Bandáž na lakeť Angora 2ks

Kód produktu: BL176

0 / 5

11,50 €
do 7 prac. dní
11 vernostných bodov
za nákup tohto produktu

Darčeky

Rozdávame darčeky

Informácie o produkte

Bandáž na lakeť vyrobená z vláken angora je skvelou zdravotníckou pomôckou, pomocou ktorej môžete dopriať svojmu namáhanému lakťu príjemnú terapiu teplom. Kvalitný taliansky výrobok.

Vyhrievací návlek je vhodné používať v prípade bolestivého syndrómu lakťa, po poranení kĺbov a je určený pre ľudí s degeneráciou lakťového kĺbu. Chráni kĺby pred chladom, pretože prirodzené vlnené a angorské vlákna sa dokonale zohrejú a udržujú teplotu.

Produkt je unikátny práve na základe jeho zloženia z angorských vláken. Srsť angorského králika dáva absolútne najjemnejšiu vlnu (12-17 mikrometrov) s dĺžkou 12-75 mm, hladkú a veľmi ľahkú. Vlákno je na povrchu mastné, preto odpudzuje vlhkosť, ľahko sa elektrostaticky nabíja a udržuje v sebe teplo.

Výhody bandáže na lakeť Angora:

  • relaxácia svalov,
  • stimulácia krvného obehu,
  • uvoľnenie bolesti kĺbov, najmä reumatických,
  • bezšvová technológia,
  • kompresná tkanina,
  • ohrieva a udržuje teplotu.

Bandáž sa dokonale prispôsobí anatomickému tvaru Váľho lakťa, je pohodlná pri používaní, nekĺže, ani neobmedzuje pri pohyboch. Horná časť pružného pásu umožňuje voľný pohyb kĺbu bez nepriaznivých vedľajších účinkov. Špeciálna štruktúra tejto lakťovej bandáže zaručuje maximálny komfort.


Technické parametre
Veľkosť: univerzálna
Rozmery a hmotnosť
Balenie: obsahuje 2 ks
Materiál
Farba: biela

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 0 / 5 Napísať recenziu

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Sme certifikovaný predajca zdravotníckych pomôcok.
Cieľom nášho internetového obchodu e-zdravotníckepotreby.sk je pohodlnejší prístup zákazníkov k našej ponuke tovaru a služieb. Už 13 rokov sa zaoberáme predajom zdravotníckych, rehabilitačných, ortopedických pomôcok a rôznych doplnkových tovarov.

SAEC Sphere
Podporované platobné karty
A A