Elektrická odsávačka materského mlieka Lansinoh 2v1

Kód produktu: 005006

0 / 5

128,90 €
do 48 hodín
107 vernostných bodov
za nákup tohto produktu
  • Doprava zdarma od 150 EUR
  • 14 dní na vrátenie

Informácie o produkte

Elektrická odsávačka materského mlieka Lansinoh 2v1 je použiteľná ako jedno - i dvojitá - ako sa rozhodnete.

Prevádzka je možná napojením priamo do elektrickej siete prostredníctvom priloženého adaptéru keď ste doma, ale aj s použitím batérii na cestách ďalej od domova. Môžete byť pokojná, lebo technológia oddeleného odsávania od motorických častí zabezpečí, že sa vaše vzácne materské mliečko nedostane do hadičiek a tak umožní účinnejšie a bezpečné odstávanie.

2v1 elektrická odsávačka má dve oddelené fázy, ktoré napodobňujú prirodzené sanie vášho dieťaťa

„Stimulačná“ fáza na začiatku pomôže spustiť tok mlieka.  

Druhá fáza je fázou  „Odsávania“,  ktorá ponúka pomalšie a hlbšie odsávanie, aby sa maximalizoval ​​tok mlieka. Odsávacia fáza ponúka výberu z troch z najúčinnejších spôsobov odsávania podľa typu používateľky, ktoré si môžete ešte prispôsobiť k vášmu plnému pohodliu. Vašu voľbu spôsobu a intenzitu odsávania budete vidieť zobrazenú na LED podsvietenom LCD displeji odsávačky.

Naše nové odsávačky sú kompatibilné so širokým hrdlom fľaše, uzáverom aj cumlíkom, čo umožňuje úplnú flexibilitu používania. 2v1 Elektrická odsávačka je veľmi tichá a jednoduchá pre zloženie a čistenie, čím sa stáva vynikajúcim zariadením dopĺňajúcim vaše dojčenie.  

Balenie

Súčasťou odsávačky je štýlová prenosná taška na cestovanie, do ktorej sa zmestí celá odsávačka.  Súčasťou balenia sú jedinečné stabilné stojany pre fľaše odsávačky.    

Vlastnosti produktu

prsná vložka  ComfortFit TM  pre pohodlné a efektívne odsávanie špeciálny  NaturalWave TM  cumlík v balení štýlová taška na prenášanie celej odsávačky ergonomická, komfortná, ľahká a tichá 100% bez Bisfenolu-A (BPA) polypropylén – odporúčaný plast na skladovanie materského mlieka stojany na fľaše zabezpečia, aby sa mlieko nevylialo a slúži aj ako kryt na udržanie čistoty počas cestovania dizajn umožňuje odsávanie do väčšiny fliaš štandardných veľkostí možnosť umývať odsávaciu časť v umývačke riadu.                         


Rozmery a hmotnosť
Balenie Súčasťou odsávačky je štýlová prenosná taška na cestovanie, do ktorej sa zmestí celá odsávačka. Súčasťou balenia sú jedinečné stabilné stojany pre fľaše odsávačky.
Tento produkt je zaradený v následujúcich kategóriách:

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 0 / 5 Napísať recenziu

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Sme certifikovaný predajca zdravotníckych pomôcok.
Cieľom nášho internetového obchodu e-zdravotníckepotreby.sk je pohodlnejší prístup zákazníkov k našej ponuke tovaru a služieb. Už 13 rokov sa zaoberáme predajom zdravotníckych, rehabilitačných, ortopedických pomôcok a rôznych doplnkových tovarov.

ŠIROKÁ ŠKÁLA ZDRAVOTNÝCH POTRIEB A VÝROBKOV PRE ZDRAVIE, RÝCHLE DODANIE

SPOĽAHLIVOSŤ A KVALITA CERTIFIKOVANÝCH VÝROBKOV OD OVERENÝCH DODÁVATEĽOV

ODBORNÉ PORADENSTVO A POMOC PRI VÝBERE PRÍJEMNOU ZÁKAZNÍCKOU PODPOROU

ZDRAVOTNÉ POMÔCKY AJ NA LEKÁRSKY POUKAZ CEZ NAŠE KAMENNÉ PREDAJNE

RÝCHLE VYBAVENIE REKLAMÁCIÍ VÄČŠINU TOVARU ZASIELAME OBRATOM NA VÝMENU!

NAŠICH ZÁKAZNÍKOV ODMEŇUJEME: VERNOSTNÝ PROGRAM, DARČEKY, PRAVIDELNÉ AKCIE

Podporované platobné karty