Elektrická posteľ LUNA Basic 2

Kód produktu: PL494

0 / 5

1 070,00 €
Skladom
937 vernostných bodov
za nákup tohto produktu

Darčeky

Rozdávame darčeky

Informácie o produkte

Elektrické polohovacie lôžko LUNA Basic 2 Vermeiren poskytuje dlhodobo ležiacim pacientom v lekárskej či domácej opatere maximálne pohodlie a bezpečnosť. Polohovanie rámu a roštu tejto elektrickej postele umožňuje jednoduchú zmenu polohy pacienta, čo uľahčuje každodennú opateru o imobilného človeka.

S polohovacím lôžkom Luna vytvoríte Vášmu blízkemu, ktorý ostal pripútaný na lôžko, harmonické a pohodlné prostredie. Moderné elektrické lôžko uľahčuje ošetrovateľovi zmenu fyziologickej polohy pacienta bez zvýšenej námahy.

Výberu postele pre ležiacich pacientov venujte náležitú pozornosť, pretože hlboký spánok zohráva pri dlhodobo ležiacich osobách veľmi dôležitú rolu. Počas spánku sa regenerujú poškodené bunky a človek získava potrebnú silu a energiu. Kvalita spánku ovplyvňuje aj psychickú pohodu človeka, preto lôžko pre vášho blízkeho by malo byť maximálne pohodlné. Správnym výberom postele si zároveň dokážete výrazne zjednodušiť denné úkony, ktoré si vyžaduje starostlivosť o ležiaceho pacienta.

Vlastnosti – elektrická posteľ Luna      

  • drevená stabilná konštrukcia,
  • ovládanie diaľkovým ovládačom so zámkom tlačidiel,

          

  • 4 polohy postele,
  • vysoká maximálna nosnosť až 175 kg,
  • Anti-trendelenburg poloha,
  • polohovanie opierky chrbta a hlavy, dolných končatín,
  • nastavenie sklonu celého lôžka a výšky lôžka od zeme,
  • súčasťou postele je vzpriamovacia hrazda,
  • kolieska s brzdou,
  • sklápací mechanizmus.

Zmeniť fyziologickú polohu pacienta bez zvýšenej námahy vám umožňuje moderné elektrické lôžko Luna. Polohovacou posteľou Luna zabezpečíte vášmu blízkemu či pacientom v nemocniciach, domovoch dôchodcov a v iných sociálnych zariadeniach jedinečný a komfortný priestor. Elektrické polohovacie lôžko Luna je vhodné pre osoby so zdravotným postihnutím, ležiacich pacientov i pre seniorov.

Polohovanie zdravotnej postele viete prispôsobiť individuálnym potrebám ležiaceho pacienta. Elektrická posteľ Luna poskytne maximálny komfort vášmu blízkemu v domácom prostredí, ako aj pacientom v domovoch dôchodcov a sociálnych služieb.

Upozornenie

Zdravotné lôžko používajte výlučne vo vnútorných priestoroch len na účel, na ktoré je určené. Elektrickú posteľ umiestnite na pevnú podlahu tak, aby sa všetky 4 kolesá dotýkali zeme. Do postele používajte matrac s maximálnou výškou 120 mm, hmotnosťou 35 kg m3. Celková hmotnosť matraca nesmie prekročiť 20 kg.

Čistenie a údržba:

Životnosť lôžka predlžíte šetrným spôsobom používania, skladovania, pravidelnou údržbou, servisom a čistením podľa pokynov výrobcu.


Hmotnosť a nosnosť
Maximálna nosnosť: 175 kg
Manévrovateľnosť
Uhol sklonu: lýtok: - 15 °, femorálnej časti: 0 ° - 32 °, opierky hlavy: 0 ° - 83 °
Rozmery a hmotnosť
Celková dĺžka: 214 cm
Celková šírka: 102 cm
Maximálna výška lôžka: 40 – 80 cm
Minimálna výška lôžka: 33 – 73 cm
Rozmery matraca: 200 x 90 cm
Objem/ Hmotnosť: 98 kg (lôžko)

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 0 / 5 Napísať recenziu

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Sme certifikovaný predajca zdravotníckych pomôcok.
Cieľom nášho internetového obchodu e-zdravotníckepotreby.sk je pohodlnejší prístup zákazníkov k našej ponuke tovaru a služieb. Už 13 rokov sa zaoberáme predajom zdravotníckych, rehabilitačných, ortopedických pomôcok a rôznych doplnkových tovarov.

SAEC Sphere
Podporované platobné karty
A A