Široká škála zdravotných potrieb a výrobkov pre zdravie, rýchle dodanie

V ponuke e-shopu nájdete viac ako 2000 produktov, ktoré neustále aktualizujeme a rozširujeme. Množstvo produktov máme skladom, a preto vám ich vieme rýchlo doručiť. Doručujeme aj v sobotu!

Spoľahlivosť a kvalita

Nadviazali sme silné partnerstvá s výrobcami a dodávateľmi výrobkov. Všetky výrobky sú certifikované a spĺňajú najprísnejšie normy a štandardy.

Odborné poradenstvo a pomoc pri výbere

Naši pracovníci majú dlhoročné skúsenosti, neustále sa vzdelávajú a profesionálne vám pomôžu pri výbere a poradenstve.

Zdravotné pomôcky aj na lekársky poukaz

Cez naše kamenné predajne zasielame takmer všetky zdravotné pomôcky predpisované lekármi na lekársky poukaz. Kontaktujte nás.

Rýchle vybavenie reklamácií

V prípade reklamácie Vás ako zákazníka neťaháme za nos 30 dní. Väčšinu tovaru zasielame obratom na výmenu!

Akcie, vernostný program

Denne pripravujeme pre vás akcie a zľavy, aby ste ušetrili. Stálych registrovaných zákazníkov za každý nákup odmeňujeme.
Novinka: Zaregistrujte sa u nás a získajte od nás na začiatok až 49 vernostných bodov!

Využívajte množstvo výhod na jednom mieste! (kliknite pre viac informácií)

Bioptron 2 so stojanom Zepter

 • Dostupnosť: do 7 prac. dní
 • Termín dodania: kedy mi bude produkt doručený?
 • Kód produktu: BP232
 • Záruka: 24 mesiacov
 • Vernostné body:
  za nákup produktu
  8000 b

Cena s DPH:
10 437,00€

Zepter biolampa Bioptron 2 má veľmi priaznivé účinky na obnovu a regeneráciu tkanív, na zmiernenie bolesti, posilňuje obranyschopnosť tela.

Pod vplyvom liečivých účinkov svetla dochádza k urýchľovaniu intracelulárnych procesov v tkanivách tela, zlepšuje sa mikrocirkulácia a harmonizujú sa metabolické procesy. Energia vyžarovaného svetla preniká do podkožných vrstiev a to má za následok biologické reakcie, ku ktorým dochádza v rôznych tkanivách ( koža, sval, žily, nervy). Pri svetelnej terapii prístrojom Bioptron 2 sa aktivujú v bunkách biologické procesy, ktoré pozitívne vplývajú na celé telo, nielen oblasť vystavenie svetlu.

Účinky terapie svetlom BIOPTRON sú:

 • zmiernenie bolesti
 • zlepšenie obnovy a regenerácie tkanív
 • zlepšenie obnovy a regenerácie tkanív
 • zlepšenie mikrocirkulácie
 • harmonizuje metabolické procesy
 • posilňuje obranyschopnosť tela
 • urýchľuje regeneračné a hojivé procesy celého organizmu

Urobte niečo pre vaše zdravie a zdravie vašich blízkych. Doprajte si blahodarné účinky svetelnej terapie každý deň. Používanie prístroja Zepter je skutočne veľmi jednoduché. Vďaka originálnemu tvaru ju viete ľahko inštalovať v rôznych polohách na celé telo.

Ako používať Zepter Bioptron 2

Terapia svetlom BIOPTRON sa musí vykonávať individuálne. Dĺžka každej aplikácie a celého cyklu liečby závisí predovšetkým od zdravotného problému a celkového stavu ošetrovanej oblasti tela. V závislosti od indikácie zaberie terapia svetlom BIOPTRON iba niekoľko minút, 1-2 krát denne. Mali by ste ju aplikovať v kľude, počas relaxácie a zároveň vnímať jej biostimulačné účinky.

 1. Pred aplikáciou terapie svetlom BIOPTRON ošetrovanú oblasť tela vyčistite a dbajte o to, aby ju neprekrývala žiadna vrstva odevu, či iného materiálu.
 2. Uvoľnite sa a nasmerujte lúče svetla na oblasť, ktorú chcete ošetrovať. Prístroj držte v 90 ° uhle, vo vzdialenosti asi 10 cm. Prístrojom počas terapie nepohybujte. Väčšie miesta na tele ošetrujte postupne, miesto po mieste, až do pokrytia celej oblasti.
 3. Terapiu svetlom BIOPTRON aplikujte 1-2 krát denne, napr. každé ráno a/alebo večer, v trvaní 4-10 minút, alebo sa riaďte pokynmi vášho lekára.
 4. Tieto kroky aplikujte pri používaní terapie svetlom na každom mieste na tele.
 5. Po ukončení aplikácie prístroj odpojte z elektrickej siete!

Pomocou ovládacieho panelu jednoducho nastavíte dobu terapeutického sedenia až na 95 minút a rozdelite ju do minútových krokov. Priemer filtra, ktorý je 15 cm, vám umožňuje ošetrovanie väčších plôch a teda aj efektívnu terapiu vzhľadom k vynaloženému času. Bioptron 2 je zárukou najvyššieho komfortu pri všetkých spôsoboch aplikácie.

Prístroj pre svetelnú terapiu Zepter je dodávaný s praktickým stojanom. Vďaka ľahkému polohovaniu poskytuje aplikácia terapie komfort ako pre pacienta, tak pre zdravotníckych pracovníkov. Flexibilita stojanu umožňuje použitie svetla z biolampy na všetky časti tela.

V ponuke sú dva rôzne stojany ( profesionálny stojan, nástenný držiak), ktoré zaisťujú čo najväčšiu úsporu miesta a ponúkajú praktické riešenia.

Technické údaje

Priemer filtra 15 cm

Zdroj napätia 100-240 V~, 50/60 Hz

Spotreba energie 1.4 - 1.0 VA

Poistka T2A/250 V

Menovitý výkon halogénu 90 W

Kvalita ochrany Trieda I , IP 20

Typ zariadenia Typ B

Hmotnosť bez stojana 4,3 kg

Teplota prostredia-  pri prevádzke +10°C až +40°C - pri skladovaní­ +5°C až + 45°C

Vlnová dľžka 480 - 3400 nm

Stupeň polarizácie 95% (590 - 1550 nm)

Špecifická hustota sily priem. 40 mW/cm

Energia svetla za minútu v priem. 2.4 J/cm                 


Rozmery a hmotnosť
Balenie Prístroj je dodávaný s veľmi praktickým stojanom.
Objem/ Hmotnosť Hmotnosť bez stojana 4,3 kg
Rozmery Priemer filtra 15 cm

Zdieľajte

Tento produkt je zaradený v následujúcich kategóriách: