Biolampa Bioptron MedAll so stojanom Zepter

Kód produktu: 56208392

0 / 5

925,00 €
do 14 prac. dní
666 vernostných bodov
za nákup tohto produktu

Darčeky

Rozdávame darčeky

Informácie o produkte

Zepter biolampa Bioptron Medall s podlahovým stojanom je jedinečným prístrojom, ktorý oceníte pri prevencii a liečbe chorôb. Používaním biolampy Zepter sa urýchľuje hojenie rán, uľavuje od bolestí pri reumatických ťažkostiach, urýchľuje proces rekonvalescencie po športových úrazoch.

Lampa Bioptron urýchľuje hojivé procesy celého tela. Jej biostimulačný účinok na telesné tkanivá a orgány udržiava náš organizmus zdravý, pretože zlepšuje mikrocirkuláciu a biostimuláciu buniek. Zároveň pôsobí blahodarne na všetky okolité i vzdialené tkanivá. Zepter Bioptron Medall je určený na prevenciu a liečbu chorôb, urýchľuje zotavenie sa z choroby, chirurgických úrazov. Ideálne sa hodí na hojenie rán, obnovu tkanív a liečbu bolesti, rovnako ako pre fyzikálnu terapiu. Svetelnú lampu Bioptron Medall a jej účinky oceníte aj pri kožných problémoch a akné.
Ergonomická protišmyková rukoväť umožňuje ľahké zaobchádzanie a pohodlné uchopenie lampy pri lokálnom použití. Vďaka jeho ergonomickému tvaru a prenosnej veľkosti ho môžete vziať kamkoľvek a naprogramovať ho podľa vlastnej potreby, vďaka zabudovanému displeju. Na časovom elektronickom LED displeji si jednoducho nastavíte dobu liečby. Zobrazované údaje na displeji sú veľmi dobre viditeľné aj v šere či tme. V spánkovom režime prístroj spotrebuje iba 0,5 W, čím ušetríte energiu, čas i peniaze, zároveň lampu viete kedykoľvek použiť. Filter s priemerom 5 cm vám umožňuje pohodlnú aplikáciu na všetky časti tela, na malé aj veľké plochy.

Vlastnosti stojana k biolampe Bioptron Medall

 • bezpečné používanie;

 • prenosnosť;

 • vysoké pohodlie pri aplikácii;

 • bezpečné pripojenie k prístroju;

 • nastaviteľný na všetky časti tela;

 • jednoduché zloženie a nastavenie.

Zepter Bioptron Medall môže využívať celá vaša rodina a každý deň sa tešiť z krásy a zlepšujúceho sa zdravotného stavu. Biolampa Bioptron Medall je dokonalou symbiózou švajčiarskej kvality, štýlu, presnosti a spoľahlivosti.

Návod na použitie Zepter biolampy Bioptron Medall

Terapia svetlom BIOPTRON sa musí vykonávať individuálne. Dĺžka každej aplikácie a celého cyklu liečby závisí predovšetkým od zdravotného problému a celkového stavu ošetrovanej oblasti tela. V závislosti od indikácie zaberie terapia svetlom BIOPTRON iba niekoľko minút, 1-2 krát denne. Mali by ste ju aplikovať v kľude, počas relaxácie a zároveň vnímať jej biostimulačné účinky. 
 1. Pred aplikáciou terapie svetlom BIOPTRON ošetrovanú oblasť tela vyčistite a dbajte o to, aby ju neprekrývala žiadna vrstva odevu, či iného materiálu. 

 2. Uvoľnite sa a nasmerujte lúče svetla na oblasť, ktorú chcete ošetrovať. Prístroj držte v 90 ° uhle, vo vzdialenosti asi 10 cm. Prístrojom počas terapie nepohybujte. Väčšie miesta na tele ošetrujte postupne, miesto po mieste, až do pokrytia celej oblasti. 

 3. Terapiu svetlom BIOPTRON aplikujte 1-2 krát denne, napr. každé ráno a/alebo večer, v trvaní 4-10 minút, alebo sa riaďte pokynmi vášho lekára. 

 4. Tieto kroky aplikujte pri používaní terapie svetlom na každom mieste na tele.

 5. Po ukončení aplikácie prístroj odpojte z elektrickej siete!

Prístroj Bioptron Medall od švajčiarskej spoločnosti Zepter je veľmi vhodný pre domáce použitie, ale tiež je vhodný aj pre profesionálne použitie v nemocniciach, kozmetických salónoch, športových kluboch. Prístroj bol navrhnutý tak, aby jeho použitie tak jednoduché, ako je to možné.

Vďaka stojanu viete aplikovať svetlo z biolampy na rôzne časti tela. Stojan, ktorý je súčasťou dodávky, viete výškovo nastaviť a rovnako upraviť podľa potrieb aj dĺžku ramena. So stojanom bude používanie biolampy ešte viac pohodlné, pretože si ho viete nastaviť podľa individuálnych potrieb.

Technické údaje:


Technické parametre
Energia svetla za minútu: priem. 2,4 J/cm2
Napájanie: 100-230 V~, 50/60 Hz
Ochranná trieda: Trieda II , IP 20
Špecifická hustota sily: priem. 40 mW/cm2
Spotreba energie: 0,29-0,12 A, spotreba halogénu: 20 W
Stupeň polarizácie: >95% (590 - 1550 nm)
Teplota prostredia: počas prevádzky +10°C až +30°C; pri skladovaní 0°C až +40°C
Vlnová dĺžka: 480 - 3400 nm
Hmotnosť a nosnosť
Hmotnosť bez stojana: 0,5 kg
Rozmery a hmotnosť
Priemer filtra: 5 cm

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 0 / 5 Napísať recenziu

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Sme certifikovaný predajca zdravotníckych pomôcok.
Cieľom nášho internetového obchodu e-zdravotníckepotreby.sk je pohodlnejší prístup zákazníkov k našej ponuke tovaru a služieb. Už 13 rokov sa zaoberáme predajom zdravotníckych, rehabilitačných, ortopedických pomôcok a rôznych doplnkových tovarov.

SAEC Sphere
Podporované platobné karty
A A