Široká škála zdravotných potrieb a výrobkov pre zdravie, rýchle dodanie

V ponuke e-shopu nájdete viac ako 2000 produktov, ktoré neustále aktualizujeme a rozširujeme. Množstvo produktov máme skladom, a preto vám ich vieme rýchlo doručiť. Doručujeme aj v sobotu!

Spoľahlivosť a kvalita

Nadviazali sme silné partnerstvá s výrobcami a dodávateľmi výrobkov. Všetky výrobky sú certifikované a spĺňajú najprísnejšie normy a štandardy.

Odborné poradenstvo a pomoc pri výbere

Naši pracovníci majú dlhoročné skúsenosti, neustále sa vzdelávajú a profesionálne vám pomôžu pri výbere a poradenstve.

Zdravotné pomôcky aj na lekársky poukaz

Cez naše kamenné predajne zasielame takmer všetky zdravotné pomôcky predpisované lekármi na lekársky poukaz. Kontaktujte nás.

Rýchle vybavenie reklamácií

V prípade reklamácie Vás ako zákazníka neťaháme za nos 30 dní. Väčšinu tovaru zasielame obratom na výmenu!

Akcie, vernostný program

Denne pripravujeme pre vás akcie a zľavy, aby ste ušetrili. Stálych registrovaných zákazníkov za každý nákup odmeňujeme.
Novinka: Zaregistrujte sa u nás a získajte od nás na začiatok až 49 vernostných bodov!

Využívajte množstvo výhod na jednom mieste! (kliknite pre viac informácií)

Detská sonická zubná kefka Philips Sonicare for Kids


Cena s DPH:
49,50€

Detská sonická zubná kefka Philips Sonicare for Kids. Patentovaná čiastiaca technológia pomáha deťom jemne, ale efektívne čistiť zuby vrátane medzizubných priestorov a ďasnového žliabka.

Telo kefky je tvaronavé tak, aby sa deťom pohodlne držalo, nekĺzalo v ruke a zároveň je dostatočne dlhé na spoločné čistenie s rodičmi.  

Kefka má veľké tlačidlo na spustenie, 1 panel a 8 vymeniteľných samolepiek s pestrými motívmi pre dievčatá a chlapcov. Kefka využíva špičkovú patentovanú sonickú technológiu. Kontakt špeciálnych jemných vlákien a zubov, podporený unikátnym dynamickým prúdením tekutiny, zaisťuje dôkladný čistiaci efekt i v ťažko dostupných miestach. Odstraňuje viac plaku a pigmentácií, než manuálna zubná kefka. Je vybavená jedinečnou čistiacou hlavicou, ktorá sa prispôsobí tvarom jednotlivých zubov a vďaka novej technológii majú vlákna pri čistení extra široký rozsah. Hlavica sa dostane na každú plôšku zubov a ďasien. Aby došlo k očakávanému odstráneniu plaku, nemusíte na kefku vyvíjať žiaden tlak, stačí len jemne priložiť k povrchu zubov a ďasien. Obsluha je veľmi jednoduchá, medzi jednotlivými čistiacimi režimami sa dá ľahko prepínať.   

Základné funkcie detskej sonickej zubnej kefky Philips Sonicare for Kids

  1. KidTimer – kefka v priebehu 90 dní predĺži dĺžku čistenia na 2 minúty podľa odporúčaní detských zubárov. Na konci čistiaceho režimu sa kefka automaticky vypne.
  2. KidPacer – časovač, ktorý delí čistiaci režim na 4 časti pre rovnomerné čistenie celého chrupu. Medzi jednotlivými časťami a na konci čistiaceho režimu kefka zahrá krátku, postupne sa predĺžujúcu melódiu.          

Detské čistiace režimy   

Rozsah pohybu vlákien pri čistení je u detskej kefky zmenšený.  

  • Intenzívny program: program s plným výkonom určený pre školákov, ktorí si už zuby čistia bez dohľadu rodičov.   
  • Jemný program: program pre malé deti, ktoré sa so sonickou technológiou ešte len zoznamujú     

Balenie Philips Sonicare for Kids obsahuje

1 sonickú kefku (telo), 1 detskú čistiacu hlavicu štandard, 1 cestovnú nabíjačku, 1 hygienický cestovný kryt na čistiacu hlavicu, 1 panel a 8 samolepiek s pestrými motívmi. Môžete si tak ľubovoľne vytvoriť a meniť dizajn kefky.   

Použitý akumulátor: Lithium Ion 4,05 V  

Dizajn kefky závisí od momentálneho naskladnenia.

Zdieľajte

Tento produkt je zaradený v následujúcich kategóriách: