Široká škála zdravotných potrieb a výrobkov pre zdravie, rýchle dodanie

V ponuke e-shopu nájdete viac ako 2000 produktov, ktoré neustále aktualizujeme a rozširujeme. Množstvo produktov máme skladom, a preto vám ich vieme rýchlo doručiť. Doručujeme aj v sobotu!

Spoľahlivosť a kvalita

Nadviazali sme silné partnerstvá s výrobcami a dodávateľmi výrobkov. Všetky výrobky sú certifikované a spĺňajú najprísnejšie normy a štandardy.

Odborné poradenstvo a pomoc pri výbere

Naši pracovníci majú dlhoročné skúsenosti, neustále sa vzdelávajú a profesionálne vám pomôžu pri výbere a poradenstve.

Zdravotné pomôcky aj na lekársky poukaz

Cez naše kamenné predajne zasielame takmer všetky zdravotné pomôcky predpisované lekármi na lekársky poukaz. Kontaktujte nás.

Rýchle vybavenie reklamácií

V prípade reklamácie Vás ako zákazníka neťaháme za nos 30 dní. Väčšinu tovaru zasielame obratom na výmenu!

Akcie, vernostný program

Denne pripravujeme pre vás akcie a zľavy, aby ste ušetrili. Stálych registrovaných zákazníkov za každý nákup odmeňujeme.
Novinka: Zaregistrujte sa u nás a získajte od nás na začiatok až 49 vernostných bodov!

Využívajte množstvo výhod na jednom mieste! (kliknite pre viac informácií)

Chladiaca šatka


Cena s DPH:
6,90€

Chladiaca šatka EasyCool poskytuje úľavu od tepla, kedykoľvek to potrebujete. Je skvelá pri letných horúčavách a príjemne osvieži pri športovaní. Výborne sa hodí na zníženie teploty pri horúčke, pomáha pri migréne a návaloch tepla.

Šatka je vyrobená zo 100% bavlny, vnútro obsahuje kryštalický polymér, ktorý sa pri styku s vodou zmení na dlho trvajúci chladivý gél. Šatka je vhodná na opakované použitie. Výrobok je ekologický a netoxický.

Použitie:

Šatku namočíme do vody po dobu približne 10 minút. Necháme odtiecť alebo povrch jemne osušíme uterákom. Nežmýkame! Šatka jemne zväčší svoj objem. Gél sa vplyvom tepla naspäť odparuje a šatka sa vracia do pôvodného stavu, čo trvá viac ako 24 hodín.

Pre koho je chladiaca šatka určená?

Šatka je vhodná najmä pre športovcov, vodičov, záhradkárov, fyzicky pracujúcich a všetkých, ktorý sa potrebujú schladiť. Vhodná aj pre domácich miláčikov.

Šatka EasyCool vás ochráni pred prehriatím čím sa môžete neobmedzene venovať Vašim obľúbeným aktivitám a športom.

Zdieľajte

Štítky:

Chladiaca šatka

Tento produkt je zaradený v následujúcich kategóriách: