Široká škála zdravotných potrieb a výrobkov pre zdravie, rýchle dodanie

V ponuke e-shopu nájdete viac ako 2000 produktov, ktoré neustále aktualizujeme a rozširujeme. Množstvo produktov máme skladom, a preto vám ich vieme rýchlo doručiť. Doručujeme aj v sobotu!

Spoľahlivosť a kvalita

Nadviazali sme silné partnerstvá s výrobcami a dodávateľmi výrobkov. Všetky výrobky sú certifikované a spĺňajú najprísnejšie normy a štandardy.

Odborné poradenstvo a pomoc pri výbere

Naši pracovníci majú dlhoročné skúsenosti, neustále sa vzdelávajú a profesionálne vám pomôžu pri výbere a poradenstve.

Zdravotné pomôcky aj na lekársky poukaz

Cez naše kamenné predajne zasielame takmer všetky zdravotné pomôcky predpisované lekármi na lekársky poukaz. Kontaktujte nás.

Rýchle vybavenie reklamácií

V prípade reklamácie Vás ako zákazníka neťaháme za nos 30 dní. Väčšinu tovaru zasielame obratom na výmenu!

Akcie, vernostný program

Denne pripravujeme pre vás akcie a zľavy, aby ste ušetrili. Stálych registrovaných zákazníkov za každý nákup odmeňujeme.
Novinka: Zaregistrujte sa u nás a získajte od nás na začiatok až 49 vernostných bodov!

Využívajte množstvo výhod na jednom mieste! (kliknite pre viac informácií)

Prietržový pás Ortel


Naša cena:
38,90€

Prietržový pás, Ortel má odnímateľné a premiestniteľné silikónové peloty (materiál zabezpečujúci lepšie pohodlie a väčšiu účinnosť), vysokokompresívny elastický materiál.

Má samostatný sponový systém na fixáciu pravej alebo ľavej strany. Vzájomne vymeniteľné a nastaviteľné pásky.

Použitie:

  • Predtým ako si nasadíte herniový pás, zredukujte prietrž (odporúča sa preto ľahnúť si na chrbát a masírovať prietrž) nerobte to v prípade nevpraviteľnej prietrže.
  • Dodržujte rady odborníka, ktorý výrobok predpísal alebo vydal poraďte sa s ním v prípade pocitu nepohodlia alebo bolestí.
  • Pomôcku skladujte pri izbovej teplote, podľa možnosti v pôvodnom balení.
  • Z hygienických a praktických dôvodov sa nedoporučuje opätovné použitie tejto zdravotníckej pomôcky iným pacientom možno tak konať iba na vlastnú zodpovednosť toho, kto sa pre opätovné použitie rozhodne a automaticky je s tým spojená strata záruky.

Pre použitie jednostranného herniového pásu:

jednostranný herniový pás možno použiť rovnako na pravostrannú aj ľavostrannú prietrž.

Pravostranná prietrž: jednostranný herniový pás je nastavený na pravostrannú prietrž. Jednoducho vytiahnite dve plastické úchytky jednu za druhou.
 
Ľavostranná prietrž: odstráňte pásku a preložte ju na druhú stranu použijúc dve plastické úchytky vytiahnite sponu, obráťte ju a vymeňte (kovový háčik smerov von)vytiahnite dve plastické úchytky jednu za druhou, otočte zapínanie. Pás je nastavený na ľavostrannú prietrž. 
 

Aplikácia:

umiestnite pelotu (alebo peloty) na vnútornú stranu oproti prietrži (prietržiam)nastavte pás podľa obvodu drieku - mieru fixácie docielite pritiahnutím pásu. Pás musí byť pevne stiahnutý nie však tak, aby príliš sťahoval. Nastavte dľžku pásky okolo stehien. Skontroľujte, či sú peloty správne umiestnené 
 
Farba: šedá
 

Veľkosť: 

1 – 75 – 85 cm

2 – 86 – 97 cm

3 – 98 – 110 cm

4 – 111 – 125 cm

varianty: jednostranný a obojstranný
 

Zdieľajte

Štítky:

Prietržový pás Ortel

Tento produkt je zaradený v následujúcich kategóriách: