Široká škála zdravotných potrieb a výrobkov pre zdravie, rýchle dodanie

V ponuke e-shopu nájdete viac ako 2000 produktov, ktoré neustále aktualizujeme a rozširujeme. Množstvo produktov máme skladom, a preto vám ich vieme rýchlo doručiť. Doručujeme aj v sobotu!

Spoľahlivosť a kvalita

Nadviazali sme silné partnerstvá s výrobcami a dodávateľmi výrobkov. Všetky výrobky sú certifikované a spĺňajú najprísnejšie normy a štandardy.

Odborné poradenstvo a pomoc pri výbere

Naši pracovníci majú dlhoročné skúsenosti, neustále sa vzdelávajú a profesionálne vám pomôžu pri výbere a poradenstve.

Zdravotné pomôcky aj na lekársky poukaz

Cez naše kamenné predajne zasielame takmer všetky zdravotné pomôcky predpisované lekármi na lekársky poukaz. Kontaktujte nás.

Rýchle vybavenie reklamácií

V prípade reklamácie Vás ako zákazníka neťaháme za nos 30 dní. Väčšinu tovaru zasielame obratom na výmenu!

Akcie, vernostný program

Denne pripravujeme pre vás akcie a zľavy, aby ste ušetrili. Stálych registrovaných zákazníkov za každý nákup odmeňujeme.
Novinka: Zaregistrujte sa u nás a získajte od nás na začiatok až 49 vernostných bodov!

Využívajte množstvo výhod na jednom mieste! (kliknite pre viac informácií)

Bočný polohovací vankúš modrý


Naša cena:
84,00€

Bočný polohovací vankúš značky CareWave je vysoko kvalitna antidekubitná polohovacia pomôcka, určená na podkladanie pod pacientov pri riziku vzniku dekubitov alebo ich následnej liečbe.

Minimalizujte riziko vzniku preležanín včasným používaním antidekubitného vankúša. Polohovací vankúš je zdravotnou pomôckou, ktorá napomáha pri liečbe dekubitov. Vhodným polohovaním a podkladaním antidekubitného vankúša uľavíte vášmu blízkemu od bolesti.    

Charakteristika bočného polohovacieho vankúša

Bočný polohovací vankúš značky CareWave je vysoko kvalitná antidekubitná polohovacia pomôcka, určená na podkladanie pod pacientov pri riziku vzniku dekubitov alebo ich následnej liečbe. Vankúš slúži ako podpora ramien, chrbta, bokov a kolien ležiaceho pacienta a účinne znižuje trenie v oblastiach vystavených tlaku. Antidekubitný vankúš je vodeodolný.

Bočný vankúš proti preležaninám sa dokonale prispôsobí ľudskému telu, čím sa zvyšujú jeho vynikajúce antidekubitné vlastnosti. Antidekubitný polohovací vankúš vám výrazne zjednoduší starostlivosť o človeka pripútaného na lôžko. Využívaním polohovacieho vankúša pri polohovaním umožníte vášmu blízkemu zaujať príjemnú polohu a efektívne znížite riziko vzniku dekubitov.  

Antidekubitné vankúše môžete vzájomne kombinovať, podľa potreby a stavu pacienta. S výberom vhodného vankúša alebo kombinácie vankúšov vám veľmi radi poradíme, preto neváhajte a kontaktujte nás.

Materiál polohovacieho vankúša

Poťah :  Polyamidový úplet 47% , ktorý je elastický vo všetkých smeroch. Poťah má povrchový náter z polyuretánu 53% s antibakteriálnou a antistatickou prímesou.

Náplň :  100% polystyrénové mikrovločky  

Údržba

Vankúš umývajte bežnými čistiacimi neagresívnymi prostriedkami pomocou jemnej a hladkej handričky. Vankúš je vodeodolný. Môžete ho dezinfikovať bežnými dezinfekčnými prostriedkami. Zdravotnú pomôcku neperte.  

Rozmery vankúša

175x30cm    

Vankúš je v modrej farbe.  

Zdieľajte

Tento produkt je zaradený v následujúcich kategóriách: