Široká škála zdravotných potrieb a výrobkov pre zdravie, rýchle dodanie

V ponuke e-shopu nájdete viac ako 2000 produktov, ktoré neustále aktualizujeme a rozširujeme. Množstvo produktov máme skladom, a preto vám ich vieme rýchlo doručiť. Doručujeme aj v sobotu!

Spoľahlivosť a kvalita

Nadviazali sme silné partnerstvá s výrobcami a dodávateľmi výrobkov. Všetky výrobky sú certifikované a spĺňajú najprísnejšie normy a štandardy.

Odborné poradenstvo a pomoc pri výbere

Naši pracovníci majú dlhoročné skúsenosti, neustále sa vzdelávajú a profesionálne vám pomôžu pri výbere a poradenstve.

Zdravotné pomôcky aj na lekársky poukaz

Cez naše kamenné predajne zasielame takmer všetky zdravotné pomôcky predpisované lekármi na lekársky poukaz. Kontaktujte nás.

Rýchle vybavenie reklamácií

V prípade reklamácie Vás ako zákazníka neťaháme za nos 30 dní. Väčšinu tovaru zasielame obratom na výmenu!

Akcie, vernostný program

Denne pripravujeme pre vás akcie a zľavy, aby ste ušetrili. Stálych registrovaných zákazníkov za každý nákup odmeňujeme.
Novinka: Zaregistrujte sa u nás a získajte od nás na začiatok až 49 vernostných bodov!

Využívajte množstvo výhod na jednom mieste! (kliknite pre viac informácií)

Bočný polohovací vankúš zelený


Naša cena:
73,80€

Doprajte vášmu blízkemu odkázanému na lôžko patričné pohodlie bočným polohovacím vankúšom. Bočný polohovací vankúš značky CareWave je vysoko kvalitna antidekubitná polohovacia pomôcka, určená na podkladanie pod pacientov pri riziku vzniku dekubitov alebo ich následnej liečbe.

Polohovací vankúš CareWave je špeciálne vyvinutá zdravotná pomôcka pre dlhodobo ležiacich pacientov. Dokonale sa prispôsobí ľudskému telu, uvoľňuje tlak kostí na tkanivo a vo výraznej miere eliminuje riziko vzniku preležanín. Vďaka vynikajúcim antidekubitným vlastnostiam efektívne skracuje dobu liečenia dekubitov.

Bočným antidekubitným vankúšom poskytnete stabilnú oporu vášmu blízkemu v oblasti ramien, chrbta, bokov a kolien.

Vlastnosti antidekubitného polohovacieho vankúša

  • rozmery: 140 x 26 cm
  • vodeodolný poťah tvorí polyamidový úplet 47% , ktorý je elastický vo všetkých smeroch. Poťah má povrchový náter z polyuretánu 53% s antibakteriálnou a antistatickou prímesou.
  • náplň - 100% polystyrénové mikrovločky

Tento vankúš sa dokonale prispôsobí ľudskému telu. Má vynikajúce antidekubitné vlastnosti. Vankúš slúži ako  podpora ramien, chrbta, bokov a kolien ležiaceho pacienta a účinne znižuje   trenie.  

Čistenie zdravotnej pomôcky

Antidekubitný polohovací vankúš neperte. Vankúš umývajte bežnými čistiacimi neagresívnymi prostriedkami pomocou jemnej a hladkej handričky. Môžete ho dezinfikovať bežnými dezinfekčnými prostriedkami. Vankúš je vodeodolný.

Rozmery vankúša

140 x 26 cm 

 

Antidekubitné vankúše je možné rôzne skombinovať podľa potreby a stavu pacienta. S výberom vhodného vankúša alebo kombinácie vankúšov Vám veľmi radi poradíme.

Zdieľajte

Tento produkt je zaradený v následujúcich kategóriách: