Čínska tigria masť white 21 ml

Kód produktu: TM2321

0 / 5

9,80 €
Skladom
5 vernostných bodov
za nákup tohto produktu

Darčeky

Rozdávame darčeky

Informácie o produkte

Pravá čínska tigria masť white alebo ,,otec všetkých mastí,, je veľmi silný balzam z prírodných surovín a má priaznivý vplyv na zdravie človeka už stovky rokov.

Používa sa pri svalových a kĺbových bolestiach, prechladnutí, chrípke, uvoľňuje upchatý nos, bolestiach hlavy, pri poštípaní komármi a hmyzom, proti svrbeniu, proti žihadlám a pri slnečnom úpale.

                              

Tigria masť je vyrobená podľa overenej receptúry tradičnej čínskej medicíny s vysokým obsahom éterických látok, najmä mentolu, gáfru a ďalších účinných komponentov, z rôznych olejov získaných z divokých bylín.

,,Zlato odovzdávané stáročiami čínskych otcov,,

Staroveká čínska receptúra obsiahnutá v malej dózičke. Jemne potriete malé množstvo balzamu na miesto kde máte problém a pocítite priamy účinok tohto magického balzamu.

Obsah: 21 ml

Tradičnú bielu čínsku tigriu masť využijete najmä v zimných mesiacoch a v období chrípky. Jej zloženie je špeciálne navrhnuté za účelom priniesť úľavu pri upchatom nose, bolestiach hlavy alebo poštipnutiach hmyzom. Pre úľavu od boľavých svalov odporúčame červenú tigriu mastičku.

Použitie a účinky bielej Čínskej tigrej mastičky:

 • Boľavé svaly – masť blahodarne pôsobí na bolestivé svaly a kĺby. Zmierňuje prejavy artrózy a artritídy. 

  • Hlavnými zložkami sú mentol a mätový olej, ktoré sa považujú za prírodné lokálne anestetiká
 • Dýchanie – Ľudia trpiaci dýchacími ťažkosťami môžu aplikovať masť na hruď a pod nosné dierky. Umožní ľahšie dýchanie, pokojnejší spánok.

 • Bolesť hlavy – Či už migréna alebo obyčajná bolesť hlavy Vám ustúpi vďaka aplikácii tigrej maste. Malým množstvom mastičky potrite spánky a jemne vmasírujte. Masť možno aplikovať na celé čelo.

 • Bodnutie hmyzom – zmiernite svrbenie a bolesť.

Zloženie: 

 • Gáfor 25% (prírodný gáfor vyrobený z dreva alebo zo živice gáfrového vavrínu. Má antiseptické, analgetické a protizápalové účinky)

 • Eukaliptový olej 13,7% (eukalyptus má stimulačný účinok na receptory sliznice, má protizápalové a antiseptické účinky, pri vdychovaní je veľmi dobrý pre rýchle a efektívne uvoľnenie dýchacích ciest. Eukalyptus je taktiež prírodný repelent - komáre ho neznášajú)

 • Mentol 8%

 • Klinčekový olej 1,43%
   


Rozmery a hmotnosť
Objem/ Hmotnosť: 21 ml
Tento produkt je zaradený v následujúcich kategóriách:

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 0 / 5 Napísať recenziu

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Sme certifikovaný predajca zdravotníckych pomôcok.
Cieľom nášho internetového obchodu e-zdravotníckepotreby.sk je pohodlnejší prístup zákazníkov k našej ponuke tovaru a služieb. Už 13 rokov sa zaoberáme predajom zdravotníckych, rehabilitačných, ortopedických pomôcok a rôznych doplnkových tovarov.

SAEC Sphere
Podporované platobné karty
A A