Denný a nočný krém s kyselinou hyalurónovou Herbamedicus 50 ml

Kód produktu: DK202

0 / 5

5,50 €
Skladom
5 vernostných bodov
za nákup tohto produktu

Darčeky

Rozdávame darčeky

Informácie o produkte

Denný a nočný krém obsahuje kyselinu hyalurónovú, olivový olej a avokádový olej, vďaka čomu pleť ostáva vyživená a hydratovaná.

Kyselina hyalurónová je látka prirodzene obsiahnutá v tele. Jej najdôležitejšou vlastnosťou je schopnosť viazať vodu. Vďaka tomu je považovaná za zázračnú zbraň v boji proti starnutiu pleti. Práve vďaka jej prítomnosti je pleť vypnutá a plná.

Kyselina hyalurónová obsiahnutá v kréme reguluje obsah vlhkosti v pokožke a dodáva jej príjemný pocit, sviežosť a zanecháva pokožku hladkú a jemnú. Zároveň pleť hydratuje, vypĺňa vrásky a celkovo omladzuje vzhľad pleti.

Denný a nočný krém je obohatený o oleje, ktoré priaznivo pôsobia na starostlivosť o pleť.

Olivový olej je jedným z najznámejších a často využívaných prírodných olejov v kozmetike. Olivový olej sa hodí obzvlášť pre suchú a citlivú pleť, osvedčil sa aj na ošetrovanie pokožky postihnutej ekzémom. Vďaka obsahu cenných látok a vitamínov kožu krásne premastí, hydratuje a vyživí.

Avokádový olej je známy tým, že nedráždi pokožku. Pomáha pri lupienke, na ekzémy, pri hojení alebo na akné. Je vhodný na všetky typy pleti bez ohľadu na vek.

Použitie:

Určené pre starostlivosť vo dne i v noci.


Rozmery a hmotnosť
Balenie: 50 ml

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 0 / 5 Napísať recenziu

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Sme certifikovaný predajca zdravotníckych pomôcok.
Cieľom nášho internetového obchodu e-zdravotníckepotreby.sk je pohodlnejší prístup zákazníkov k našej ponuke tovaru a služieb. Už 13 rokov sa zaoberáme predajom zdravotníckych, rehabilitačných, ortopedických pomôcok a rôznych doplnkových tovarov.

SAEC Sphere
Podporované platobné karty
A A