Defibrilátor Telefunken HR1 AUTOMAT

Kód produktu: W11111

0 / 5

1 668,00 €
do 5 prac. dní
1390 vernostných bodov
za nákup tohto produktu

Darčeky

Rozdávame darčeky

Informácie o produkte

Defibrilátor Telefunken zvyšuje šance na prežitie pri zástave srdca až o 70 %. V EÚ zomiera každý deň kvôli náhlej zástave srdca okolo 1500 ľudí, je to viac ako pol milióna ľudí každý rok. Túto smutnú štatistiku dokážete znížiť včasným použitím inovatívneho defbrilátora Telefunken.

Automatizovaný defibrilátor (AED) je malý jednoducho ovládateľný prístroj, ktorý vie zachrániť život pacienta postihnutého srdcovým zlyhaním. Pri vývoji a výrobe defibrilátora boli využité najnovšie technológie a poznatky.

Na ovládanie defibrilátora Telefunken nepotrebujete žiadne školenie, pretože sa ľahko ovláda. Dáva zrozumiteľné slovné pokyny pre postup pri záchrane, vie sám vyhodnotiť stav pacienta a sám tiež odporúča alebo vykonáva resuscitáciu. Info tlačidlo pre pohotovostného lekára - stručne - slovom informuje o doterajšom priebehu resuscitácie! Veľkosť výboja sa postupne zvyšuje z 200 J na 300 J. Prístroj komunikuje v českom jazyku.

 

Prístroj má veľmi jednoduché intuitívne ovládanie jedným tlačidlom a inteligentný režim automatického testovania. Je vhodný pre všetky typy priestorov aj do vozidiel. Odporúča sa na všetky miesta, kde sa ľudia namáhajú, bežne žijú, ale aj relaxujú po námahe!

Obsah defibrilátora Telefunken HR1 AUTOMAT

  • resuscitačná sada integrovaná v obale: nožnice, rukavice, jednorazový holiaci strojček, dýchacia maska so spätným ventilom
  • návod k obsluhe aj na CD v slovenskom jazyku

Sada je vo vkusnom textilnom tvrdenom obale v červenej farbe - ako lekárnička.

Záruka na defibrilátor Telefunken je 6 rokov!

Doplnky k defibrilátoru AED Telefunken

K AED si môžete dokúpiť:

  • výmenný set ( elektródy + bezúdržbová batéria) po 3 rokoch -- 159 €
  • samostatné elektródy -- 69 €
  • detské elektródy -- 99 €

Srdcová zástava zabije v ČR a SR 45 ľudí denne a jednu osobu za každé necelé dve hodiny.

Odhaduje sa, že 95 % obetí srdcovej zástavy zomrie skôr, než sa dostane do nemocnice, alebo do rúk rýchlej záchrannej zdravotníckej pomoci. Pritom až 75% z nich by mohlo prežiť, keby ich záchrancovia boli schopní včas a vhodne reagovať. Vďaka AED je vo svete ročne zachránených vyše 4000 ľudí.

Zachráňte život pomocou AED. Každý z vás môže zachrániť ľudský život. Treba byť však pripravený. AED (automatizovaný externý defibrilátor) je vo svete bežným štandardom. Mala by ho mať každá spoločensky zodpovedná firma.

Návod k obsluhe aj na CD v slovenskom jazyku.

Čo vlastne je defibrilátor a na čo sa používa sa dočítate tu(klikni na odkaz)

Inštruktážne video :


 

 


Rozmery a hmotnosť
Balenie: Nožnice, rukavice, jednorázový holiaci strojček, dýchacia maska so spätným ventilom.. / - v cene Výmenný set ( elektródy + bezúdržbová batéria) nožnice, rukavice, jednorázový holiaci strojček, dýchacia maska so spätným ventilom.. / - v cene Výmenný set ( elektródy + bezúdržbová batéria)
Tento produkt je zaradený v následujúcich kategóriách:

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 0 / 5 Napísať recenziu

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Sme certifikovaný predajca zdravotníckych pomôcok.
Cieľom nášho internetového obchodu e-zdravotníckepotreby.sk je pohodlnejší prístup zákazníkov k našej ponuke tovaru a služieb. Už 13 rokov sa zaoberáme predajom zdravotníckych, rehabilitačných, ortopedických pomôcok a rôznych doplnkových tovarov.

SAEC Sphere
Podporované platobné karty
A A