Široká škála zdravotných potrieb a výrobkov pre zdravie, rýchle dodanie

V ponuke e-shopu nájdete viac ako 2000 produktov, ktoré neustále aktualizujeme a rozširujeme. Množstvo produktov máme skladom, a preto vám ich vieme rýchlo doručiť. Doručujeme aj v sobotu!

Spoľahlivosť a kvalita

Nadviazali sme silné partnerstvá s výrobcami a dodávateľmi výrobkov. Všetky výrobky sú certifikované a spĺňajú najprísnejšie normy a štandardy.

Odborné poradenstvo a pomoc pri výbere

Naši pracovníci majú dlhoročné skúsenosti, neustále sa vzdelávajú a profesionálne vám pomôžu pri výbere a poradenstve.

Zdravotné pomôcky aj na lekársky poukaz

Cez naše kamenné predajne zasielame takmer všetky zdravotné pomôcky predpisované lekármi na lekársky poukaz. Kontaktujte nás.

Rýchle vybavenie reklamácií

V prípade reklamácie Vás ako zákazníka neťaháme za nos 30 dní. Väčšinu tovaru zasielame obratom na výmenu!

Akcie, vernostný program

Denne pripravujeme pre vás akcie a zľavy, aby ste ušetrili. Stálych registrovaných zákazníkov za každý nákup odmeňujeme.
Novinka: Zaregistrujte sa u nás a získajte od nás na začiatok až 49 vernostných bodov!

Využívajte množstvo výhod na jednom mieste! (kliknite pre viac informácií)

Biolampa ACTIVELIGHT Professional

 • Dostupnosť: do 5 prac. dní
 • Termín dodania: kedy mi bude produkt doručený?
 • Kód produktu: R54926
 • Záruka: 24 mesiacov
 • Vernostné body:
  za nákup produktu
  999 b

Cena s DPH:
1 199,00€

Trpíte vy alebo váš blízky zdravotnými ťažkosťami? Biolampa Activelight Professional s polarizovaným svetlom vám pomôže eliminovať bolesť a urýchliť liečebný proces vášho tela.

Biolampa Activelight Professional využíva jedinečný princíp pôsobenia polarizovaného svetla, ktoré dokáže stimulovať bunky organizmu, a tak podporiť jeho samoliečebný proces. Pomocou liečby polarizovaným svetlom dokážete vyriešite mnohé zdravotné ťažkosti.

Biolampu Activelight Professional využijete:

 • Pri hojení rán a obnove tkanív – pooperačné hojenie, jazvy, popáleniny, preležaniny, vredy predkolenia, pásový opar, kŕčové žily
 • Vo fyzioterapii a rehabilitácii – zmenšuje opuchy, urýchľuje regeneračné procesy, zmierňuje svalové napätia
 • V reumatológii – zmierňuje bolesti, odstraňuje stuhnutosť, bolesti a únavu nôh, zmierňuje reumu
 • V dermatológii – akné, ekzémy, hematómy, celulitída, vrásky, herpes
 • V kozmetike – omladzuje a osviežuje pleť, zlepšuje farbu, štruktúru pleti a jej pružnosť, odstraňuje fľaky a pigmentové škvrny
 • V športovej medicíne

Lampa sa s obľubou používa pri domácej intenzívnej liečbe, v zdravotníckych zariadeniach, ako aj v medicínskej kozmetike. Liečebná lampa vyžaruje lineárne polarizované svetlo s liečebným účinkom s vlnovou dĺžkou 480-750 nm, takže hlavne z oblasti viditeľného svetla a blízko infračerveného svetla. Zariadenie nevyžaruje nežiaduce a pre kožu škodlivé ultrafialové (UV) svetlo. Liečebnou lampou Activelight Professional vyžarované svetlo pôsobí na ošetrované miesto stálou intenzitou.

Používanie biolampy

Používanie biolampy ACTIVELIGHT Professional je veľmi jednoduché. Základným parametrom, ktorý musíte nastaviť je čas ošetrenia. Inteligentné ovládanie, ktorým je lampa vybavená, umožňuje nastaviť tento parameter pomocou troch tlačidiel a dvojmiestneho displeja. Podrobné informácie o celkovom ovládaní nájdete v návode na obsluhu v kapitole - Ovládací panel polarizačnej lampy - komunikácia s lampou.

Lampa ACTIVELIGHT Professional je určená na liečenie poškodených a poranených častí tela väčšieho rozsahu. Vzhľadom nato, že biolampa ACTIVELIGHT Professional poskytuje trojnásobný výkon ako lampa Medilight a má priemer polarizačného filtra až 11 cm, dokáže aktívne pôsobiť oveľa rýchlejšie a na väčšej ploche.

Lampa je dodávaná so stolným stojanom, ktorý postačuje na bežné aplikácie. Stojan vám umožňuje nastaviť potrebný uhol pôsobenia vo vertikálnej rovine. K biolampe si môžete dokúpiť veľký stojan, pomocou ktorého dokážete pohodlne aplikovať liečbu polarizovaným svetlom na akúkoľvek časť tela a súpravu farebných filtrov pre kolorterapiu.

Kedy, ako a na čo je dobré používať svetelnú terapiu sa dočítate v článku(klikni na odkaz)


Rozmery a hmotnosť
Rozmery priemer filtra až 110 mm

Zdieľajte

Tento produkt je zaradený v následujúcich kategóriách: