Bezpečnostné ochranné okuliare s gumičkou

Kód produktu: BO758

0 / 5

2,80 €
Skladom
3 vernostných bodov
za nákup tohto produktu

Darčeky

Rozdávame darčeky

Informácie o produkte

Bezpečnostné ochranné okuliare s gumičkou sú vhodné naozaj pre každého, či už pri maliarskych prácach, pri brúsení, ako aj v zdravotníctve na ochranu pred postriekaním kvapalných látok. Ochránia Vás naozaj všade. Početné malé otvory v kryte umožňujú vetranie a zabraňujú zahmlievaniu.

Bezpečnostné ochranné okuliare sú určené na ochranu zraku pred poškodením, buď mechanickým alebo tepelným. Viditeľnosť cez sklá okuliarov je veľmi jasná. Bezpečnostné ochranné okuliare sú určené okrem iného na brúsenie a na všetky práce, kdekoľvek je človek vystavený trieskam. Môžu ich tiež používať maliari a pri akýchkoľvek montážnych prácach, pri ktorých existuje riziko poškodenia očí. Je možné ich používať aj v zdravotníctve na ochranu pred rôznymi vírusmi, baktériami a pod.

Vlastnosti: 

  • Gumička pre lepšie uchytenie.
  • Odolné ochranné sklo je spojené gumičkou so širokými bočnými a hornými krytmi.
  • Kryty sú vyrobené z pružného, ​​mäkkého materiálu, perfektne priliehajú k tvári a zaisťujú bezpečnosť a pohodlie používania.
  • Početné malé otvory v kryte umožňujú vetranie a zabraňujú zahmlievaniu.
  • Neobsahujú kovové časti, a preto ich môžu používať aj elektrikári.
  • Určené na ochranu očí pred postriekaním pevnými látkami pri ručnom a strojovom spracovaní materiálov ako aj v zdravotníctve a pod.

 


Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť: 0.3 kg

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 0 / 5 Napísať recenziu

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Sme certifikovaný predajca zdravotníckych pomôcok.
Cieľom nášho internetového obchodu e-zdravotníckepotreby.sk je pohodlnejší prístup zákazníkov k našej ponuke tovaru a služieb. Už 13 rokov sa zaoberáme predajom zdravotníckych, rehabilitačných, ortopedických pomôcok a rôznych doplnkových tovarov.

SAEC Sphere
Podporované platobné karty
A A