Dezinfekčný UVC sterilizátor vzduchu Sayoli 60

Kód produktu: DS055

0 / 5

303,50 €
Skladom
303 vernostných bodov
za nákup tohto produktu

Darčeky

Rozdávame darčeky

Informácie o produkte

Dezinfekčný UVC sterilizátor vzduchu Sayoli 60 nielenže čistí, ale aj sterilizuje vzduch a eliminuje vírusy, baktérie, alergény a škodlivé látky.

Znečistený vzduch je nasávaný do zariadenia 200 mm ventilátorom a prúdi cez štvorvrstvový filter. Certifikovaná UV-C lampa je srdcom vzduchového sterilizátora Sayoli. Vydáva žiarenie, ktoré účinne neutralizuje genetický materiál vírusov a baktérií penetráciou do kapsidy, jej ochrannej vonkajšej vrstvy. Neutralizovaný vírusnie je schopný šíriť sa a infikovať ďalšie bunky

Dezinfekčný UVC sterilizátor vzduchu Sayoli emituje UV-C žiarenie s vlnovou dĺžkou 250-280 nm, čo účinne eliminuje 99,9% baktérií a mikróbov. Žiarenie ničí štruktúru DNA mikroorganizmov a vytvára chemickú reakciu, ktorá ničí škodlivé patogény.

Do 1 hodiny zariadenie sterilizuje až 60 m3 vzduchu. Ako ukazujú početné štúdie, táto metóda sterilizácie je jedným z najefektívnejších, najjednoduchších a najbezpečnejších spôsobov zabezpečenia dekontaminácie vzduchu.

Sayoli je umiestnený v hliníkovom puzdre odolnom proti UV žiareniu a je vybavený vnútornou lampou z mäkkého skla, ktorá zabraňuje tvorbe ozónu, a umožňuje vám tak počas používania bezpečne zostať v miestnosti. Ďalej je mimoriadne tichý s hladinou hluku iba 14 - 20dB. 


Technické parametre
Napájanie: USB-C
Úroveň hluku 14-20 dB
Výkon: 5W , 230V
Životnosť žiarovky 6000h
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť: 1,5kg
Tento produkt je zaradený v následujúcich kategóriách:

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 0 / 5 Napísať recenziu

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Sme certifikovaný predajca zdravotníckych pomôcok.
Cieľom nášho internetového obchodu e-zdravotníckepotreby.sk je pohodlnejší prístup zákazníkov k našej ponuke tovaru a služieb. Už 13 rokov sa zaoberáme predajom zdravotníckych, rehabilitačných, ortopedických pomôcok a rôznych doplnkových tovarov.

SAEC Sphere
Podporované platobné karty
A A