Široká škála zdravotných potrieb a výrobkov pre zdravie, rýchle dodanie

V ponuke e-shopu nájdete viac ako 2000 produktov, ktoré neustále aktualizujeme a rozširujeme. Množstvo produktov máme skladom, a preto vám ich vieme rýchlo doručiť. Doručujeme aj v sobotu!

Spoľahlivosť a kvalita

Nadviazali sme silné partnerstvá s výrobcami a dodávateľmi výrobkov. Všetky výrobky sú certifikované a spĺňajú najprísnejšie normy a štandardy.

Odborné poradenstvo a pomoc pri výbere

Naši pracovníci majú dlhoročné skúsenosti, neustále sa vzdelávajú a profesionálne vám pomôžu pri výbere a poradenstve.

Zdravotné pomôcky aj na lekársky poukaz

Cez naše kamenné predajne zasielame takmer všetky zdravotné pomôcky predpisované lekármi na lekársky poukaz. Kontaktujte nás.

Rýchle vybavenie reklamácií

V prípade reklamácie Vás ako zákazníka neťaháme za nos 30 dní. Väčšinu tovaru zasielame obratom na výmenu!

Akcie, vernostný program

Denne pripravujeme pre vás akcie a zľavy, aby ste ušetrili. Stálych registrovaných zákazníkov za každý nákup odmeňujeme.
Novinka: Zaregistrujte sa u nás a získajte od nás na začiatok až 49 vernostných bodov!

Využívajte množstvo výhod na jednom mieste! (kliknite pre viac informácií)

Čínske masážne banky proti celulitíde


Cena s DPH:
12,90€

Trápi Vás pomarančová koža? Radi by ste sa účinne zbavili celulitídy na Vašom tele? Vyskúšajte starý čínsky spôsob v podobe bankovania a dosiahnite krásnu, pevnú a hladkú pokožku vďaka masážnym bankám.

Čínske bankovanie je v súčasnosti jedným z najpopulárnejších spôsobov liečby celulitídy, ale používa sa tiež pri liečbe chrípky či hypertenzie. Čínske banky pracujú rýchlo a efektívne. Pokiaľ sa masáž robí správne a pravidelne, výsledky môžete vidieť už po 3 - 4 týždňoch!

Ako fungujú čínske masážne banky proti celulitíde?

Proticelulitídna masáž pomocou čínskeho bankovania spočíva v nasatí kúsku kože (stlačíte banku v ruke, priložíe k telu, uvoľníte, zovriete) a vykonávate pozdĺžne alebo krúživé pohyby v smere lymfatických uzlín.

Prikladanie baniek pôsobí na krvný obeh, čo aktivuje proces detoxikácie organizmu. Pôsobí podtlakom,ktorý si môžete regulovať sami podľa potreby.
Na rozdiel od sklenených masážnych baniek ich nie je nutné pred aplikáciou nahrievať. Aby došlo k vzniku podtlaku, stačí ich len stlačiť a priložiť na kožu.

Výsledkom masáže je krajšia, pevnejšia a hladšia pokožka, spevnenie kože a štíhlejšia postava. Prvé účinky sú viditeľné už po niekoľkých masážach, takže čínske banky sú ideálnou alternatívou, pokiaľ chcete čo najrýchlejšie spevniť Vašu pokožku.

Použitie:

Pred masážou natrite telo olivovým/ kokosovým olejom - aby banka dobre priľnala k telu. Na začiatku môže byť masáž mierne bolestivá pokiaľ sa bude Vaša koža silno prisávať k banke. Časom budú čínske banky zanechávať stopy v podobe malých modrín. Dôležité je držať banku zásunným koncom na koži na jednom mieste a okamžite vykonávať jemný pohyb.

Sada masážnych baniek je vhodná nie len pre masérov, ale aj na domáce použitie. 

Parametre:

Farba: modrá
Rozmery: 6,5cm; 5cm; 4cm; 2,5cm
Hmotnosť: 365g
Balenie: 4ks gumených masážnych baniek v uvedených rôznych veľkostiach.

 

Zdieľajte

Tento produkt je zaradený v následujúcich kategóriách: