Detská sonická zubná kefka Philips Sonicare for Kids

Kód produktu: U76450

0 / 5

49,50 €
Skladom
41 vernostných bodov
za nákup tohto produktu

Darčeky

Rozdávame darčeky

Informácie o produkte

Detská sonická zubná kefka Philips Sonicare for Kids. Patentovaná čiastiaca technológia pomáha deťom jemne, ale efektívne čistiť zuby vrátane medzizubných priestorov a ďasnového žliabka.

Telo kefky je tvaronavé tak, aby sa deťom pohodlne držalo, nekĺzalo v ruke a zároveň je dostatočne dlhé na spoločné čistenie s rodičmi.  

Kefka má veľké tlačidlo na spustenie, 1 panel a 8 vymeniteľných samolepiek s pestrými motívmi pre dievčatá a chlapcov. Kefka využíva špičkovú patentovanú sonickú technológiu. Kontakt špeciálnych jemných vlákien a zubov, podporený unikátnym dynamickým prúdením tekutiny, zaisťuje dôkladný čistiaci efekt i v ťažko dostupných miestach. Odstraňuje viac plaku a pigmentácií, než manuálna zubná kefka. Je vybavená jedinečnou čistiacou hlavicou, ktorá sa prispôsobí tvarom jednotlivých zubov a vďaka novej technológii majú vlákna pri čistení extra široký rozsah. Hlavica sa dostane na každú plôšku zubov a ďasien. Aby došlo k očakávanému odstráneniu plaku, nemusíte na kefku vyvíjať žiaden tlak, stačí len jemne priložiť k povrchu zubov a ďasien. Obsluha je veľmi jednoduchá, medzi jednotlivými čistiacimi režimami sa dá ľahko prepínať.   

Základné funkcie detskej sonickej zubnej kefky Philips Sonicare for Kids

  1. KidTimer – kefka v priebehu 90 dní predĺži dĺžku čistenia na 2 minúty podľa odporúčaní detských zubárov. Na konci čistiaceho režimu sa kefka automaticky vypne.
  2. KidPacer – časovač, ktorý delí čistiaci režim na 4 časti pre rovnomerné čistenie celého chrupu. Medzi jednotlivými časťami a na konci čistiaceho režimu kefka zahrá krátku, postupne sa predĺžujúcu melódiu.          

Detské čistiace režimy   

Rozsah pohybu vlákien pri čistení je u detskej kefky zmenšený.  

  • Intenzívny program: program s plným výkonom určený pre školákov, ktorí si už zuby čistia bez dohľadu rodičov.   
  • Jemný program: program pre malé deti, ktoré sa so sonickou technológiou ešte len zoznamujú     

Dizajn kefky závisí od momentálneho naskladnenia.


Technické parametre
Použitý akumulátor: Lithium Ion 4,05 V
Rozmery a hmotnosť
Balenie: obsahuje: 1 sonickú kefku (telo), 1 detskú čistiacu hlavicu štandard, 1 cestovnú nabíjačku, 1 hygienický cestovný kryt na čistiacu hlavicu, 1 panel a 8 samolepiek s pestrými motívmi. Môžete si tak ľubovoľne vytvoriť a meniť dizajn kefky
Tento produkt je zaradený v následujúcich kategóriách:

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 0 / 5 Napísať recenziu

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Sme certifikovaný predajca zdravotníckych pomôcok.
Cieľom nášho internetového obchodu e-zdravotníckepotreby.sk je pohodlnejší prístup zákazníkov k našej ponuke tovaru a služieb. Už 13 rokov sa zaoberáme predajom zdravotníckych, rehabilitačných, ortopedických pomôcok a rôznych doplnkových tovarov.

SAEC Sphere
Podporované platobné karty
A A