Darčekový poukaz TUALMED v hodnote 33 EUR

Kód produktu: TUALMED33

0 / 5

33,00 €
Skladom
33 vernostných bodov
za nákup tohto produktu

Darčeky

Rozdávame darčeky

Informácie o produkte

Obdarujte svojho blízkeho darčekovým poukazom, vďaka ktorému si sám vyberie to najlepšie pre seba! Darčekový poukaz TUALMED v hodnote 33 EUR je ideálnym darčekom na narodeniny, meniny, jubileá, Vianoce, alebo ak plánujete navštíviť niekoho, koho nevídate každý deň.

Obdarujte svojho blízkeho darčekovým poukazom TUALMED, vďaka ktorému dáte obdarovanému možnosť vybrať si pre seba to najlepšie!

Darčekový poukaz TUALMED v hodnote 33 EUR je ideálnym darčekom na narodeniny, meniny, rôzne jubileá, Vianoce, alebo ak plánujete navštíviť niekoho, koho nevídate každý deň.

Týmto darčekovým poukazom je možné zaplatiť akýkoľvek tovar ponúkaný na našom internetovom obchode. Z celkovej objednávky Vám automaticky odrátame hodnotu tohto poukazu – teda 33 €.


Nakoľko každý poukaz je možné využiť len raz, každému zákazníkovi, ktorý sa rozhodne platiť našim darčekovým poukazom, odporúčame spraviť objednávku minimálne v hodnote poukazu. Pri hodnote objednávky nižšej, ako je hodnota poukazu prichádzate o hodnotu rozdielu medzi Vašim nákupom a hodnotou poukazu.

Tento produkt je zaradený v následujúcich kategóriách:

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 0 / 5 Napísať recenziu

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Sme certifikovaný predajca zdravotníckych pomôcok.
Cieľom nášho internetového obchodu e-zdravotníckepotreby.sk je pohodlnejší prístup zákazníkov k našej ponuke tovaru a služieb. Už 13 rokov sa zaoberáme predajom zdravotníckych, rehabilitačných, ortopedických pomôcok a rôznych doplnkových tovarov.

SAEC Sphere
Podporované platobné karty
A A