Široká škála zdravotných potrieb a výrobkov pre zdravie, rýchle dodanie

V ponuke e-shopu nájdete viac ako 2000 produktov, ktoré neustále aktualizujeme a rozširujeme. Množstvo produktov máme skladom, a preto vám ich vieme rýchlo doručiť. Doručujeme aj v sobotu!

Spoľahlivosť a kvalita

Nadviazali sme silné partnerstvá s výrobcami a dodávateľmi výrobkov. Všetky výrobky sú certifikované a spĺňajú najprísnejšie normy a štandardy.

Odborné poradenstvo a pomoc pri výbere

Naši pracovníci majú dlhoročné skúsenosti, neustále sa vzdelávajú a profesionálne vám pomôžu pri výbere a poradenstve.

Zdravotné pomôcky aj na lekársky poukaz

Cez naše kamenné predajne zasielame takmer všetky zdravotné pomôcky predpisované lekármi na lekársky poukaz. Kontaktujte nás.

Rýchle vybavenie reklamácií

V prípade reklamácie Vás ako zákazníka neťaháme za nos 30 dní. Väčšinu tovaru zasielame obratom na výmenu!

Akcie, vernostný program

Denne pripravujeme pre vás akcie a zľavy, aby ste ušetrili. Stálych registrovaných zákazníkov za každý nákup odmeňujeme.
Novinka: Zaregistrujte sa u nás a získajte od nás na začiatok až 49 vernostných bodov!

Využívajte množstvo výhod na jednom mieste! (kliknite pre viac informácií)

Balančná masážna podložka na cvičenie s pumpou


Cena s DPH:
13,50€
Výmena za Vaše body:
349 b

Balančná podložka na cvičenie s výčnelkami a s pumpou. Balančný - rovnovážny disk je perfektný pre koordinačné a balančné cvičenie na nestabilnom povrchu s cieľom udržania si rovnováhy.

Pri rehabilitácii, fitnes cvičení i sedení vyskúšajte balančnú podložku. Cvičením na podložke si zlepšíte rovnováhu, koordináciu, posilníte svalstvo.

Je skvelým prostriedkom, ktorý aktivuje naše telo do správnej polohy pri sedení.

                                   

Balančný disk - rovnovážny disk je perfektný pre koordinačné a balančné cvičenie na nestabilnom povrchu s cieľom udržania si rovnováhy počas státia na jednej nohe na disku a presúvania váhy z jednej nohy na druhú. Navyše zlepšuje fyzickú koordináciu pacientov po zraneniach svalovo-kostrového ústrojenstva. Zvyšuje zmysel pre stabilitu u starších ľudí a znižuje riziko pádu.

Možnosti využitia obľúbenej pomôcky na cvičenie   

  • Balančná podložka sa môže používať aj ako vankúš na sedenie v kancelárii, kdekoľvek pri sedavom zamestnaní. Podložka, vďaka nestabilnému povrchu Vás núti sedieť vystrene a tak sa výrazne predchádza bolesti chrbta, chrbtica sa nepreťažuje. Toto sedenie sa nazýva ,,dynamické sedenie,, kde rovnovážny disk núti k správnej polohe chrbta.
  • Taktiež sa môžete o balančný disk opierať a dopriať si relax ako pri reflexnej masáži. 
  • Masáž a relaxácia chodidiel. Povrch s výčnelkami stimuluje zmyslové receptory na chodidlách a tak zlepšuje cirkuláciu krvi a imunitný systém. Výsledkom sú oddýchnuté chodidlá bez žiadneho pnutia svalov a vitálny organizmus. Cvičiť sa odporúča na boso aby sa maximalizoval efekt zmyslovej terapie.
  • Koordinačné a balančné cvičenie na nestabilnom povrchu s cieľom udržania si rovnováhy počas státia na jednej nohe na disku a presúvania váhy z jednej nohy na druhú.
  • Rôzne cviky v sede, ľahu, v stoji pre posilovanie celého tela.

                       

Balenie obsahuje pumpu pre nafukovanie podložky podľa vlastných potrieb. Jedna strana disku je s výčnelkami na reflexnú masáž chodidiel alebo iných častí tela a druhá strana je vrúbkovaná vhodná na cvičenie.

Rozmery

Balenie obsahuje balančný disk o rozmere 35 cm a ručnú pumpu.

Nafúkaný rovnovážny disk znesie 220 kg záťaže.

Materiál 

PVC

Farba

modrá, červená

Súvisiace video:

Zdieľajte

Tento produkt je zaradený v následujúcich kategóriách: