Detský zdravotný matrac ortopedický BAMBINO

Kód produktu: 69169822

0 / 5

79,00 €
do 5 prac. dní
66 vernostných bodov
za nákup tohto produktu

Darčeky

Rozdávame darčeky

Informácie o produkte

Hľadáte kvalitný matrac do detskej postieľky? Vyberte si ortopedický detský matrac, ktorým vytvoríte ideálne miesto pre pokojný spánok vášho bábätka.

Pri výbere detského matraca myslite na to, že bábätko spí denne 9 až 12 hodín. Kvalita spánku ovplyvňuje zdravý psychický a fyzický vývin dieťaťa, a preto výberu detského matraca do postieky venujte náležitú pozornosť.

Ortopedický matrac do detskej postieľky Bambino vyvinul tím špecialistov s dôrazom na potreby malých detí. Prispôsobuje sa anatómii detského tela, a tak poskytuje dieťatku ideálne miesto pre pokojný a kvalitný spánok.

Ortopedický detský matrac Bambino má odnímateľný, nepremokavý, plastický a priedušný poťah. Poťah matraca viete jednoducho odzipsovať, sňať a oprať v práčke pri 90° C.

Detský matrac odporúčame raz za dva týždne vysávať a vetrať, aby si zachoval svoju čistotu a sviežosť.

Na detský matrac Bambino odporúčame použiť aj nepremokavú plachtu, pomocou ktorej ochránite matrac pred znečistením a precikaním.

Viac o zdravom spánku na vhodnom matraci sa dočítate na našom blogu (klikni na odkaz)

 


Rozmery a hmotnosť
Rozmery: 60 X 120, 70 X 140

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 0 / 5 Napísať recenziu

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Sme certifikovaný predajca zdravotníckych pomôcok.
Cieľom nášho internetového obchodu e-zdravotníckepotreby.sk je pohodlnejší prístup zákazníkov k našej ponuke tovaru a služieb. Už 13 rokov sa zaoberáme predajom zdravotníckych, rehabilitačných, ortopedických pomôcok a rôznych doplnkových tovarov.

SAEC Sphere
Podporované platobné karty
A A