Derma Roller pre ihličkovú mezoterapiu

Kód produktu: DR012

0 / 5

10,90 € 14,40 €
do 7 prac. dní
10 vernostných bodov
za nákup tohto produktu

Darčeky

Rozdávame darčeky

Informácie o produkte

Zlepšite stav svojej pokožky na tvári, bruchu, zadku, stehnách a hlave rýchlo a účinne! Derma Roller je unikátny valček využívajúci princíp ihličkovej mezoterapie, ktorý odstraňuje odumretú vrchnú pokožku, stimuluje kožu k regenerácii, je účinný v boji proti celulitíde, pomáha odstraňovať vrásky, jazvy a strie. Dokonca pomáha znižovať plešatosť.

Derma Roller je zariadenie, ktoré sa používa na ihličkovú mezoterapiu. Je ideálny na vykonávanie ošetrenia  rôznych častí tela - tvár, brucho, zadok, stehná, hlava, atď.

Na valčeku je umiestnených 540 ihličiek z nehrdzavejúcej ocele. Dokonale odstraňuje mŕtvu pokožku a zároveň stimuluje pokožku na regeneráciu. Je účinný v boji proti celulitíde. Pomáha odstrániť vrásky, jazvy, strie a brázdy. Účinky viditeľné už po prvej aplikácii!

Výhody valčeka Derma Roller:

  • zlepšuje funkcie tváre,
  • intenzívne a dlhodobo regeneruje pokožku,
  • zlepšuje elasticitu, sfarbenie a hydratáciu kože,
  • vyhladzuje jazvy a vrásky,
  • znižuje celulitídu,
  • znižuje plešatosť.

Ako to funguje?

Pri ihličkovej mezoterapii je pokožka stimulovaná k regenerácii, vďaka čomu sa jej stav zlepší a zvyšuje sa tvorba kolagénu.

Použitie:

V domácnosti sa neodporúča používať zariadenie viac ako raz za tri týždne (frekvencia liečby sa musí prispôsobiť typu pokožky – odporúča sa absolvovať konzultáciu u dermatológa). Pri výbere kozmetiky používanej pri mezoterapii dbajte na prispôsobenie správneho krému podľa typu Vašej pokožky.

Po použití prístroja sa vyhnite príliš intenzívnemu vystaveniu pokožky slnečnému žiareniu asi 1 týždeň (odporúča sa použiť krém s filtrom s vysokým faktorom, napr. 50 +). Pred každým použitím a po každom použití zariadenia sa má Derma Roller dezinfikovať a skladovať na sterilnom mieste.

1. Sterilizujte ihly zariadenia.

2. Na pokožku používajte výživný krém a rolujte 4-5 krát.

3. Rolovať pokožku so zariadením vo viac ako 3 smeroch, napr. hore dole + pravá-ľavá + diagonálna a späť.

 

Dostupné varianty valčekov sa líšia v dĺžke ihličiek, vybrať si môžete z týchto možností:

  • 0,5 mm

  • 1,0 mm

  • 1,5 mm

  • 2,0 mm

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 0 / 5 Napísať recenziu

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Sme certifikovaný predajca zdravotníckych pomôcok.
Cieľom nášho internetového obchodu e-zdravotníckepotreby.sk je pohodlnejší prístup zákazníkov k našej ponuke tovaru a služieb. Už 13 rokov sa zaoberáme predajom zdravotníckych, rehabilitačných, ortopedických pomôcok a rôznych doplnkových tovarov.

SAEC Sphere
Podporované platobné karty
A A