Bioptron 2 so stojanom Zepter

Kód produktu: BP232

0 / 5

10 959,00 €
do 7 prac. dní
8000 vernostných bodov
za nákup tohto produktu

Darčeky

Rozdávame darčeky

Informácie o produkte

Zepter biolampa Bioptron 2 má veľmi priaznivé účinky na obnovu a regeneráciu tkanív, na zmiernenie bolesti, posilňuje obranyschopnosť tela.

Pod vplyvom liečivých účinkov svetla dochádza k urýchľovaniu intracelulárnych procesov v tkanivách tela, zlepšuje sa mikrocirkulácia a harmonizujú sa metabolické procesy. Energia vyžarovaného svetla preniká do podkožných vrstiev a to má za následok biologické reakcie, ku ktorým dochádza v rôznych tkanivách ( koža, sval, žily, nervy). Pri svetelnej terapii prístrojom Bioptron 2 sa aktivujú v bunkách biologické procesy, ktoré pozitívne vplývajú na celé telo, nielen oblasť vystavenie svetlu.

Účinky terapie svetlom BIOPTRON sú:

 • zmiernenie bolesti
 • zlepšenie obnovy a regenerácie tkanív
 • zlepšenie obnovy a regenerácie tkanív
 • zlepšenie mikrocirkulácie
 • harmonizuje metabolické procesy
 • posilňuje obranyschopnosť tela
 • urýchľuje regeneračné a hojivé procesy celého organizmu

Urobte niečo pre vaše zdravie a zdravie vašich blízkych. Doprajte si blahodarné účinky svetelnej terapie každý deň. Používanie prístroja Zepter je skutočne veľmi jednoduché. Vďaka originálnemu tvaru ju viete ľahko inštalovať v rôznych polohách na celé telo.

Ako používať Zepter Bioptron 2

Terapia svetlom BIOPTRON sa musí vykonávať individuálne. Dĺžka každej aplikácie a celého cyklu liečby závisí predovšetkým od zdravotného problému a celkového stavu ošetrovanej oblasti tela. V závislosti od indikácie zaberie terapia svetlom BIOPTRON iba niekoľko minút, 1-2 krát denne. Mali by ste ju aplikovať v kľude, počas relaxácie a zároveň vnímať jej biostimulačné účinky.

 1. Pred aplikáciou terapie svetlom BIOPTRON ošetrovanú oblasť tela vyčistite a dbajte o to, aby ju neprekrývala žiadna vrstva odevu, či iného materiálu.
 2. Uvoľnite sa a nasmerujte lúče svetla na oblasť, ktorú chcete ošetrovať. Prístroj držte v 90 ° uhle, vo vzdialenosti asi 10 cm. Prístrojom počas terapie nepohybujte. Väčšie miesta na tele ošetrujte postupne, miesto po mieste, až do pokrytia celej oblasti.
 3. Terapiu svetlom BIOPTRON aplikujte 1-2 krát denne, napr. každé ráno a/alebo večer, v trvaní 4-10 minút, alebo sa riaďte pokynmi vášho lekára.
 4. Tieto kroky aplikujte pri používaní terapie svetlom na každom mieste na tele.
 5. Po ukončení aplikácie prístroj odpojte z elektrickej siete!

Pomocou ovládacieho panelu jednoducho nastavíte dobu terapeutického sedenia až na 95 minút a rozdelite ju do minútových krokov. Priemer filtra, ktorý je 15 cm, vám umožňuje ošetrovanie väčších plôch a teda aj efektívnu terapiu vzhľadom k vynaloženému času. Bioptron 2 je zárukou najvyššieho komfortu pri všetkých spôsoboch aplikácie.

Prístroj pre svetelnú terapiu Zepter je dodávaný s praktickým stojanom. Vďaka ľahkému polohovaniu poskytuje aplikácia terapie komfort ako pre pacienta, tak pre zdravotníckych pracovníkov. Flexibilita stojanu umožňuje použitie svetla z biolampy na všetky časti tela.

V ponuke sú dva rôzne stojany ( profesionálny stojan, nástenný držiak), ktoré zaisťujú čo najväčšiu úsporu miesta a ponúkajú praktické riešenia.          


Technické parametre
Energia svetla za minútu: priem. 2.4 J/cm
Menovitý výkon halogénu: 90 W
Ochranná trieda: Trieda I , IP 20
Poistka: T2A/250 V
Špecifická hustota sily: priem. 40 mW/cm
Spotreba energie: 1.4 - 1.0 VA
Stupeň polarizácie: 95% (590 - 1550 nm)
Teplota prostredia: pri prevádzke +10°C až +40°C - pri skladovaní­ +5°C až + 45°C
Typ zariadenia: Typ B
Vlnová dĺžka: 480 - 3400 nm
Zdroj napätia: 100-240 V~, 50/60 Hz
Hmotnosť a nosnosť
Hmotnosť bez stojana: 4,3 kg
Rozmery a hmotnosť
Priemer filtra: 15 cm

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 0 / 5 Napísať recenziu

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Sme certifikovaný predajca zdravotníckych pomôcok.
Cieľom nášho internetového obchodu e-zdravotníckepotreby.sk je pohodlnejší prístup zákazníkov k našej ponuke tovaru a služieb. Už 13 rokov sa zaoberáme predajom zdravotníckych, rehabilitačných, ortopedických pomôcok a rôznych doplnkových tovarov.

SAEC Sphere
Podporované platobné karty
A A