Biolampa Bioptron Medall Zepter

Kód produktu: BM109

0 / 5

799,00 € 1 319,00 €
do 14 prac. dní
649 vernostných bodov
za nákup tohto produktu

Darčeky

Rozdávame darčeky

Informácie o produkte

Biolampa Bioptron Medall sa jednoducho používa, je absolútne bezpečná, účinná a zároveň šetrná, má štýlový dizajn, určený na použitie doma, v nemocniciach, wellness a športových centrách. Vďaka ergonomickému tvaru a prenosnej veľkosti ju môžete vziať kamkoľvek a naprogramovať ju podľa vlastnej potreby, vďaka zabudovanému displeju. Filter s priemerom 5 cm umožňuje pohodlnú aplikáciu na všetky časti tela, na malé aj veľké plochy.

Svetlo dodáva bunkám energiu, ktoré stimulujú a aktivujú metabolizmus, riadia naše biologické hodiny a produkujú hormóny. Je vedecky a medicínsky dokázané, že mnoho chorôb a duševných porúch je spôsobených nedostatkom svetla. 

Bioptron urychľuje hojivé procesy celého tela. Jeho biostimulačný účinok na telesné tkanivá a orgány udržiava náš organizmus zdravý, pretože zlepšuje mikrocirkuláciu a biostimuláciu buniek. Zároveň pôsobí blahodárne na všetky okolité i vzdialené tkanivá. 

Jeho používaním sa zvyšuje syntéza dôležitých kožných proteínov- najmä kolagénu a elastínu - a znižuje sa tvorba opuchov a výskyt zápalov. 

Vďaka inovatívnemu spánkovému režimu, počas ktorého prístroj spotrebuje iba 0,5 W,etríte energiu, čas i peniaze, pričom je neustále pripravený na použitie. Prístroj je k dispozícii aj s podlahovým stojanom a praktickým cestovným puzdrom na bezpečné uskladnenia a prepravu.

Ergonomická protišmyková rukoväť umožňuje ľahké zaobchádzanie a pohodlnejšie uchpenie.

Časový LED displej zabezpečuje lepšiu viditeľnosť za všetkých svetelných podmienok a je ľahko čitateľný.

Použitie biolampy Bioptron Medall Zepter:

 • Hojenie rán, popáleniny a tíšenie bolesti
 • Rehabilitáciu
 • Prevenciu chorôb
 • Dermatologické ochorenia a kožné problémy
 • Sezónna afektívna porucha
 • Anti-aging a padanie vlasov
 • Dekubity

BIOPTRON nemá žiadne vedľajšie účinky a je vhodný pre domáce aj profsionálne použitie.

Štítok označenia: CE

Stojan BIOPTRON MedAll

 

Prístroj terapie svetlom BIOPTRON MedAll je k dispozícii aj so stojanom, ktorý umožní pohodlné nastavenie podľa individuálnych potrieb. 

Vlastnosti Bioptron Medall Zepter: 

 • Bezpečné používanie
 • Prenosnosť
 • Vysoké pohodlie pri aplikácii
 • Bezpečné pripojenie k prístroju
 • Nastaviteľnosť na všetky časti tela
 • Jednoduché zloženie a nastavenie

Aplikácia terapie svetlom BIOPTRON

Terapia svetlom BIOPTRON sa musí vykonávať individuálne. Dĺžka každej aplikácie a celého cyklu liečby závisí predovšetkým od zdravotného problému a celkového stavu ošetrovanej oblasti tela.

V závislosti od indikácie zaberie terapia svetlom BIOPTRON iba niekoľko minút, 1-2 krát denne. Mali by ste ju aplikovať v kľude, počas relaxácie a zároveň vnímať jej biostimulačné účinky. 

 1. Pred aplikáciou terapie svetlom BIOPTRON ošetrovanú oblasť tela vyčistite a dbajte o to, aby ju neprekrývala žiadna vrstva odevu, či iného materiálu. 
 2. Uvoľnite sa a nasmerujte lúče svetla na oblasť, ktorú chcete ošetrovať. Prístroj držte v 90 ° uhle, vo vzdialenosti asi 10 cm. Prístrojom počas terapie nepohybujte. Väčšie miesta na tele ošetrujte postupne, miesto po mieste, až do pokrytia celej oblasti. 
 3. Terapiu svetlom BIOPTRON aplikujte 1-2 krát denne, napr. každé ráno a/alebo večer, v trvaní 4-10 minút, alebo sa riaďte pokynmi vášho lekára. 
 4. Tieto kroky aplikujte pri používaní terapie svetlom na každom mieste na tele.
 5. Po ukončení aplikácie prístroj odpojte z elektrickej siete!

 

Doplnkové výrobky pre vašu pohodu

Farebná terapia svetlom BIOPTRON

Farebná terapia je používanie farieb v kombinácii so svetlom, pre vyrovnanie a posilnenie telesnej energie, a pre navodenie organizmu, mysle a duše do stavu zdravia, pohody a harmónie. Farba je vibrácia a má schopnosť znížiť, ale aj zvýšiť hladinu našej energie. So sadou farebnej terapie svetlom BIOPTRON môžete vyrovnať svoj dušenvý stav a uviesť ho do stavu harmónie. Vpusťte svetlo dnu.

Sterilný sprej Oxy

Osvieženie a čistota zo Švajčiarska na tvár a telo!

