BIOPTRON MedAll sada terapie farbami ZEPTER

Kód produktu: 56208409

0 / 5

369,00 € 511,00 €
do 14 prac. dní
369 vernostných bodov
za nákup tohto produktu

Darčeky

Rozdávame darčeky

Informácie o produkte

Terapia pomocou farebných čakier. Svetlo a farby sú nevyhnutné pre naše telo a dušu. Sada terapie farbami BIOPTRON je šetrná, bezpečná a účinná. Vzpruží vás pomocou jasných farieb a kozmetických prípravkov s nádhernými vôňami a esenciami, doplnenými bioinformáciou.

Zdravie je závislé na rovnováhe nielen našich fyzických, ale tiež emočných, duševných a duchovných potrieb. Princíp terapie farebnými čakrami vychádza z predpokladu, že farby sú spojené so siedmimi hlavnými čakrami, ktoré sú duševným centrom nášho tela a nachádzajú sa pozdĺž chrbtice. Tieto čakry sú ako špirály energie a každá z nich súvisí s konkrétnou oblasťou.
Slovo čakra pochádza zo sanskritu a znamená „koleso“. Domnievame sa, že čakry uchovávajú a prenášajú energiu. Existuje sedem hlavných čakier a každá z nich je spojená s konkrétnym orgánom alebo systémom v tele. Každá čakra má svoju dominantnú farbu, ktorá sa môže dostať do nerovnováhy. V takom prípade môže spôsobiť poruchu a fyzické následky. Aplikácia správnej farby môže prispieť k navráteniu rovnováhy. 
BIOPTRON MedAll farebné filtre najvyššej kvality ponúkajú brilantnú intenzitu farieb a prepúšťajú len požadovanú časť svetelného spektra, pričom odrážajú ostatné svetlo. 
Nižšie je uvedený popis jednotlivých čakier so zodpovedajúcou farbou a miestom na tele.
 
Terapia farbami a svetlom sa zameriava skôr na liečenie príčiny ochorenia než na jeho príznaky, pričom sa snaží vytvoriť telesnú rovnováhu tým, že stimuluje fyzický a emocionálny stav.
 

Terapia pomocou farebných čakier

Sada obsahuje 7 farebných filtrov, ktoré okrem toho, že stimulujú čakry, sú obohatené o bioinformácie.

Terapia farbami pracuje na princípe bioinformačného systému tlakových bodov a stimulácie čakier. Využíva na to blahodarné účinky svetla a farieb.

Sada, určená na aplikáciu bioinformácií na tlakové body, je unikátny systém terapie farbami, vyrobený vo Švajčiarsku. Využíva filtre obohatené o bioinformácie, a predstavuje tak kombináciu aplikácie na tlakové body s farebnou terapiou svetlom aplikovanou na čakry.

Bioinformácie sú založené na predpoklade, že ľudské telo neustále vysiela pole elektromagnetických vĺn, ktoré niektorí ľudia nazývajú aura. Toto elektromagnetické pole, ktoré telo obklopuje, je svetlo, ktoré vaše telo vydáva: sme koniec koncov „živé fotobunky“, ktoré sa príliš nelíšia od rastlín, a svetelná fáza fotosyntézy zodpovedá látkovej výmene, ktorá prebieha v našich telách.
Elektromagnetické pole, ktoré obklopuje každú živú bytosť, poskytuje nesmierne dôležité informácie o každom jednotlivom organizme: tento typ informácií sa spolu so stavom fyzického tela nazýva bioinformácia.

 

7 farebných filtrov:

Fialová – korunná čakra - ukľudňuje nervový systém, pôsobí ako sedatívum - stimuluje slezinu.
Indigo – čakra čela - upokojuje dych, sťahuje a zastavuje krvácanie, posilňuje imunitný systém.
Modrá – krčná čakra - zvyšuje vitalitu a pocit blaha, aktivuje potenie, znižuje teplotu, pomáha uvoľňovať svrbenie.
Zelená – čakra srdca - stimuluje hypofýzu, má antiseptické a deznfečné účinky.
Žltá – čakra solárneho plexu - stimuluje lymfatický systém, pomáha tráveniu, rozjasní myseľ počas depresie.
Oranžová – sakrálna čakra - pôsobí na dýchací systém, stimuluje štítnu žľazu, pomáha pri nafukovaní.
Červená – základná čakra - stará sa o vylučovanie nečistôt z kože, akivuje činnosť pečene, pomáha pri popáleninach.
 
Tento produkt je zaradený v následujúcich kategóriách:

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 0 / 5 Napísať recenziu

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Sme certifikovaný predajca zdravotníckych pomôcok.
Cieľom nášho internetového obchodu e-zdravotníckepotreby.sk je pohodlnejší prístup zákazníkov k našej ponuke tovaru a služieb. Už 13 rokov sa zaoberáme predajom zdravotníckych, rehabilitačných, ortopedických pomôcok a rôznych doplnkových tovarov.

SAEC Sphere
Podporované platobné karty
A A