Široká škála zdravotných potrieb a výrobkov pre zdravie, rýchle dodanie

V ponuke e-shopu nájdete viac ako 2000 produktov, ktoré neustále aktualizujeme a rozširujeme. Množstvo produktov máme skladom, a preto vám ich vieme rýchlo doručiť. Doručujeme aj v sobotu!

Spoľahlivosť a kvalita

Nadviazali sme silné partnerstvá s výrobcami a dodávateľmi výrobkov. Všetky výrobky sú certifikované a spĺňajú najprísnejšie normy a štandardy.

Odborné poradenstvo a pomoc pri výbere

Naši pracovníci majú dlhoročné skúsenosti, neustále sa vzdelávajú a profesionálne vám pomôžu pri výbere a poradenstve.

Zdravotné pomôcky aj na lekársky poukaz

Cez naše kamenné predajne zasielame takmer všetky zdravotné pomôcky predpisované lekármi na lekársky poukaz. Kontaktujte nás.

Rýchle vybavenie reklamácií

V prípade reklamácie Vás ako zákazníka neťaháme za nos 30 dní. Väčšinu tovaru zasielame obratom na výmenu!

Akcie, vernostný program

Denne pripravujeme pre vás akcie a zľavy, aby ste ušetrili. Stálych registrovaných zákazníkov za každý nákup odmeňujeme.
Novinka: Zaregistrujte sa u nás a získajte od nás na začiatok až 49 vernostných bodov!

Využívajte množstvo výhod na jednom mieste! (kliknite pre viac informácií)

Elektrická odsávačka materského mlieka Lansinoh 2v1


Cena s DPH:
128,90€

Elektrická odsávačka materského mlieka Lansinoh 2v1 je použiteľná ako jedno - i dvojitá - ako sa rozhodnete.

Prevádzka je možná napojením priamo do elektrickej siete prostredníctvom priloženého adaptéru keď ste doma, ale aj s použitím batérii na cestách ďalej od domova. Môžete byť pokojná, lebo technológia oddeleného odsávania od motorických častí zabezpečí, že sa vaše vzácne materské mliečko nedostane do hadičiek a tak umožní účinnejšie a bezpečné odstávanie.

2v1 elektrická odsávačka má dve oddelené fázy, ktoré napodobňujú prirodzené sanie vášho dieťaťa

„Stimulačná“ fáza na začiatku pomôže spustiť tok mlieka.  

Druhá fáza je fázou  „Odsávania“,  ktorá ponúka pomalšie a hlbšie odsávanie, aby sa maximalizoval ​​tok mlieka. Odsávacia fáza ponúka výberu z troch z najúčinnejších spôsobov odsávania podľa typu používateľky, ktoré si môžete ešte prispôsobiť k vášmu plnému pohodliu. Vašu voľbu spôsobu a intenzitu odsávania budete vidieť zobrazenú na LED podsvietenom LCD displeji odsávačky.

Naše nové odsávačky sú kompatibilné so širokým hrdlom fľaše, uzáverom aj cumlíkom, čo umožňuje úplnú flexibilitu používania. 2v1 Elektrická odsávačka je veľmi tichá a jednoduchá pre zloženie a čistenie, čím sa stáva vynikajúcim zariadením dopĺňajúcim vaše dojčenie.  

Balenie

Súčasťou odsávačky je štýlová prenosná taška na cestovanie, do ktorej sa zmestí celá odsávačka.  Súčasťou balenia sú jedinečné stabilné stojany pre fľaše odsávačky.    

Vlastnosti produktu

prsná vložka  ComfortFit TM  pre pohodlné a efektívne odsávanie špeciálny  NaturalWave TM  cumlík v balení štýlová taška na prenášanie celej odsávačky ergonomická, komfortná, ľahká a tichá 100% bez Bisfenolu-A (BPA) polypropylén – odporúčaný plast na skladovanie materského mlieka stojany na fľaše zabezpečia, aby sa mlieko nevylialo a slúži aj ako kryt na udržanie čistoty počas cestovania dizajn umožňuje odsávanie do väčšiny fliaš štandardných veľkostí možnosť umývať odsávaciu časť v umývačke riadu.                         


Rozmery a hmotnosť
Balenie Súčasťou odsávačky je štýlová prenosná taška na cestovanie, do ktorej sa zmestí celá odsávačka. Súčasťou balenia sú jedinečné stabilné stojany pre fľaše odsávačky.

Zdieľajte

Tento produkt je zaradený v následujúcich kategóriách: