Široká škála zdravotných potrieb a výrobkov pre zdravie, rýchle dodanie

V ponuke e-shopu nájdete viac ako 2000 produktov, ktoré neustále aktualizujeme a rozširujeme. Množstvo produktov máme skladom, a preto vám ich vieme rýchlo doručiť. Doručujeme aj v sobotu!

Spoľahlivosť a kvalita

Nadviazali sme silné partnerstvá s výrobcami a dodávateľmi výrobkov. Všetky výrobky sú certifikované a spĺňajú najprísnejšie normy a štandardy.

Odborné poradenstvo a pomoc pri výbere

Naši pracovníci majú dlhoročné skúsenosti, neustále sa vzdelávajú a profesionálne vám pomôžu pri výbere a poradenstve.

Zdravotné pomôcky aj na lekársky poukaz

Cez naše kamenné predajne zasielame takmer všetky zdravotné pomôcky predpisované lekármi na lekársky poukaz. Kontaktujte nás.

Rýchle vybavenie reklamácií

V prípade reklamácie Vás ako zákazníka neťaháme za nos 30 dní. Väčšinu tovaru zasielame obratom na výmenu!

Akcie, vernostný program

Denne pripravujeme pre vás akcie a zľavy, aby ste ušetrili. Stálych registrovaných zákazníkov za každý nákup odmeňujeme.
Novinka: Zaregistrujte sa u nás a získajte od nás na začiatok až 49 vernostných bodov!

Využívajte množstvo výhod na jednom mieste! (kliknite pre viac informácií)

Elektrické lôžko LUNA Basic 2

 • Dostupnosť: do 14 prac. dní
 • Termín dodania: kedy mi bude produkt doručený?
 • Kód produktu: PL494
 • Záruka: 24 mesiacov
 • Vernostné body:
  za nákup produktu
  937 b

Naša cena:
937,58€

Elektrické polohovacie lôžko Luna poskytuje dlhodobo ležiacim pacientom v lekárskej či domácej opatere maximálne pohodlie. Polohovanie rámu postele i roštu umožňuje jednoduchú zmenu polohy pacienta.

S polohovacím lôžkom Luna vytvoríte vášmu blízkemu, ktorý ostal pripútaný na lôžko, harmonické a pohodlné prostredie. Moderné elektrické lôžko uľahčuje ošetrovateľovi zmenu fyziologickej polohy pacienta bez zvýšenej námahy.

Výberu postele pre ležiacich pacientov venujte náležitú pozornosť, pretože hlboký spánok zohráva pri dlhodobo ležiacich osobách veľmi dôležitú rolu. Počas spánku sa regenerujú poškodené bunky a človek získava potrebnú silu a energiu. Kvalita spánku ovplyvňuje aj psychickú pohodu človeka, preto lôžko pre vášho blízkeho by malo byť maximálne pohodlné. Správnym výberom postele si zároveň dokážete výrazne zjednodušiť denné úkony, ktoré si vyžaduje starostlivosť o ležiaceho pacienta.

Vlastnosti elektrického lôžka Luna      

 • drevená stabilná konštrukcia
 • ovládanie diaľkovým ovládačom so zámkom tlačidiel

 • 4 polohy postele 
 • vysoká maximálna nosnosť až 200 kg
 • Anti-trendelenburg poloha
 • polohovanie opierky chrbta a hlavy, dolných končatín
 • nastavenie sklonu celého lôžka a výšky lôžka od zeme
 • súčasťou postele je vzpriamovacia hrazda 
 • kolieska s brzdou
 • sklápací mechanizmus pre pacientov s maximálnou hmotnosťou 200 kg  

Zmeniť fyziologickú polohu pacienta bez zvýšenej námahy vám umožňuje moderné elektronické lôžko Luna. Polohovacou posteľou Luna zabezpečíte vášmu blízkemu či pacientom v nemocniciach, domovoch dôchodcov a v iných sociálnych zariadeniach jedinečný a komfortný priestor. Elektrické polohovacie lôžko Luna je vhodné pre osoby so zdravotným postihnutím, ležiacich pacientov i pre seniorov.

Polohovanie zdravotnej postele viete prispôsobiť individuálnym potrebám ležiaceho pacienta. Elektrická posteľ Luna poskytne maximálny komfort vášmu blízkemu v domácom prostredí, ako aj pacientom v domovoch dôchodcov a sociálnych služieb.

Upozornenie

Zdravotné lôžko používajte výlučne vo vnútorných priestoroch len na účel, na ktoré je určené. Elektrickú posteľ umiestnite na pevnú podlahu tak, aby sa všetky 4 kolesá dotýkali zeme. Do postele používajte matrac s maximálnou výškou 120 mm, hmotnosťou 35 kg m3. Celková hmotnosť matraca nesmie prekročiť 20 kg.

Čistenie a údržba:

Životnosť lôžka predlžíte šetrným spôsobom používania, skladovania, pravidelnou údržbou, servisom a čistením podľa pokynov výrobcu.

Parametre postele Luna

Rozmer matraca:

200 x 90 cm                            
Nosnosť:  200 kg
Sklon opierky a hlavy nastaviteľný: max. 20°
Celková šírka:  103 cm
Celková dĺžka: 214 cm
Výška lôžka nastaviteľná v rozmedzí:

40 - 80 cm  

Zdieľajte

Tento produkt je zaradený v následujúcich kategóriách: