Balančná masážna podložka na cvičenie s pumpou

Kód produktu: BP009

5 / 5

  • Červená
  • Modrá
13,50 €
5-7 pracovných dní
18 vernostných bodov
za nákup tohto produktu

Darčeky

Rozdávame darčeky

  • 99% zákazníkov odporúča

Informácie o produkte

Balančná podložka na cvičenie s výčnelkami a s pumpou. Balančný - rovnovážny disk je perfektný pre koordinačné a balančné cvičenie na nestabilnom povrchu s cieľom udržania si rovnováhy.

Pri rehabilitácii, fitnes cvičení i sedení vyskúšajte balančnú podložku. Cvičením na podložke si zlepšíte rovnováhu, koordináciu, posilníte svalstvo.

Je skvelým prostriedkom, ktorý aktivuje naše telo do správnej polohy pri sedení.

Balančný disk - rovnovážny disk je perfektný pre koordinačné a balančné cvičenie na nestabilnom povrchu s cieľom udržania si rovnováhy počas státia na jednej nohe na disku a presúvania váhy z jednej nohy na druhú. Navyše zlepšuje fyzickú koordináciu pacientov po zraneniach svalovo-kostrového ústrojenstva. Zvyšuje zmysel pre stabilitu u starších ľudí a znižuje riziko pádu.

Možnosti využitia obľúbenej pomôcky na cvičenie   

  • Balančná podložka sa môže používať aj ako vankúš na sedenie v kancelárii, kdekoľvek pri sedavom zamestnaní. Podložka, vďaka nestabilnému povrchu Vás núti sedieť vystrene a tak sa výrazne predchádza bolesti chrbta, chrbtica sa nepreťažuje. Toto sedenie sa nazýva ,,dynamické sedenie,, kde rovnovážny disk núti k správnej polohe chrbta.
  • Taktiež sa môžete o balančný disk opierať a dopriať si relax ako pri reflexnej masáži. 
  • Masáž a relaxácia chodidiel. Povrch s výčnelkami stimuluje zmyslové receptory na chodidlách a tak zlepšuje cirkuláciu krvi a imunitný systém. Výsledkom sú oddýchnuté chodidlá bez žiadneho pnutia svalov a vitálny organizmus. Cvičiť sa odporúča na boso aby sa maximalizoval efekt zmyslovej terapie.
  • Koordinačné a balančné cvičenie na nestabilnom povrchu s cieľom udržania si rovnováhy počas státia na jednej nohe na disku a presúvania váhy z jednej nohy na druhú.
  • Rôzne cviky v sede, ľahu, v stoji pre posilovanie celého tela.

                       

Balenie obsahuje pumpu pre nafukovanie podložky podľa vlastných potrieb. Jedna strana disku je s výčnelkami na reflexnú masáž chodidiel alebo iných častí tela a druhá strana je vrúbkovaná vhodná na cvičenie.

Balenie obsahuje balančný disk o rozmere 35 cm a ručnú pumpu.

 

Súvisiace video:


Technické parametre
Materiál: PVC
Hmotnosť a nosnosť
Maximálna nosnosť: 220 kg
Rozmery a hmotnosť
Rozmery: 35 cm
Materiál
Farba: modrá, červená

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 5 / 5 Napísať recenziu

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Sme certifikovaný predajca zdravotníckych pomôcok.
Cieľom nášho internetového obchodu e-zdravotníckepotreby.sk je pohodlnejší prístup zákazníkov k našej ponuke tovaru a služieb. Už 13 rokov sa zaoberáme predajom zdravotníckych, rehabilitačných, ortopedických pomôcok a rôznych doplnkových tovarov.

SAEC Sphere
Podporované platobné karty
A A