Defibrilátor AED CR PLUS AUTOMAT

Kód produktu: M220

0 / 5

1 980,00 €
do 5 prac. dní
1650 vernostných bodov
za nákup tohto produktu

Darčeky

Rozdávame darčeky

Informácie o produkte

Každý z vás môže zachrániť ľudský život. Pri náhlom zastavení krvného obehu spojeného so zástavou dýchania je neoceniteľnou pomôckou automatický externý defibrilátor.

Defibrilátor AED CR PLUS AUTOMAT je prenosný prístroj určený pre laické, ale aj odborné poskytovanie prvej pomoci.

V nezávislých testoch je plnoautomatický defibrilátor AED CR PLUS AUTOMAT hodnotený ako najlepší na trhu pre intuitívne ovládanie. Pri poskytnutí resuscitácie s AED difibrilátorom nemusíte mať žiadne obavy. Poskytuje výboj bez asistencie záchrancu.

Zapnutie defibrilátora a priloženie elektród na pacienta môžu znamenať hranicu medzi smrťou z náhlej zástavy srdca a šancou na prežitie. Ovládať prístroj a zachrániť život môžete aj vy.

Záchrana života použitím AED defibrilátora

Pri použití defibrilátora na záchranu života stačí zapnúť prístroj a priložiť elektródy. Plnoautomatický CR Plus sa potom ujme vedenia, dáva pokyny ClearVoice a aplikuje výboj - až do klasických 360 J - bez toho, aby niekto musel stlačiť tlačidlo. Veľkosť výboja sa postupne zvyšuje z 200 J na 300 J a 360 J. Prístroj komunikuje v slovenskom jazyku. Návod k obsluhe aj na CD v slovenskom jazyku.

Defibrilátor má senzor pohybu pacienta, bifázickú technológiu, režim automatického testovania. Má dobre viditeľný pohotovostný displej. Prístroj komunikuje s profesionálnymi záchran. prístrojmi. Je ľahký a kompaktný. Má úsporný systém napájania, bezdrôtový prenos dát a technológiu ukladania. QUIK-PAK stimulačné (defibrilačné) EKG elektródy umožňujú rýchle a presné použitie.

Vlastnosti Defibrilátor AED CR PLUS

  • plnoautomatický defibrilátor
  • textilná brašňa na prenos AED
  • vak s príslušenstvom: nožnice, rukavice, jednorazový holiaci strojček
  • záruka 8 rokov
  • cena elektród a nabíjača po dvoch rokoch je 229,- EUR

 

Zástava srdca zabije v ČR a SR 45 ľudí denne a jednu osobu za každé necelé dve hodiny. Odhaduje sa, že 95 % obetí srdcovej zástavy zomrie skôr, než sa dostane do nemocnice, alebo do rúk rýchlej záchrannej zdravotníckej pomoci. Pritom až 75 % z nich by mohlo prežiť, keby ich záchrancovia boli schopní včas a vhodne reagovať. Vďaka AED je vo svete ročne zachránených vyše 4000 ľudí.

AED (automatizovaný externý defibrilátor) je vo svete bežným štandardom. Pridajte sa k firmám, ktoré dokážu poskytnúť odborne 1. pomoc pri zástave srdca pomocou AED defiblirátora.

Reštartujte srdce pomocou AED. Každý z Vás môže zachrániť ľudský život. Treba byť však pripravený.

Čo vlastne je defibrilátor a na čo sa používa sa dočítate tu (klikni na odkaz)

Súvisiace video:


Rozmery a hmotnosť
Balenie: textilná brašňa na prenos AED a vak s príslušenstvom (vak, nožnice, rukavice, jednoraz.holiaci strojček)
Objem/ Hmotnosť: 2 kg, s nabíjacím systémom CHARGE-PAK a s elektódami
Rozmery: Výška: 10,7 cm Šírka : 20,3 cm Hĺbka: 24,1 cm, bez úchytu

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 0 / 5 Napísať recenziu

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Sme certifikovaný predajca zdravotníckych pomôcok.
Cieľom nášho internetového obchodu e-zdravotníckepotreby.sk je pohodlnejší prístup zákazníkov k našej ponuke tovaru a služieb. Už 13 rokov sa zaoberáme predajom zdravotníckych, rehabilitačných, ortopedických pomôcok a rôznych doplnkových tovarov.

SAEC
Podporované platobné karty
A A