Široká škála zdravotných potrieb a výrobkov pre zdravie, rýchle dodanie

V ponuke e-shopu nájdete viac ako 2000 produktov, ktoré neustále aktualizujeme a rozširujeme. Množstvo produktov máme skladom, a preto vám ich vieme rýchlo doručiť. Doručujeme aj v sobotu!

Spoľahlivosť a kvalita

Nadviazali sme silné partnerstvá s výrobcami a dodávateľmi výrobkov. Všetky výrobky sú certifikované a spĺňajú najprísnejšie normy a štandardy.

Odborné poradenstvo a pomoc pri výbere

Naši pracovníci majú dlhoročné skúsenosti, neustále sa vzdelávajú a profesionálne vám pomôžu pri výbere a poradenstve.

Zdravotné pomôcky aj na lekársky poukaz

Cez naše kamenné predajne zasielame takmer všetky zdravotné pomôcky predpisované lekármi na lekársky poukaz. Kontaktujte nás.

Rýchle vybavenie reklamácií

V prípade reklamácie Vás ako zákazníka neťaháme za nos 30 dní. Väčšinu tovaru zasielame obratom na výmenu!

Akcie, vernostný program

Denne pripravujeme pre vás akcie a zľavy, aby ste ušetrili. Stálych registrovaných zákazníkov za každý nákup odmeňujeme.
Novinka: Zaregistrujte sa u nás a získajte od nás na začiatok až 49 vernostných bodov!

Využívajte množstvo výhod na jednom mieste! (kliknite pre viac informácií)

Detské chodítka

Hľadáte zdravotné chodítko pre dieťa? Vyberte si z našej ponuky zdravotné detské chodítko či parapódium, aby aj vaše dieťa malo radosť z toho, že dokáže chodiť. Parapódiom či detským zdravotným chodítkom umožníte chorým deťom, deťom s mozgovou obrnou stáť samostatne vo vzpriamenej polohe a vykonávať rôzne činnosti. Na rozdiel od barlí, chôdza s chodítkom je pre dieťa oveľa jednoduchšia, pretože vďaka špeciálnej konštrukcii je jeho telo bezpečne stabilizované a dieťa môže svoju pozornosť sústrediť len na chôdzu. Parapódium môže výrazne zjednodušiť rehabilitáciu nielen pri mozgovej obrne, ale aj pri mnohých iných detských chorobách vrátane závažných poranení chrbtice.

Akcia -12% Mobilné chodítko pre deti Mobilné chodítko pre deti

Dynamický vertikalizátor je užitočný pre rozvoj schopností užívateľa. Umožňuje užívateľovi udržať stálu pozíciu v pasívnom vzpriamenom stoji..

749,00€850,00€

Parapódium pre deti - mobilné chodítko pre deti veľkosť 1,2 a 3 pomáha skvalitňovať život detí..

Zobrazenie 1 až 1 z 1 (1 stránok)