Jedinečná sterilná voda v spreji, obohatená kyslíkom pre maximálne osvieženie.

Oxy Sterile Spray je čistá voda obohatená vysokokoncentrovaným kyslíkom pre:

 • Hydratáciu
 • Osvieženie
 • Oživenie
 • Rovnováhu
 • Upokojenie
 • Uvoľnenie
 • Ochranu 

Oxy Sterile Spray je jediný STERILNÝ výrobok svojho druhu na trhu, vhodný pre pokožku bábätiek, žien a mužov. Môže sa používať pri kozmetických úkonoch, alebo na ošetrenie určitých poranení, a taktiež v kombinácii s terapiou svetlom BIOPTRON.

Oxy podporuje funkciu vašej pokožky, pomáha v boji so znečisteným ovzduším, so suchým a prehriatym vzduchom z kúrenia a klimatizácie. Aj keď je to kozmetický výrobok, vďaka jeho dezinfekčným schopnostiam ho môžete použiť aj lokálne, pri menších poraneniach pokožky.

Oxy Sterile Spray môžete použiť kedykoľvek na osvieženie pokožky tváre a tela. V kombinácii s inými kozmetickými výrobkami ho môžete použiť aj ako posledný krok pri čistení, alebo rannej hygiene pleti. Jeho jemný rozprašovací efekt umožňuje aj jeho použitie na make-up, čím ho zafixuje.

Oxy Sterile Spray je vhodný na tvár ako aj na celé telo, stačí nasprejovať jemnú vrstvu na pokožku. Po aplikácii ho nechajte na pokožke uschnúť.

Oxy Sterile Spray je výrobok určený na starostlivosť o pokožku, na jej hydratáciu a osvieženie. Pre udržanie svojho zdravia potrebuje ľudská pokožka kyslík a vodu. V procese starnutia závisí stav našej pokožky od dostatočného prísunu kyslíka a vody. Nedostatok kyslíka môže viesť k zmene metabolizmu pokožky, čím sa spomaľuje dýchanie pokožky a urýchľuje sa jej predčasné starnutie. Oxy Sterile Spray dodá vašej pokože zdravší a krajší vzhľad.

Výhody Oxy Sterile Spray

 • Účinne hydratuje a zjemňuje pleť po dennom čistení.
 • Zvyšuje účinky kozmetických výrobkov.
 • Fixuje make-up.
 • Podporuje funkcie pokožky.
 • Osviežuje pleť a dodáva jej mladistvý vzhľad.
 • Upokojuje pokožku po holení a opaľovaní.
 • Chráni pokožku pred znečisteným ovzduším.
 • Oxy Sterile Spray môžete používať denne, vždy keď sa potrebujete osviežiť, v každom počasí a v každom ročnom období.

Výhody výrobku Oxy Sterile Spray

Môžete ho používať kedykoľvek počas dňa, pre osvieženie v každom počasí a v každom ročnom období. Je to ideálny a všestranný spoločník na celý deň.

Doma

Posledný krok pri dennej starostlivosti o pleť, alebo pri nanášaní make-upu. Upokojuje pokožku po holení, alebo depilácii.

V kancelárii

Osvieži a ochráni pleť pred vysušením z prekúreného a klimatizovaného ovzdušia a pred škodlivými účinkami znečisteného vzduchu. Osvieži a prebudí pleť v stresových situáciách.

V hoteli

Vhodný doplnok vášho hygienického kufríka aj ako fixátor vášho make-upu.

Vo fitness centre

Dezinfikuje drobné poranenia pokožky. Osvieži a hydratuje počas cvičenia.

V aute

Okamžite hydratuje a osvieži vašu pleť, v akejkoľvek situácii. Ideálne vzpruženie v prípade únavy.

V lietadle

Poskytuje podporu funkcií pleti pri cestovaní. Predchádza vysušeniu pleti a dodáva extra dávku hydratácie podľa potreby.

Na pláži

Hydratuje a osviežuje pokožku pri slnení. Po opaľovaní poskytne chladivú úľavu pokožke celého tela.

Kedy, ako a na čo je dobré používať svetelnú terapiu sa dočítate v článku(klikni na odkaz)


Technické parametre
Energia svetla za minútu: priem. 2,4 J/cm2
Napájanie: 100-240 V~, 50/60 Hz
Ochranná trieda: Trieda II , IP 20
Špecifická hustota sily: priem. 40 mW/cm2
Spotreba energie: 0,29-0,12 A, halogénu: 20 W
Stupeň polarizácie: >95% (590 - 1550 nm)
Teplota prostredia: počas prevádzky: +10°C až +30°C, pri skladovaní: 0°C až +40°C
Vlnová dĺžka: 480 - 3400 nm
Hmotnosť a nosnosť
Hmotnosť bez stojana: 0,5 kg
Rozmery a hmotnosť
Priemer filtra: 5 cm

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 0 / 5 Napísať recenziu

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Sme certifikovaný predajca zdravotníckych pomôcok.
Cieľom nášho internetového obchodu e-zdravotníckepotreby.sk je pohodlnejší prístup zákazníkov k našej ponuke tovaru a služieb. Už 13 rokov sa zaoberáme predajom zdravotníckych, rehabilitačných, ortopedických pomôcok a rôznych doplnkových tovarov.

SAEC Sphere
Podporované platobné karty
A A