Široká škála zdravotných potrieb a výrobkov pre zdravie, rýchle dodanie

V ponuke e-shopu nájdete viac ako 2000 produktov, ktoré neustále aktualizujeme a rozširujeme. Množstvo produktov máme skladom, a preto vám ich vieme rýchlo doručiť. Doručujeme aj v sobotu!

Spoľahlivosť a kvalita

Nadviazali sme silné partnerstvá s výrobcami a dodávateľmi výrobkov. Všetky výrobky sú certifikované a spĺňajú najprísnejšie normy a štandardy.

Odborné poradenstvo a pomoc pri výbere

Naši pracovníci majú dlhoročné skúsenosti, neustále sa vzdelávajú a profesionálne vám pomôžu pri výbere a poradenstve.

Zdravotné pomôcky aj na lekársky poukaz

Cez naše kamenné predajne zasielame takmer všetky zdravotné pomôcky predpisované lekármi na lekársky poukaz. Kontaktujte nás.

Rýchle vybavenie reklamácií

V prípade reklamácie Vás ako zákazníka neťaháme za nos 30 dní. Väčšinu tovaru zasielame obratom na výmenu!

Akcie, vernostný program

Denne pripravujeme pre vás akcie a zľavy, aby ste ušetrili. Stálych registrovaných zákazníkov za každý nákup odmeňujeme.
Novinka: Zaregistrujte sa u nás a získajte od nás na začiatok až 49 vernostných bodov!

Využívajte množstvo výhod na jednom mieste! (kliknite pre viac informácií)

Cvičebná pomôcka na korekciu Hallux Valgus


Cena s DPH:
5,00€

Minimalizujte riziko deformácie palca na nohe a vzniku Hallux Valgus pomocou elastického pásu na cvičenie vybočených palcov. Vďaka jednoduchej a účinnej cvičebnej pomôcke dokážete dostať Vaše vybočené palce do zdravej polohy.

Elastický pás na cvičenie prstov pri problémoch s Hallux Valgus zmierňuje napätie z vonkajšej strany palca. Pravidelným cvičením s elastickým pásom dokážete vaše vybočené palce dostať do zdravej polohy, a tak sa zbaviť bolesti pri chôdzi v topánkach. Predchádzate riziku deformácií ďalších prstov pri Hallux Valgus, vzniku zápalu kĺbov a v neposlednom rade bolestivému opračnému zákroku.

Spôsob použitia

Posaďte sa tak, aby ste nohy mali pevne na zemi. Umiestnite mäkké hubkové časti na vnútornú stranu palca pravej aj ľavej nohy. Chodidlá sú pri cvičení opreté o päty. Naťahujte elastický pás - pravú nohu od ľavej. Cvičenie vykonávajte večer pred spaním v rozmedzí 3 - 7 minút. Postupne intenzitu cvičenia zvyšujte. Ak pociťujete pri cvičení bolesť, cvičenie ukončite.

Veľkosť

univerzálna

Farba

oranžovo-čierna

Zdieľajte

Tento produkt je zaradený v následujúcich kategóriách: