Čiapka na umývanie vlasov bez vody EXCLUSIVE

Kód produktu: CS163

0 / 5

4,90 €
Skladom
4 vernostných bodov
za nákup tohto produktu

Darčeky

Rozdávame darčeky

Informácie o produkte

Čiapka so šampónom a kondicionérom slúži na umývanie vlasov bez potreby vody, čo Vám zjednoduší udržiavať čisté vlasy imobilným pacientom. Je vhodná aj v prípadoch, keď ste na mieste, kde nemáte prístup k vode.

Čiapky so šampónom a kondicionérom na umývanie vlasov bez vody sa používajú na udržiavanie osobnej hygieny u ležiacich pacientov. Používajú sa v nemocniciach, hospicoch, opatrovateľských domoch, ale aj v domácom prostredí s imobilným pacientom.

Čiapky sú ideálne na použitie aj v prípadoch, keď sa nachádzate na mieste s obmedzeným prístupom k vode.

Použitie:

Vložte čiapku na hlavu a poriadne masírujte vlasy 2 – 3 minúty. Po umytí vlasov pomocou čiapky ju následne odstráňte z hlavy a vlasy utrite uterákom. Nechajte ich vysušiť. Vlasy po umytí nie je potrebné oplachovať.

Čiapku môžete použiť pri izbovej teplote alebo pre zvýšenie komfortu používateľa ju môžete ohrievať v mikrovlnnej rúre po dobu 15-20 sekúnd (v balení) bez dodatočnej vody. 

Parametre:

Materiál: 70% PET a 30% viskóza, gumy

Veľkosť: Univerzálna (priemer max. 32 cm)

Farba: biela

Počet kusov v balení:

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 0 / 5 Napísať recenziu

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Sme certifikovaný predajca zdravotníckych pomôcok.
Cieľom nášho internetového obchodu e-zdravotníckepotreby.sk je pohodlnejší prístup zákazníkov k našej ponuke tovaru a služieb. Už 13 rokov sa zaoberáme predajom zdravotníckych, rehabilitačných, ortopedických pomôcok a rôznych doplnkových tovarov.

SAEC Sphere
Podporované platobné karty
A A