Pripravili sme pre Vás

praktické Vianočné darčeky !


Stačí, ak do 26.12.2017 u nás nakúpite pomôcky v hodnote nad 55 EUR. K objednávke Vám pribalíme praktický darček podľa Vášho výberu, ktorý vo Vašej domácnosti určite využijete.

Darčeky vyberáme tak, aby boli rovnako vhodné aj na obdarovanie Vašich blízkych.Poďte nakupovať!Vianoce už v novembri: nakupujte u nás a vyberte si praktický darček. (kliknite pre viac informácií)

Bandáž ramena

Bandáž ramena, Immo Clasisic, Ligaflex - na znehybnenie kľúčnej kosti, neoprénová ortéza ramena, ramenná ortéza IMMO s hrudným fixačným popruhom, Vijoint - náhrada kĺbového maziva.
Aj na lekársky poukaz Immo Clasisic

Ochranný penový záves poskytuje optimálne pohodlie. Pomôcka má presné nastavenie pomocou suchých zipsov . Vrchný popruh je nastaviteľný..

9,61€

Immo Clasisic má nastaviteľnú penovú podložku, ktorá optimálne ochraňuje plece a krk...

Aj na lekársky poukaz IMMO RAMENO

Kvôli pohodlnému noseniu nedávajte IMMO - ramennú ortézu priamo do kontaktu s pokožkou: prikladajte ju na odev alebo spodné prádlo. Pomôcka ..

25,87€

Ramenná ortéza IMMO s hrudným fixačným popruhom slúži na znehybnenie pleca, ramena, predlaktia a ..

Aj na lekársky poukaz Ligaflex bandáž na znehybnenie kľúčnej kosti

Produkt sa prispôsobí veľkosti pacienta pomocou dvoch suchých zipsov, ktoré umožňujú upevniť ortézu po prispôsobení dĺžky popruhov ods..

10,67€

Ligaflex slúži na znehybnenie kľúčnej kosti . Pomôcka má dva popruhy prekrížené na chrbte a upe..

Aj na lekársky poukaz Neoprénová ortéza ramena

Pomôcka vyvíja lokálny tlak na patelárnu šľachu a poskytuje podporu jabĺčku tým, že tlmí vibrácie. Má zlepšený proprioceptívny účinok ..

24,50€

Ortéza je vhodná aj pri športových aktivitách. Slúži na fixáciu a podporu ramena...

Zobrazenie 1 až 4 z 4 (1 stránok)