Darčekový poukaz TUALMED v hodnote 77 EUR

Kód produktu: TUALMED77

0 / 5

77,00 €
Skladom
77 vernostných bodov
za nákup tohto produktu

Darčeky

Rozdávame darčeky

Informácie o produkte

Rozmýšľate nad darčekom a neviete nájsť ten správny? Darujte radosť, zdravie, krásu a relax jednoducho. Venujte vašim blízkym, priateľom, kolegom darčekový poukaz Tualmed v hodnote 77 €.

Darčeková poukážka na nákup je univerzálny darček pre každú príležitosť. Darujete ním radosť, ale tiež možnosť výberu darčeka, ktorý naplní očakávania obdarovaného.

Darčekovú poukážku ako správny darček zabalíme do dekoratívnej obálky. Podľa vášho želania ho zašleme vám alebo priamo obdarovanému, a potom si už len stačí vybrať z viac ako 2000 produktov našom e-shope, objednať tovar v minimálnej hodnote darčekovej poukážky a tešiť sa z darčeka.

Darčekový poukaz TUALMED v hodnote 77 EUR je ideálnym darčekom na narodeniny, meniny, rôzne jubileá, Vianoce, alebo ak plánujete navštíviť niekoho, koho nevídate každý deň.

Týmto darčekovým poukazom je možné zaplatiť akýkoľvek tovar ponúkaný na našom internetovom obchode. Z celkovej objednávky Vám automaticky odrátame hodnotu tohto poukazu – teda 77 €.


Nakoľko každý poukaz je možné využiť len raz, každému zákazníkovi, ktorý sa rozhodne platiť našim darčekovým poukazom, odporúčame spraviť objednávku minimálne v hodnote poukazu. Pri hodnote objednávky nižšej, ako je hodnota poukazu prichádzate o hodnotu rozdielu medzi Vašim nákupom a hodnotou poukazu.

Tento produkt je zaradený v následujúcich kategóriách:

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 0 / 5 Napísať recenziu

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Sme certifikovaný predajca zdravotníckych pomôcok.
Cieľom nášho internetového obchodu e-zdravotníckepotreby.sk je pohodlnejší prístup zákazníkov k našej ponuke tovaru a služieb. Už 13 rokov sa zaoberáme predajom zdravotníckych, rehabilitačných, ortopedických pomôcok a rôznych doplnkových tovarov.

SAEC Sphere
Podporované platobné karty
A A