Biolampa Bioptron MedAll so stojanom Zepter

Kód produktu: 56208392

0 / 5

925,00 €
do 14 prac. dní
666 vernostných bodov
za nákup tohto produktu

Darčeky

Rozdávame darčeky

Informácie o produkte

Zepter biolampa Bioptron Medall s podlahovým stojanom je jedinečným prístrojom, ktorý oceníte pri prevencii a liečbe chorôb. Používaním biolampy Zepter sa urýchľuje hojenie rán, reumatických ochorení, športových úrazov.

Lampa Bioptron urychľuje hojivé procesy celého tela. Jej biostimulačný účinok na telesné tkanivá a orgány udržiava náš organizmus zdravý, pretože zlepšuje mikrocirkuláciu a biostimuláciu buniek. Zároveň pôsobí blahodárne na všetky okolité i vzdialené tkanivá. Zepter Bioptron Medall je určený na prevenciu a liečbu chorôb, urýchľuje zotavenie sa z choroby, chirurgických úrazov. Ideálne sa hodí na hojenie rán, obnovu tkanív a liečbu bolesti, rovnako ako pre fyzikálnu terapiu. Svetelnú lampu Bioptron Medall a jej účinky oceníte aj pri kožných problémoch a akné.
 
Ergonomická protišmyková rukoväť umožňuje ľahké zaobchádzanie a pohodlné uchopenie lampy pri lokálnom použití. Vďaka jeho ergonomickému tvaru a prenosnej veľkosti ho môžete vziať kamkoľvek a naprogramovať ho podľa vlastnej potreby, vďaka zabudovanému displeju. Na časovom elektronickom LED displeji si jednoducho nastavíte dobu liečby. Zobrazované údaje na displeji sú veľmi dobre viditeľné aj v šere či tme. V spánkovom režime prístroj spotrebuje iba 0,5 W, čím ušetríte energiu, čas i peniaze, zároveň lampu viete kedykoľvek použiť. Filter s priemerom 5 cm vám umožňuje pohodlnú aplikáciu na všetky časti tela, na malé aj veľké plochy.

Vlastnosti stojana k biolampe Bioptron Medall

 • bezpečné používanie
 • prenosnosť
 • vysoké pohodlie pri aplikácii
 • bezpečné pripojenie k prístroju
 • nastaviteľný na všetky časti tela
 • jednoduché zloženie a nastavenie

Zepter Bioptron Medall môže využívať celá vaša rodina a každý deň sa tešiť z krásy a zlepšujúceho sa zdravotného stavu. Biolampa Bioptron Medall je dokonalou symbiózou švajčiarskej kvality, štýlu, presnosti a spoľahlivosti.

Návod na použitie Zepter biolampy Bioptron Medall

Terapia svetlom BIOPTRON sa musí vykonávať individuálne. Dĺžka každej aplikácie a celého cyklu liečby závisí predovšetkým od zdravotného problému a celkového stavu ošetrovanej oblasti tela. V závislosti od indikácie zaberie terapia svetlom BIOPTRON iba niekoľko minút, 1-2 krát denne. Mali by ste ju aplikovať v kľude, počas relaxácie a zároveň vnímať jej biostimulačné účinky. 
 1. Pred aplikáciou terapie svetlom BIOPTRON ošetrovanú oblasť tela vyčistite a dbajte o to, aby ju neprekrývala žiadna vrstva odevu, či iného materiálu. 
 2. Uvoľnite sa a nasmerujte lúče svetla na oblasť, ktorú chcete ošetrovať. Prístroj držte v 90 ° uhle, vo vzdialenosti asi 10 cm. Prístrojom počas terapie nepohybujte. Väčšie miesta na tele ošetrujte postupne, miesto po mieste, až do pokrytia celej oblasti. 
 3. Terapiu svetlom BIOPTRON aplikujte 1-2 krát denne, napr. každé ráno a/alebo večer, v trvaní 4-10 minút, alebo sa riaďte pokynmi vášho lekára. 
 4. Tieto kroky aplikujte pri používaní terapie svetlom na každom mieste na tele.
 5. Po ukončení aplikácie prístroj odpojte z elektrickej siete!

Prístroj Bioptron Medall od švajčiarskej spoločnosti Zepter je veľmi vhodný pre domáce použitie, ale tiež je vhodný aj pre profesionálne použitie v nemocniciach, kozmetických salónoch, športových kluboch. Prístroj bol navrhnutý tak, aby jeho použitie tak jednoduché, ako je to možné.

Vďaka stojanu viete aplikovať svetlo z biolampy na rôzne časti tela. Stojan, ktorý je súčasťou dodávky, viete výškovo nastaviť a rovnako upraviť podľa potrieb aj dĺžku ramena. So stojanom bude používanie biolampy ešte viac pohodlné, pretože si ho viete nastaviť podľa individuálnych potrieb.

 

TECHNICKÉ ÚDAJE Biolampa Bioptron MedAll + stojan Zepter

BIOPTRON MedAll - technické údaje


Technické parametre
Energia svetla za minútu: priem. 2,4 J/cm2
Napájanie: 100-230 V~, 50/60 Hz
Ochranná trieda: Trieda II , IP 20
Špecifická hustota sily: priem. 40 mW/cm2
Spotreba energie: 0,29-0,12 A, spotreba halogénu: 20 W
Stupeň polarizácie: >95% (590 - 1550 nm)
Teplota prostredia: počas prevádzky +10°C až +30°C; pri skladovaní 0°C až +40°C
Vlnová dĺžka: 480 - 3400 nm
Hmotnosť a nosnosť
Hmotnosť bez stojana: 0,5 kg
Rozmery a hmotnosť
Priemer filtra: 5 cm

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 0 / 5 Napísať recenziu

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Sme certifikovaný predajca zdravotníckych pomôcok.
Cieľom nášho internetového obchodu e-zdravotníckepotreby.sk je pohodlnejší prístup zákazníkov k našej ponuke tovaru a služieb. Už 13 rokov sa zaoberáme predajom zdravotníckych, rehabilitačných, ortopedických pomôcok a rôznych doplnkových tovarov.

SAEC Sphere
Podporované platobné karty
A A