Široká škála zdravotných potrieb a výrobkov pre zdravie, rýchle dodanie

V ponuke e-shopu nájdete viac ako 2000 produktov, ktoré neustále aktualizujeme a rozširujeme. Množstvo produktov máme skladom, a preto vám ich vieme rýchlo doručiť. Doručujeme aj v sobotu!

Spoľahlivosť a kvalita

Nadviazali sme silné partnerstvá s výrobcami a dodávateľmi výrobkov. Všetky výrobky sú certifikované a spĺňajú najprísnejšie normy a štandardy.

Odborné poradenstvo a pomoc pri výbere

Naši pracovníci majú dlhoročné skúsenosti, neustále sa vzdelávajú a profesionálne vám pomôžu pri výbere a poradenstve.

Zdravotné pomôcky aj na lekársky poukaz

Cez naše kamenné predajne zasielame takmer všetky zdravotné pomôcky predpisované lekármi na lekársky poukaz. Kontaktujte nás.

Rýchle vybavenie reklamácií

V prípade reklamácie Vás ako zákazníka neťaháme za nos 30 dní. Väčšinu tovaru zasielame obratom na výmenu!

Akcie, vernostný program

Denne pripravujeme pre vás akcie a zľavy, aby ste ušetrili. Stálych registrovaných zákazníkov za každý nákup odmeňujeme.
Novinka: Zaregistrujte sa u nás a získajte od nás na začiatok až 49 vernostných bodov!

Využívajte množstvo výhod na jednom mieste! (kliknite pre viac informácií)

Darčekový poukaz TUAL v hodnote 111 EUR


Cena s DPH:
111,00€

Hľadáte štýlový, moderný, ale tiež praktický darček? Bojíte sa však, že darček nesplní očakávania obdarovaného? Venujte vašim blízkym, priateľom, kolegom darčekový poukaz Tual na nákup podľa vlastného výber v hodnote 111 €.

Praktický a užitočný darček – darčekový poukaz Tual - je darom, ktorým nič nepokazíte, práve naopak, držiteľ poukážky Tual si vyberie to, čo mu spraví obrovskú radosť.

Darčekový poukaz Tual v okrasnej obálke je príležitosť darovať komfort, zdravie, relax či krásu, pretože z viac ako 2000 produktov si u nás zaručene vyberie každý. Poukážku na nákup Tual v hodnote 111 € vám zabalíme do okrasnej obálky a pošleme na vami zadanú adresu.  

Obdarujte svojho blízkeho darčekovým poukazom TUAL, vďaka ktorému dáte obdarovanému možnosť vybrať si pre seba to najlepšie!

Darčekový poukaz TUAL v hodnote 111 EUR je ideálnym darčekom na narodeniny, meniny, rôzne jubileá, Vianoce, alebo ak plánujete navštíviť niekoho, koho nevídate každý deň.

Týmto darčekovým poukazom je možné zaplatiť akýkoľvek tovar ponúkaný na našom internetovom obchode. Z celkovej objednávky Vám automaticky odrátame hodnotu tohto poukazu – teda 111 €.


Nakoľko každý poukaz je možné využiť len raz, každému zákazníkovi, ktorý sa rozhodne platiť našim darčekovým poukazom, odporúčame spraviť objednávku minimálne v hodnote poukazu. Pri hodnote objednávky nižšej, ako je hodnota poukazu prichádzate o hodnotu rozdielu medzi Vašim nákupom a hodnotou poukazu.

Zdieľajte

Tento produkt je zaradený v následujúcich kategóriách: