšie normy a štandardy.

Odborné poradenstvo a pomoc pri výbere

Naši pracovníci majú dlhoročné skúsenosti, neustále sa vzdelávajú a profesionálne vám pomôžu pri výbere a poradenstve.

Zdravotné pomôcky aj na lekársky poukaz

Cez naše kamenné predajne zasielame takmer všetky zdravotné pomôcky predpisované lekármi na lekársky poukaz. Kontaktujte nás.

Rýchle vybavenie reklamácií

V prípade reklamácie Vás ako zákazníka neťaháme za nos 30 dní. Väčšinu tovaru zasielame obratom na výmenu!

Akcie, vernostný program

Denne pripravujeme pre vás akcie a zľavy, aby ste ušetrili. Stálych registrovaných zákazníkov za každý nákup odmeňujeme.
Novinka: Zaregistrujte sa u nás a získajte od nás na začiatok až 49 vernostných bodov!

Využívajte množstvo výhod na jednom mieste! (kliknite pre viac informácií)

Elektrický rehabilitačný trenažér na precvičovanie rúk a nôh DeLuxe

  • -19% Elektrický rehabilitačný trenažér na precvičovanie rúk a nôh DeLuxe

Zľavnená cena:
159,00€
Pôvodná cena:
196,00€
Ušetrite:
19%

Máte vy, alebo vaši najbližší problém s pohybom, alebo stuhnutým svalstvom? Máte ešte zbytkovú silu, ktorú viete efektívne využiť? Doprajte si pohyb v pohodlí domova.

Použitie elektrického rehabilitačného trenažéra

Rehabilitačný bicykel má  špeciálne upravené pedále pre cvičenie s hornými ako aj s dolnými končatinami. Je vybavený motorom, ktorý uvádza do pohybu pedále bez použitia veľkej sily cvičiaceho. Pri posilňovaní horných končatín ho položíte na stôl, zaujmete pre vás pohodlnú polohu a môžete cvičiť.

Bicykel pre rehabilitáciu  ovládate diaľkovým ovládačom, ktorým si zároveň  regulujete stupeň zaťaženia, šliapanie dopredu alebo dozadu a na displeji vidíte všetky potrebné údaje. Elektrický rehabilitačný bicykel  oceníte vďaka  jeho  jednoduchému použitiu a malým rozmerom.

     

Na rozdiel od veľkého stacionárneho bicykla ho ľahko uskladníte. Cvičenie na elektrickom bicykli umožňuje rozvoj svalového tkaniva, zlepšuje cirkuláciu krvi v končatinách, stimuluje nervový systém a zlepšuje rozsah hybnosti kĺbov. Cvičenie sa odporúča obzvlášť pacientom trpiacim paralýzou periferných nervov dolných končatín, pacientom po mozgovej príhode či osobám s iným neurologickým ochorením. Tento prístroj je možné používať v nemocničnom, ústavnom i domácom prostredí.

Je vhodný na cvičenie nielen po úraze alebo pre seniorov, ale dobre si ním viete zacvičiť a udržiavať kondíciu alebo pravidelným cvičením posilňovať svalstvo na horných aj dolných končatinách. Vhodný je aj na kardio cvičenie čím spaľujete tuky a prispievate tak k fyzickej a duševnej pohode. 

Na precvičovanie dolných končatín

Pripevnite k prístroju rehabilitačné pedále. Posaďte sa na stoličku a prístroj umiestnite pred seba tak, aby ste nohami dosiahli na pedále a aby prístroj bolo možné káblom pripojiť do najbližšej zásuvky. Zapojte prístroj do najbližšej elektrickej zásuvky. Vložte chodidlá do strmeňov pedálov.  Počas cvičenia, by vám kolená nemali presahovať za úroveň prstov.  Počas cvičenia sa taktiež odporúča pevná opora driekovej chrbtice. Na tento úúčel je vhodné medzi operadlo a driekovú chrbticu umiestniť vankúšik.  

Na precvičovanie horných končatín

Pripojte k prístroju rehabilitačné pedále. Posaďte sa na stoličku a prístroj umiestnite pred seba na stôl alebo iný kus nábytku tak, aby ste rukami dosiahli na rukoväte a aby prístroj bolo možné káblom pripojiť do najbližšej zásuvky. Zapojte prístroj do nabližšej elektrickej zásuvky. Uchopte rukami rehabilitačné rukoväte. Ak na ne nedosiahnete pohodlne, prispôsobte vzdialenosť medzi stoličkou a rukoväťami tak, aby pre vás cvičenie bolo čo najpríjemnejšie.  Po nastavení správnej vzdialenosti a polohy stlačte tlačidlo 1 umiestnené na korpuse rotora.

Parametre

výška 380 mm

šírka 435 mm 

dĺžka 430 mm

hmotnosť 4,8 kg 

dovolená hmotnosť používateľa100 kg

Aký význam má rehabilitácia pre vaše telo sa dočítate tu(klikni na odkaz)

Zdieľajte

Tento produkt je zaradený v následujúcich kategóriách: