Široká škála zdravotných potrieb a výrobkov pre zdravie, rýchle dodanie

V ponuke e-shopu nájdete viac ako 2000 produktov, ktoré neustále aktualizujeme a rozširujeme. Množstvo produktov máme skladom, a preto vám ich vieme rýchlo doručiť. Doručujeme aj v sobotu!

Spoľahlivosť a kvalita

Nadviazali sme silné partnerstvá s výrobcami a dodávateľmi výrobkov. Všetky výrobky sú certifikované a spĺňajú najprísnejšie normy a štandardy.

Odborné poradenstvo a pomoc pri výbere

Naši pracovníci majú dlhoročné skúsenosti, neustále sa vzdelávajú a profesionálne vám pomôžu pri výbere a poradenstve.

Zdravotné pomôcky aj na lekársky poukaz

Cez naše kamenné predajne zasielame takmer všetky zdravotné pomôcky predpisované lekármi na lekársky poukaz. Kontaktujte nás.

Rýchle vybavenie reklamácií

V prípade reklamácie Vás ako zákazníka neťaháme za nos 30 dní. Väčšinu tovaru zasielame obratom na výmenu!

Akcie, vernostný program

Denne pripravujeme pre vás akcie a zľavy, aby ste ušetrili. Stálych registrovaných zákazníkov za každý nákup odmeňujeme.
Novinka: Zaregistrujte sa u nás a získajte od nás na začiatok až 49 vernostných bodov!

Využívajte množstvo výhod na jednom mieste! (kliknite pre viac informácií)

Elektrické polohovacie kreslo MD39


Cena s DPH:
695,00€

Relaxačné dvojmotorové polohovacie kreslo MD-39 vhodné aj pre seniorov a ležiacích alebo čiastočné imobilných pacientov je veľmi komfortné, elegantné a skvelo sa hodí do každého interiéru.

Kreslo je plne automatické a ovláda sa pomocou kompaktného diaľkového ovládača.

Doprajte si dokonalý oddych v relaxačnom polohovacom kresle MD-39 s diaľkovým ovládaním. Vďaka jedinečnému prevedeniu kresla si môžete teraz komfortné sedenie užívať celý deň. Maximálny komfort a jedinečné chvíle oddychu znásobuje jemné čalúnenie , ktoré je na dotyk veľmi príjemné.

Polohovacie kreslo s 2 motormi je plne automatické a ovládate ho pomocou kompaktného diaľkového ovládača. Vďaka svojmu elegantnému prevedeniu sa stane unikátnym doplnkom každého interiéru.

Kvalitné a pohodlné spracovanie polohovacieho kresla je veľmi efektné a poskytuje výnimočné pohodlie a komfort aj pri celodennom sedení. Keďže polohovacie kreslo má nainštalované elektrické polohovanie, viete si nastaviť podnožku nôh a opierku chrbta do ľubovoľnej polohy, ktorá vám v danom momente najviac vyhovuje.

Relaxačné kreslá značky MD majú navyše polohovanie pre uľahčenie vstávania, a preto je vynikajúcim miestom pre trávenie dňa pre seniorov, ležiacich, čiastočne imobilných užívateľov, ale aj pre ľudí, ktorých trápia najrôznejšie pohybové a zdravotné problémy.

V elektrickom polohovacom kresle si maximálne pohodlie a oddych môžu užívať zdraví, mladí, seniori aj zdravotne hendikepovaní. V kresle môžete pohodlne sedieť, ale aj ležať. Užívajte si chvíle oddychu pri dobrej knihe, hudbe, pozeraní televízie v komfortnom relaxačnom kresle MD-39.

Popis elektrického polohovacieho kresla MD-39

  • elektrické ovládanie
  • podnožka aj operadlo chrbta sa polohuje zvlášť
  • funkcia naklopenia pre jednoduché vstávanie a nasadanie
  • veľmi stabilná železná konštrukcia
  • široké využitie.  

Polohovacie a relaxačné kreslo sa dodáva s demontovaným operadlom. Operadlo len nasuniete a samo zaklapne k sedadlu, k jeho montáži nepotrebujete žiadne náradie.

Polohovanie relaxačného kresla  

Stisnutím tlačidla na diaľkovom ovládači si nastavíte pre vás najideálnejšiu polohu. Samostatne si viete polohovať chrbtové operadlo, tak aj podnožku.

Stisnutím ďalšieho tlačidla sa kreslo pomaly zdvihne, čo vám uľahčuje vstávanie aj sadanie.

Dvojmotorové kreslo znamená, že nožná opierka je ovládaná jedným motorom a viete ju polohovať do ľubovoľnej polohy. Po zatlačení tlačidla pre nožnú opierku, si na kresle nastavíte požadovanú polohu nožnej podpery. Polohovanie zastavíte pustením tlačidla. Rovnako si nastavíte na relaxačnom kresle chrbtovú opierku .

Zdvíhanie kresla realizujte na rovnakom tlačidle, s ktorým polohujete opierku nôh. Po úplnom zasunutí nožnej opierky sa kreslo začne dvíhať do polohy uľahčujúcej sadanie a vstávanie.   Jednoduchým ovládaním dosiahnete polohy, ktoré vyhovujú vašim požiadavkám, napríklad poloha kresla v ľahu alebo úplne v sede s natiahnutými nohami.  

Základná poloha

V základnej polohe – so zdvihnutou chrbtovou opierkou slúži relaxačné kreslo ako klasické kreslo dodávané k sedacím súpravám. Pohodlie v kresle si naplno vychutnajú aj vysokí ľudia.

elektricke-polohovacie-kreslo-md-39

Poloha v ľahu  

Poloha v ľahu umožňuje absolútny relax. Telo a svaly sa uvoľnia. Dochádza k celkovej regenerácii organizmu po náročnom pracovnom dni. Polohovanie u zdravotne hendikepovaných ľudí obmedzuje dlhodobé jednotvárne sedenie, čím dochádza k uvoľneniu napätia v jednotlivých častiach tela.

elektricke-polohovacie-kreslo-md-39

Poloha pre vstávanie

Stisnutím tlačidla sa kreslo automaticky naklopí a uľahčí vstávanie aj sadanie. Túto funkciu ocenia nie len seniori, ale aj ľudia s telesným hendikepom, ľudia po operáciách, srdečných a mozgových príhodách.

elektricke-polohovacie-kreslo-md-39.poloha-na-vstávanie

Popis ovládača s drôtovým ovládaním  

Relaxačné polohovacie kreslo MD-39 je vybavené diaľkovým ovládačom , ktorý je pripojený ku kreslu pomocou kábla.

Diaľkové ovládanie je vybavené šiestimi tlačidlami, ktorými polohujete kreslo. Tlačidlá na ovládanie opierky nôh, ovládanie chrbtovej opierky a na spoločné ovládanie opierky nôh a chrbtovej opierky (synchronizované polohovanie). Kreslo umožňuje aj polohu úplne v ľahu.

Kreslo MD-39 popis ovládača s káblom

Parametre kresla MD-39

výška sedadla : 49 cm

celková výška : 112 cm

celková šírka : 83 cm

šírka medzi operadlami na ruky : 48 cm

hĺbka sedadla : 55 cm

dĺžka chrbtovej opierky : 76 cm

dĺžka podnožky : 43 cm

maximálna hmotnosť užívateľa : 120 kg

hmotnosť kresla : 48 kg

napájanie: 220v/ 50hz

rozmery balenia: 90*82 *76 cm (š x v x d)

Materiál

vrchný materiál: syntetická koža alebo látka

výplň- polstrovanie : PUR pena

DORUČENIE KRESLA len za 3,90 €.

Možnosť servisu u Vás doma (vynesenie kresla až do Vášho bytu + montáž kresla vo Vašom byte) za doplatok 30 €.

Prečo si zaobstarať masážne kreslo do svojej domácnosti sa dočítate tu(klikni na odkaz)

Súvisiace video:

Zdieľajte

Tento produkt je zaradený v následujúcich kategóriách: