Darčekový poukaz TUALMED v hodnote 111 EUR

Kód produktu: TUALMED111

0 / 5

111,00 €
Skladom
111 vernostných bodov
za nákup tohto produktu

Darčeky

Rozdávame darčeky

Informácie o produkte

Hľadáte štýlový, moderný, ale tiež praktický darček? Bojíte sa však, že darček nesplní očakávania obdarovaného? Venujte vašim blízkym, priateľom, kolegom darčekový poukaz Tualmed na nákup podľa vlastného výber v hodnote 111 €.

Praktický a užitočný darček – darčekový poukaz Tual - je darom, ktorým nič nepokazíte, práve naopak, držiteľ poukážky Tual si vyberie to, čo mu spraví obrovskú radosť.

Darčekový poukaz Tualmed v okrasnej obálke je príležitosť darovať komfort, zdravie, relax či krásu, pretože z viac ako 2000 produktov si u nás zaručene vyberie každý. Poukážku na nákup Tual v hodnote 111 € vám zabalíme do okrasnej obálky a pošleme na vami zadanú adresu.  

Obdarujte svojho blízkeho darčekovým poukazom TUALMED, vďaka ktorému dáte obdarovanému možnosť vybrať si pre seba to najlepšie!

Darčekový poukaz TUALMED v hodnote 111 EUR je ideálnym darčekom na narodeniny, meniny, rôzne jubileá, Vianoce, alebo ak plánujete navštíviť niekoho, koho nevídate každý deň.

Týmto darčekovým poukazom je možné zaplatiť akýkoľvek tovar ponúkaný na našom internetovom obchode. Z celkovej objednávky Vám automaticky odrátame hodnotu tohto poukazu – teda 111 €.


Nakoľko každý poukaz je možné využiť len raz, každému zákazníkovi, ktorý sa rozhodne platiť našim darčekovým poukazom, odporúčame spraviť objednávku minimálne v hodnote poukazu. Pri hodnote objednávky nižšej, ako je hodnota poukazu prichádzate o hodnotu rozdielu medzi Vašim nákupom a hodnotou poukazu.

Tento produkt je zaradený v následujúcich kategóriách:

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 0 / 5 Napísať recenziu

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Sme certifikovaný predajca zdravotníckych pomôcok.
Cieľom nášho internetového obchodu e-zdravotníckepotreby.sk je pohodlnejší prístup zákazníkov k našej ponuke tovaru a služieb. Už 13 rokov sa zaoberáme predajom zdravotníckych, rehabilitačných, ortopedických pomôcok a rôznych doplnkových tovarov.

SAEC Sphere
Podporované platobné karty
A A