Široká škála zdravotných potrieb a výrobkov pre zdravie, rýchle dodanie

V ponuke e-shopu nájdete viac ako 2000 produktov, ktoré neustále aktualizujeme a rozširujeme. Množstvo produktov máme skladom, a preto vám ich vieme rýchlo doručiť. Doručujeme aj v sobotu!

Spoľahlivosť a kvalita

Nadviazali sme silné partnerstvá s výrobcami a dodávateľmi výrobkov. Všetky výrobky sú certifikované a spĺňajú najprísnejšie normy a štandardy.

Odborné poradenstvo a pomoc pri výbere

Naši pracovníci majú dlhoročné skúsenosti, neustále sa vzdelávajú a profesionálne vám pomôžu pri výbere a poradenstve.

Zdravotné pomôcky aj na lekársky poukaz

V našom eshope si pohodlne objednáte aj zdravotné pomôcky, ktoré vám predpísal lekár na lekársky poukaz.

Rýchle vybavenie reklamácií

V prípade reklamácie Vás ako zákazníka naťaháme za nos 30 dní. Väčšinu tovaru zasielame obratom na výmenu!

Akcie, vernostný program

Denne pripravujeme pre vás akcie a zľavy, aby ste ušetrili. Stálych registrovaných zákazníkov za každý nákup odmeňujeme.
Novinka: Zaregistrujte sa u nás a získajte od nás na začiatok až 49 vernostných bodov!

Využívajte množstvo výhod na jednom mieste! (kliknite pre viac informácií)

Plienky a vložky

Potrebujete plienky pre dospelých? Pri úniku moču existuje množstvo plienok a vložiek, ktoré zaručia diskrétnosť a maximálny komfort pri ich používaní. Keďže pri inkontenciou je dospelá osoba nútená používať inkontinenčné vložky a plienky, uľahčite jej danú situáciu správnym výberom inkontinenčných pomôcok. Pri menších problémoch s únikom moču často postačia inkontinenčné vložky, napr. slipové vložky DEPEND, podložky a spodné prádlo ako TENA flex absorpčné nohavičky, špeciálne zhotovené pre zachytenie svojvoľného unikajúceho moču. Pri strednom a ťažšom stupni inkontencie vyberajte plienky aj podľa pohlavia a hmotnosti konkrétneho človeka. Inkontinenčné pomôcky pre dospelých sa vyznačujú vysokou absorpciou tekutín, neutralizujú nepríjemný zápach a sú elasticky tvarované s jemným povrchom. Nepremokavé podložky a plachty ochránia váš matrac pred znečistením a zápachom. Nepremokavé podložky a jednorazové popôrodné nohavičky ocenia mamičky po pôrode.

 

Upresniť vyhľadávanie