Čínske masážne banky proti celulitíde

Kód produktu: MB012

0 / 5

14,90 €
Skladom
12 vernostných bodov
za nákup tohto produktu

Darčeky

Rozdávame darčeky

Informácie o produkte

Trápi Vás pomarančová koža? Radi by ste sa účinne zbavili celulitídy na Vašom tele? Vyskúšajte starý čínsky spôsob v podobe bankovania a dosiahnite krásnu, pevnú a hladkú pokožku vďaka masážnym bankám.

Čínske bankovanie je v súčasnosti jedným z najpopulárnejších spôsobov liečby celulitídy, ale používa sa tiež pri liečbe chrípky či hypertenzie. Čínske banky pracujú rýchlo a efektívne. Pokiaľ sa masáž robí správne a pravidelne, výsledky môžete vidieť už po 3 - 4 týždňoch!

Ako fungujú čínske masážne banky proti celulitíde?

Proticelulitídna masáž pomocou čínskeho bankovania spočíva v nasatí kúsku kože (stlačíte banku v ruke, priložíe k telu, uvoľníte, zovriete) a vykonávate pozdĺžne alebo krúživé pohyby v smere lymfatických uzlín.

Prikladanie baniek pôsobí na krvný obeh, čo aktivuje proces detoxikácie organizmu. Pôsobí podtlakom,ktorý si môžete regulovať sami podľa potreby.
Na rozdiel od sklenených masážnych baniek ich nie je nutné pred aplikáciou nahrievať. Aby došlo k vzniku podtlaku, stačí ich len stlačiť a priložiť na kožu.

Výsledkom masáže je krajšia, pevnejšia a hladšia pokožka, spevnenie kože a štíhlejšia postava. Prvé účinky sú viditeľné už po niekoľkých masážach, takže čínske banky sú ideálnou alternatívou, pokiaľ chcete čo najrýchlejšie spevniť Vašu pokožku.

Použitie:

Pred masážou natrite telo olivovým/ kokosovým olejom - aby banka dobre priľnala k telu. Na začiatku môže byť masáž mierne bolestivá pokiaľ sa bude Vaša koža silno prisávať k banke. Časom budú čínske banky zanechávať stopy v podobe malých modrín. Dôležité je držať banku zásunným koncom na koži na jednom mieste a okamžite vykonávať jemný pohyb.

Sada masážnych baniek je vhodná nie len pre masérov, ale aj na domáce použitie. 

 


Rozmery a hmotnosť
Balenie: 4 ks gumových masážnych baniek v uvedených rôznych veľkostiach
Objem/ Hmotnosť: 365 g
Rozmery: 6,5cm; 5cm; 4cm; 2,5cm
Materiál
Farba: modrá

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 0 / 5 Napísať recenziu

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Sme certifikovaný predajca zdravotníckych pomôcok.
Cieľom nášho internetového obchodu e-zdravotníckepotreby.sk je pohodlnejší prístup zákazníkov k našej ponuke tovaru a služieb. Už 13 rokov sa zaoberáme predajom zdravotníckych, rehabilitačných, ortopedických pomôcok a rôznych doplnkových tovarov.

SAEC Sphere
Podporované platobné karty
A A