Široká škála zdravotných potrieb a výrobkov pre zdravie, rýchle dodanie

V ponuke e-shopu nájdete viac ako 2000 produktov, ktoré neustále aktualizujeme a rozširujeme. Množstvo produktov máme skladom, a preto vám ich vieme rýchlo doručiť. Doručujeme aj v sobotu!

Spoľahlivosť a kvalita

Nadviazali sme silné partnerstvá s výrobcami a dodávateľmi výrobkov. Všetky výrobky sú certifikované a spĺňajú najprísnejšie normy a štandardy.

Odborné poradenstvo a pomoc pri výbere

Naši pracovníci majú dlhoročné skúsenosti, neustále sa vzdelávajú a profesionálne vám pomôžu pri výbere a poradenstve.

Zdravotné pomôcky aj na lekársky poukaz

Cez naše kamenné predajne zasielame takmer všetky zdravotné pomôcky predpisované lekármi na lekársky poukaz. Kontaktujte nás.

Rýchle vybavenie reklamácií

V prípade reklamácie Vás ako zákazníka neťaháme za nos 30 dní. Väčšinu tovaru zasielame obratom na výmenu!

Akcie, vernostný program

Denne pripravujeme pre vás akcie a zľavy, aby ste ušetrili. Stálych registrovaných zákazníkov za každý nákup odmeňujeme.
Novinka: Zaregistrujte sa u nás a získajte od nás na začiatok až 49 vernostných bodov!

Využívajte množstvo výhod na jednom mieste! (kliknite pre viac informácií)

Biolampa Medilight


Cena s DPH:
249,00€

Certifikovaná Biolampa Medilight je kvalitná biolampa za priaznivú cenu. Liečebnú lampu s polarizovaným svetlom oceníte pri hojení rán a obnove tkanív, vo fyzioterapii a rehabilitácii, v reumatológii, športovej medicíne, kozmetike a dermatológii.

Patríte k tým, ktorí hľadajú pri liečbe alternatívne riešenia ku klasickej medicíne? Prirodzene aktivovať samoliečebný potenciál ľudského organizmu dokážete svetelnou terapiou. Technológiu svetelnej terapie objavila maďarská vedkyňa, Dr. Fenyõ Márta. Klinické testovanie biolampy dokázalo, že ošetrenie polarizovaným svetlom patrí k metódam s vysokým percentom úspešnosti, navyše nemá žiadne vedľajšie účinky.

Liečivé účinky polarizovaného svetla a jeho pozitívne pôsobenie na ľudský organizmus si s biolapmpu MediLight môžete dopriať teraz aj vy. Liečebná lampa MediLight je rovnocenná alternatíva k iným, podstatne drahším lampám , pričom v sebe spája vysokú kvalitu a maximálne prijateľnú cenou.

Fungovanie liečebnej lampy MediLight

Liečebná lampa vyžaruje lineárne polarizované svetlo s liečebným účinkom s vlnovou dĺžkou 480-750 nm, takže hlavne z oblasti viditeľného svetla a blízko infračerveného svetla. Vyžarované svetlo pôsobí na ošetrované miesto stálou intenzitou.

Pri zdravotných ťažkostiach priamo ožiarite problémové miesto polarizovaným svetlom z lampy, čím prinavrátite bunkám tela ich pôvodnú funkciu.

Následne kolorterapiou (po založení vhodného farebného filtra na lampu) ožiarite časť tela súvisiacu s ochorením a tým stimulujete organizmus zvnútra k rýchlejšiemu uzdraveniu. Ožarovaním priamo postihnutého miesta stimulujeme poškodené bunky zvonka a pôsobením kolorterapie (po nasadení filtra vhodnej farby) a ožarovaním vhodného orgánu stimulujeme bunky zvnútra. Biolampa MediLight nevyžaruje nežiadúce a pre kožu škodlivé ultrafialové (UV) svetlo.

Biolampu MediLight s polarizovaným svetlom využijete:

  • na hojenie rán a obnovu tkanív – pooperačné hojenie, jazvy, popáleniny, preležaniny, vredy predkolenia, pásový opar, kŕčové žily
  • vo fyzioterapii a rehabilitácii – zmenšuje opuchy, urýchľuje regeneračné procesy, zmierňuje svalové napätia
  • v reumatológii – zmierňuje bolesti, odstraňuje stuhnutosť, bolesti a únavu nôh, zmierňuje reumu
  • v dermatológii – akné, ekzémy, hematómy, celulitída, vrásky, herpes
  • v kozmetike – omladzuje a osviežuje pleť, zlepšuje farbu, štruktúru pleti a jej pružnosť, odstraňuje fľaky a pigmentové škvrny

Návod ako biolampu MediLight používať

Lampa pracuje v dvoch módoch, ktoré sa navolia prepínačom v rukoväti prístroja. Štandardne je lampa vypnutá, keď je kolískový prepínač v strednej polohe 0.

V I. polohe sieťového prepínača pracuje liečebná lampa MediLight bez zvukovej signalizácie nepretržite 20 minút. Po uplynutí času terapie 20 minút prístroj automaticky vypne žiarovku.

V II. polohe prepínača liečebná lampa MediLight signalizuje dobu činnosti zvukovými signálmi. Pri rozsvietení lampy a po každej uplynutej minúte sa ozve krátke pípnutie. Na konci 5. minúty sa ozve jedno dlhé pípnutie, na konci 10. minúty sa ozvú dve, na konci 15. minúty tri a na konci 20. minúty štyri dlhé pípnutia. Po 20. minútach, resp. po štyroch dlhých pípnutiach sa halogénová žiarovka automaticky vypne.

V oboch prípadoch po vypnutí žiarovky ventilátor bude žiarovku chladiť naďalej.

Obsah balenia

Biolampa MediLight, plastový kufrík, návod na obsluhu.

Technické parametre:

Hmotnosť (bez stojana): 0,8 kg

Napájanie: 230 V, 50 Hz

Ochranná trieda: trieda II, IP 20

Priemer filtra: 45 mm

Príkon: 22 W

Stupeň polarizácie: 99 %

Vlnová dĺžka: 480 - 750 nm

Kedy, ako a na čo je dobré používať svetelnú terapiu sa dočítate v článku(klikni na odkaz)


Rozmery a hmotnosť
Balenie Biolampa MediLight, plastový kufrík, návod na obsluhu.

Zdieľajte

Tento produkt je zaradený v následujúcich kategóriách: