Pripravili sme pre Vás

praktické Vianočné darčeky !


Stačí, ak do 26.12.2017 u nás nakúpite pomôcky v hodnote nad 55 EUR. K objednávke Vám pribalíme praktický darček podľa Vášho výberu, ktorý vo Vašej domácnosti určite využijete.

Darčeky vyberáme tak, aby boli rovnako vhodné aj na obdarovanie Vašich blízkych.Poďte nakupovať!Vianoce už v novembri: nakupujte u nás a vyberte si praktický darček. (kliknite pre viac informácií)

Polohovacie postele

Kvalitné a zároveň cenovo výhodné polohovacie postele zvyšujú komfort, bezpečie ležiaceho a zároveň uľahčujú manipuláciu a starostlivosť ošetrujúcim. Vďaka možnosti výškového nastavenie postele uľavíte zaťažovaným častiam tela pacienta, jednoducho zmeníte jeho polohu, uľahčíte mu líhanie či sadanie na posteľ a presadnutie na vozík. V ponuke nájdete mechanické, ale i elektrické polohovateľné postele. Pre maximálne pohodlie vášho blízkeho odporúčame doplniť polohovaciu posteľ novým antidekubitným matracom. Podávanie stravy vám uľahčí lôžkový stolík. Vyberte si z našej ponuky polohovateľnú posteľ pre seniorov, imobilných, zdravotne postihnutých, či ťažko chorých pacientov a darujete im nový pocit pohodlia. Polohovacie postele, zdravotné postele - pomôcky určené pre pacientov s telesným postihnutím alebo osoby trpiace fyzickými ťažkosťami, rebrík ku posteli, podpora chrbtice, polohovacie lôžko, elektrická polohovacia posteľ.

Aj na lekársky poukaz Elektrická polohovacia posteľ  Multicomfort II G2 Elektrická polohovacia posteľ  Multicomfort II G2

Pri polohovateľnej posteli Multicomfort II G2 Mantovani oceníte moderný vzhľad, jednoduché ovládanie diaľkovým ovládačom a  jedineč..

937,60€

Elektrická polohovateľná posteľ Multicomfort II G2 Mantovani sa vďaka svojim funkciám stala nenahra..

Aj na lekársky poukaz Elektrické lôžko LUNA Elektrické lôžko LUNA

S polohovacím lôžkom Luna vytvoríte vášmu blízkemu, ktorý ostal pripútaný na lôžko, harmonické a pohodlné prostredie. Moderné elek..

937,58€

Elektrické polohovacie lôžko Luna poskytuje dlhodobo ležiacim pacientom v lekárskej či domácej opa..

Lôžko opatrovateľské elektrické Economic II

Elektrickú polohovaciu posteľ ECONOMIC II viete praktickým diaľkovým ovládačom nastaviť až do polohy sedu. Polohovací rošt vám umožňuje zmen..

880,00€

Pre ľudí, ktorí sú nútení tráviť všetok svoj čas v posteli, je ťažké byť stále v rovnakej ..

Nastaviteľné zábradlie na posteľ

Zábranu na posteľ využijete, keď má váš blízky problémy s pohyblivosťou, udržaním stability či orientáciou. Na univerzálnej zábrane viete na..

45,00€

Má váš blízky problém postaviť z postele, sadnúť si alebo ľahnúť? Poskytnite mu stabilitu, bez..

Zobrazenie 1 až 4 z 4 (1 stránok)