U nás máte možnosť získať

k objednávke praktický darček !

Stačí, ak do 31.10.2017 u nás nakúpite pomôcky v hodnote nad 55 EUR. K objednávke Vám pribalíme praktický darček, ktorý vo Vašej domácnosti určite využijete.

Darček od nás je rovnako vhodný aj na obdarovanie Vašich blízkych.Poďte nakupovať!Nakupujte u nás a získajte praktické darčeky!

Biolampy Medilight

Biolampy Medilight s kolorterapiou + stojan, knihy - Liečba polarizovaným svetlom a kolorterapiou, praktické stojany k malej biolampe MediLight, kolorterapia - farebné filtre pre liečebnú lampu MediLight.

Patríte k tým, ktorí hľadajú pri liečbe alternatívne riešenia ku klasickej medicíne? Prirodzene aktivovať samoliečebný potenciál ľudského or..

249,00€

Certifikovaná Biolampa Medilight je kvalitná biolampa za priaznivú cenu. Liečebnú lampu s polarizova..

Biolampa Medilight s kolorterapiou

Biolampa Medilight s kolorterapiouTechnológia použitá pri biolampe MediLight využíva najnovšie poznatky v oblasti polarizovaného svetla a ko..

299,00€

Doprajte si dennú dávku zdravia biolampou MediLight s polarizovaným svetlom a kolorterapiou. Pozitívn..

Biolampa MediLigh je liečebná lampa, ktorá využíva technológiu polarizovaného svetla a farieb na stimuláciu a samoliečbu organizmu. Liečebné..

349,00€

Biolampa MediLigh, farebné filtre pre kolorterapiu a praktický stojan k lampe tvoria kompaktnú sadu, k..

Kolorterapia - farebné filtre pre liečebnú lampu MediLight výrazným spôsobom rozširujú možnosti liečenia lampou MediLight. Liečenie lampou b..

79,00€

Spoznajte liečivé a blahodarné účinky farieb a vneste ich do svojho života. Farebné filtre vám um..

Stojan k biolampe MediLight

Pomocou stojana MediLight dokážete liečivé svetlo z biolampy aplikovať už na všetky časti vášho tela. Praktický stojan MediLight k liečebn..

51,90€

Praktický stojan k malej biolampe MediLight.   ..

Zobrazenie 1 až 5 z 5 (1 stránok)