Elektrické polohovacie kreslo MD-39

Kód produktu: MD-39

0 / 5

695,00 €
do 5 prac. dní
553 vernostných bodov
za nákup tohto produktu

Darčeky

Rozdávame darčeky

  • 14 dní na vrátenie

Informácie o produkte

Relaxačné dvojmotorové polohovacie kreslo MD-39 vhodné aj pre seniorov a ležiacich alebo čiastočné imobilných pacientov. Toto elektrické polohovateľné kreslo je veľmi komfortné, elegantné a skvele sa hodí do každého interiéru.

Doprajte si dokonalý oddych v relaxačnom polohovacom kresle MD-39 s diaľkovým ovládaním. Vďaka jedinečnému prevedeniu kresla si môžete teraz komfortné sedenie užívať celý deň. Maximálny komfort a jedinečné chvíle oddychu znásobuje jemné čalúnenie, ktoré je na dotyk veľmi príjemné.

Polohovacie kreslo s 2 motormi je plne automatické a ovládate ho pomocou kompaktného diaľkového ovládača. Vďaka svojmu elegantnému prevedeniu sa stane unikátnym doplnkom každého interiéru.

Kvalitné a pohodlné spracovanie polohovacieho kresla je veľmi efektné a poskytuje výnimočné pohodlie a komfort aj pri celodennom sedení. Keďže polohovacie kreslo má nainštalované elektrické polohovanie, viete si nastaviť podnožku nôh a opierku chrbta do ľubovoľnej polohy, ktorá vám v danom momente najviac vyhovuje.

Relaxačné kreslá značky MD majú navyše polohovanie pre uľahčenie vstávania, a preto je vynikajúcim miestom pre trávenie dňa pre seniorov, ležiacich, čiastočne imobilných užívateľov, ale aj pre ľudí, ktorých trápia najrôznejšie pohybové a zdravotné problémy.

V elektrickom polohovacom kresle si maximálne pohodlie a oddych môžu užívať zdraví, mladí, seniori aj zdravotne hendikepovaní. V kresle môžete pohodlne sedieť, ale aj ležať. Užívajte si chvíle oddychu pri dobrej knihe, hudbe, pozeraní televízie v komfortnom relaxačnom kresle MD-39.

Vlastnosti - elektrické polohovacie kreslo MD-39:

  • elektrické ovládanie;
  • podnožka aj operadlo chrbta sa polohuje zvlášť;
  • funkcia naklopenia pre jednoduché vstávanie a nasadanie;
  • veľmi stabilná železná konštrukcia;
  • široké využitie.  

Polohovacie a relaxačné kreslo sa dodáva s demontovaným operadlom. Operadlo len nasuniete a samo zaklapne k sedadlu, k jeho montáži nepotrebujete žiadne náradie.

Polohovanie relaxačného kresla

Kreslo je plne automatické a ovláda sa pomocou kompaktného diaľkového ovládača.  

Stisnutím tlačidla na diaľkovom ovládači si nastavíte pre vás najideálnejšiu polohu. Samostatne si viete polohovať chrbtové operadlo, tak aj podnožku.

Stisnutím ďalšieho tlačidla sa kreslo pomaly zdvihne, čo vám uľahčuje vstávanie aj sadanie.

Dvojmotorové kreslo znamená, že nožná opierka je ovládaná jedným motorom a viete ju polohovať do ľubovoľnej polohy. Po zatlačení tlačidla pre nožnú opierku, si na kresle nastavíte požadovanú polohu nožnej podpery. Polohovanie zastavíte pustením tlačidla. Rovnako si nastavíte na relaxačnom kresle chrbtovú opierku .

Zdvíhanie kresla realizujte na rovnakom tlačidle, s ktorým polohujete opierku nôh. Po úplnom zasunutí nožnej opierky sa kreslo začne dvíhať do polohy uľahčujúcej sadanie a vstávanie. Jednoduchým ovládaním dosiahnete polohy, ktoré vyhovujú vašim požiadavkám, napríklad poloha kresla v ľahu alebo úplne v sede s natiahnutými nohami.  

Základná poloha

V základnej polohe – so zdvihnutou chrbtovou opierkou slúži relaxačné kreslo ako klasické kreslo dodávané k sedacím súpravám. Pohodlie v kresle si naplno vychutnajú aj vysokí ľudia.

 

Poloha v ľahu  

Poloha v ľahu umožňuje absolútny relax. Telo a svaly sa uvoľnia. Dochádza k celkovej regenerácii organizmu po náročnom pracovnom dni. Polohovanie u zdravotne hendikepovaných ľudí obmedzuje dlhodobé jednotvárne sedenie, čím dochádza k uvoľneniu napätia v jednotlivých častiach tela.

Poloha pre vstávanie

Stisnutím tlačidla sa kreslo automaticky naklopí a uľahčí vstávanie aj sadanie. Túto funkciu ocenia nie len seniori, ale aj ľudia s telesným hendikepom, ľudia po operáciách, srdečných a mozgových príhodách.

Popis ovládača s drôtovým ovládaním  

Relaxačné polohovacie kreslo MD-39 je vybavené diaľkovým ovládačom , ktorý je pripojený ku kreslu pomocou kábla.

Diaľkové ovládanie je vybavené šiestimi tlačidlami, ktorými polohujete kreslo. Tlačidlá na ovládanie opierky nôh, ovládanie chrbtovej opierky a na spoločné ovládanie opierky nôh a chrbtovej opierky (synchronizované polohovanie). Kreslo umožňuje aj polohu úplne v ľahu.

Kreslo MD-39 popis ovládača s káblom

 

DORUČENIE KRESLA len za 3,90 €.

Možnosť servisu u Vás doma (vynesenie kresla až do Vášho bytu + montáž kresla vo Vašom byte) za doplatok 30 €.

Prečo si zaobstarať masážne kreslo do svojej domácnosti sa dočítate tu(klikni na odkaz)

Súvisiace video:


Sedadlo
Výška sedadla: 49 cm
Hĺbka sedadla: 55 cm
Technické parametre
Materiál: vrchný materiál: syntetická koža alebo látka, výplň- polstrovanie : PUR pena
Napájanie: 220v/ 50hz
Opierka chrbta
Dĺžka opierky chrbta: 76 cm
Hmotnosť a nosnosť
Maximálna nosnosť: 120 kg
Rozmery a hmotnosť
Celková šírka: 83 cm
Celková výška: 112 cm
Dĺžka podnožky: 43 cm
Rozmery balenia: 90 x 82 x 76 cm (š x v x d)
Vzdialenosť medzi operadlami na ruky: 48 cm
Objem/ Hmotnosť: 48 kg

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 0 / 5 Napísať recenziu

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Sme certifikovaný predajca zdravotníckych pomôcok.
Cieľom nášho internetového obchodu e-zdravotníckepotreby.sk je pohodlnejší prístup zákazníkov k našej ponuke tovaru a služieb. Už 13 rokov sa zaoberáme predajom zdravotníckych, rehabilitačných, ortopedických pomôcok a rôznych doplnkových tovarov.

ŠIROKÁ ŠKÁLA ZDRAVOTNÝCH POTRIEB A VÝROBKOV PRE ZDRAVIE, RÝCHLE DODANIE

SPOĽAHLIVOSŤ A KVALITA CERTIFIKOVANÝCH VÝROBKOV OD OVERENÝCH DODÁVATEĽOV

ODBORNÉ PORADENSTVO A POMOC PRI VÝBERE PRÍJEMNOU ZÁKAZNÍCKOU PODPOROU

NAJLEPŠIE CENY NA SLOVENSKOM TRHU

RÝCHLE VYBAVENIE REKLAMÁCIÍ VÄČŠINU TOVARU ZASIELAME OBRATOM NA VÝMENU!

NAŠICH ZÁKAZNÍKOV ODMEŇUJEME: VERNOSTNÝ PROGRAM, DARČEKY, PRAVIDELNÉ AKCIE

SAEC
Podporované platobné karty
A A