Balíček pomôcok proti chrápaniu

Kód produktu: BC001

0 / 5

53,60 €
3-5 pracovných dní
53 vernostných bodov
za nákup tohto produktu

Darčeky

Rozdávame darčeky

Informácie o produkte

Výhodná sada pomôcok pomáha pri problémoch s chrápaním. Nákupom tejto sady ušetríte čas pri hľadaní a navyše ušetríte 20€.

​​​​​Náustok proti chrápaniu a škrípaniu zubov

Náustok proti chrápaniu a škrípaniu zubami Vás zbaví nepríjemných zvukov počas spánku a zabezpečí pokojnejší spánok.

Ako funguje náustok proti chrápaniu a škrípaniu zubov?

Náustok je jednoduché zariadenie vyrobené z mäkkej gumy, ktorá je umiestnená v ústach. Funguje jedinečným spôsobom - udržuje čeľusť v mierne prednej polohe, čo minimalizuje vibrácie v zadnej časti úst. Štrbina v prednej časti náustka zaisťuje neustály prúd vzduchu počas spánku. Jednoduché prúdenie vzduchu zastaví chrápanie.

Ako sa náustok používa?

  • Pred použitím ponorte náustok do vody s teplotou 70 - 80°C a keď bude mäkký a pružný, vložte ho do úst. 
  • Náustok je vhodné používať 6-12 mesiacov. Odporúčame denné čistenie zubnou kefkou.

Neoprénový pás proti chrápaniu

Neoprénový pás proti chrápaniu je účinný a prirodzený liek, ktorý dokáže zastaviť chrápanie. Je vyrobený z pružného mäkkého materiálu so zapínaním na suchý zips.

Aké je použitie neoprénovho pásu?

Jednoduché použitie pásu proti chrápaniu, ktorý sa nasadí pred spaním okolo hlavy, cez bradu a uši a následne sa zapne suchým zipsom vzadu na hlave. Pôsobí tlakom na dolnú čelusť a jazyk, čím udržiava ústa zatvorené. 


Vankúš proti chrápaniu anatomický

Tento vankúš proti chrápaniu sa zameriava na umiestnenie hlavy a krku do polohy, ktorá pomáha znižovať upchanie dýchacích ciest tak, aby dýchanie bolo jednoduchšie a tichšie.

Vankúš proti chrápaniu je navrhnutý tak, že vaša hlava a ramená sú vzájomne vyrovnané. To poskytne otvorenie dýchacích ciest aj počas spánku na boku. 

Centrálna oblasť vankúša je tenšia ako boky, aby poskytla pohodlnú spánkovú polohu, kde je vaša hlava zarovnaná s vaším chrbtom v  akejkoľvek spacej pozícii.


Pomôcka proti chrápaniu svorka s magnetmi

Pomôcka do nosa proti chrápaniu - nosná svorka na otvorenie horných dýchacích ciest, znižuje chrápanie. Vo výčnelkoch klipu do nosa sa nachádzajú malé magnety, ktoré stimulujú nervové body nosa, čím spôsobujú aj pocit voľného nosa.

Nosná svorka spôsobuje otvorenie horných dýchacích ciest, čím sa znižuje chrápanie.

Je vyrobená z bezpečného, zdravotne nezávadného silikónu. Dodávaná v hygienickom púzdierku. 

Krúžok stačí ponoriť do teplej vody a je pripravený na ďalšie použitie.

 


Rozmery a hmotnosť
Balenie: 1x ​​​​​Náustok proti chrápaniu a škrípaniu zubov 1x Neoprénový pás proti chrápaniu 1x Vankúš proti chrápaniu anatomický 1x Pomôcka proti chrápaniu svorka s magnetmi

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 0 / 5 Napísať recenziu

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Sme certifikovaný predajca zdravotníckych pomôcok.
Cieľom nášho internetového obchodu e-zdravotníckepotreby.sk je pohodlnejší prístup zákazníkov k našej ponuke tovaru a služieb. Už 13 rokov sa zaoberáme predajom zdravotníckych, rehabilitačných, ortopedických pomôcok a rôznych doplnkových tovarov.

SAEC Sphere
Podporované platobné karty
A A