Široká škála zdravotných potrieb a výrobkov pre zdravie, rýchle dodanie

V ponuke e-shopu nájdete viac ako 2000 produktov, ktoré neustále aktualizujeme a rozširujeme. Množstvo produktov máme skladom, a preto vám ich vieme rýchlo doručiť. Doručujeme aj v sobotu!

Spoľahlivosť a kvalita

Nadviazali sme silné partnerstvá s výrobcami a dodávateľmi výrobkov. Všetky výrobky sú certifikované a spĺňajú najprísnejšie normy a štandardy.

Odborné poradenstvo a pomoc pri výbere

Naši pracovníci majú dlhoročné skúsenosti, neustále sa vzdelávajú a profesionálne vám pomôžu pri výbere a poradenstve.

Zdravotné pomôcky aj na lekársky poukaz

Cez naše kamenné predajne zasielame takmer všetky zdravotné pomôcky predpisované lekármi na lekársky poukaz. Kontaktujte nás.

Rýchle vybavenie reklamácií

V prípade reklamácie Vás ako zákazníka neťaháme za nos 30 dní. Väčšinu tovaru zasielame obratom na výmenu!

Akcie, vernostný program

Denne pripravujeme pre vás akcie a zľavy, aby ste ušetrili. Stálych registrovaných zákazníkov za každý nákup odmeňujeme.
Novinka: Zaregistrujte sa u nás a získajte od nás na začiatok až 49 vernostných bodov!

Využívajte množstvo výhod na jednom mieste! (kliknite pre viac informácií)

Choditko pre seniorov krokovacie bronzové


Cena s DPH:
49,00€

Obávate sa o bezpečnosť vášho blízkeho, ktorý počas chôdze stráca rovnováhu? Skladacie krokovacie chodítko poskytuje bezpečnú oporu pri chôdzi seniorom a ľuďom trpiacim stratou rovnováhy.

Krokovacie chodítko je jedinečnou zdravotnou pomôckou, pri ktorej starší ľudia a pacienti s poruchami pohybového aparátu, získajú potrebnú rovnováhu a stabilitu počas chôdze. Chôdza – krokovanie s touto zdravotnou pomôckou je efektívne, jednoduché bez akejkoľvek námahy. Pevný rám chodítka slúži vášmu blízkemu ako bezpečná podpera pre vášho blízkeho. Počas chôdze zmierňuje namáhanie chrbtice a nôh, čím sa eliminuje bolesť v týchto partiách.

Vlastnosti skladacieho krokovacieho chodítka

Zdravotná pomôcka pre ľahší a bezpečný pohyb seniorov a ľudí s poruchami pohybového aparátu znamenitý nástroj uľahčujúci proces rehabilitácie a fyzioterapie   použitie v interiéri i exteriéri jednoduché používanie individuálne nastavenie výšky nôh v rozpätí od 78 cm do 99 cm od zeme ergonomicky tvarované rukoväte pre komfortné používanie nohy ukončené gumenými nadstavcami zosilnené horizontálne spoje ohybné kĺby po stranách.

Montáž a čistenie zdravotnej pomôcky

Krokovacie chodítko  jednoducho zložíte stlačením kolíku v strede pomôcky, ktorý je efektívne chránený pod plastovým krytom. V zloženom stave nezaberá veľa miesta, a preto je ľahko uskladniteľné, alebo aj vhodné na prevoz v aute, alebo prenos jednoducho v ruke.  Rám čistite vlhkou handričkou a jemným saponátom . Z pohyblivých častí chodítka (skrutky, západky) pravidelne odstraňujte nečistoty, ako sú nite, vlasy.

Technické parametre

Nastaviteľná výška:  78 - 99 cm 

Šírka:  52 cm

Vnútorná šírka : 44 cm 

Celková hĺbka : 43 cm

Hmotnosť: 2,8   kg

Maximálna hmotnosť užívateľa : 136 kg

Materiály : pobronzovaný kvalitný hliník, polyuretán, guma

Aký význam má rehabilitácia pre vaše telo sa dočítate tu(klikni na odkaz)

Potrebujete chodítko a neviete aké si vybrať? Čítajte tu (klikni na odkaz) 

Zdieľajte

Tento produkt je zaradený v následujúcich kategóriách: