Detské ortopedické topánky MEMO Fiona

Kód produktu: ME111

0 / 5

  • Fialová
  • Ružová
49,00 €
do 3 prac. dní
49 vernostných bodov
za nákup tohto produktu

Darčeky

Rozdávame darčeky

Informácie o produkte

Detské ortopedické topánky MEMO sú unikátna zdravotná obuv pre deti. Zabezpečujú správny vývoj detskej nôžky a pôsobia ako ochrana pred rôznymi chybami chodidiel.

Modely z kolekcie Memo Baby sú špeciálne navrhnuté pre najmenšie deti, ktoré práve začínajú chodiť. Obuv zaisťuje správnu stabilizáciu päty v prvých krokoch a zabraňuje možným chybám. Detská obuv nemá diagnostickú podrážku, pretože jej primárnou funkciou je prevencia. 

Model Fiona je veľmi obľúbeným u svojich malých používateliek. Topánky s plnou špičkou a nastaviteľným popruhom majú preventívne vlastnosti, pričom ovplyvňujú správny vývoj malých nôh. Topánky sú určené pre najmladších používateľov Memo obuvi, ktorí robia prvé kroky, preto sa im aj hovorí vychádzkové topánky na učenie prvých krokov.

Tabuľka veľkostí:

Veľkosť 18 19 20 21
Dĺžka (v cm) 12 12,7 13,3 14

 

Dostupné farebné prevedenia:

  • ružová

  • fialová

Vlastnosti Memo obuvi:


Materiál
Farba: ružová, fialová

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 0 / 5 Napísať recenziu

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Sme certifikovaný predajca zdravotníckych pomôcok.
Cieľom nášho internetového obchodu e-zdravotníckepotreby.sk je pohodlnejší prístup zákazníkov k našej ponuke tovaru a služieb. Už 13 rokov sa zaoberáme predajom zdravotníckych, rehabilitačných, ortopedických pomôcok a rôznych doplnkových tovarov.

SAEC Sphere
Podporované platobné karty
A A