Automatický prístroj CPAP pre spánkové apnoe Drive DeVilbissBlue Auto

Kód produktu: DV640

0 / 5

1 099,00 €
do 7 prac. dní
1099 vernostných bodov
za nákup tohto produktu

Darčeky

Rozdávame darčeky

Informácie o produkte

Drive DeVilbissBlue Auto na terapiu spánkového apnoe je automatické zariadenie CPAP, ktoré rozlišuje obštrukčnú a centrálnu apnoe, čím pomáha lekárovi pri zvolení optimálneho priebehu liečby pacienta. Kvalitný prístroj vyrobený v USA.

Je to produkt renomovanej americkej spoločnosti Drive DeVilbiss Healthcare, ktorá je svetovým lídrom vo vývoji a výrobe zdravotníckych pomôcok používaných pri ochoreniach dýchacích ciest. Výroba v USA a dlhoročné skúsenosti na svetovom trhu sú zárukou vysokej kvality.

Zariadenie Drive DeVilbissBlue Auto sa vyznačuje nízkou hmotnosťou, ktorá zaručuje maximálne pohodlie pri cestovaní. Jednoduchý a ľahko obsluhovateľný dizajn nie je jedinou výhodou tohto zariadenia. Má veľa užitočných funkcií, ako napríklad budík alebo pulzný ohrievač, ktorý zvlhčuje vzduch pri vdychovaní a vysušuje rúrku, keď človek vydychuje.

Okrem toho môžete ukladať terapeutické údaje pomocou karty SD, ktoré je možné čítať pomocou programu alebo aj prostredníctvom webovej stránky www.intellipap.com dych po dychu. Prístroj ukladá do pamäte podrobnú správu rozlišujúcu obštrukčnú a centrálnu apnoe a dýchavičnosť v rozsahu 365 dní.

Zlepšená citlivosť na celé spektrum respiračných udalostí znamená, že detekuje viac údajov a reaguje na novú úroveň presnosti, čo poskytuje užívateľovi najpohodlnejší zážitok.

Jedinečná technológia uvoľnenia výdychu s názvom SmartFlex (funkcia uvoľnenia tlaku pri výdychu, ktorá znižuje tlak na výdych a ktorá tiež ponúka užívateľovi nastavenie zaoblenia toku, aby sa prechody medzi inhaláciou a výdychom stali prirodzenejšími).

Vlastnosti – Automatický prístroj CPAP pre spánkové apnoe Drive DeVilbissBlue Auto:

  • Parametre liečby

Označuje všetky potrebné parametre, napr. AHI - počet apnoe a plytčiny za hodinu alebo priemerný tlak a netesnosti na maske.

  • Funkcia výdychu

Poskytuje zvýšené dýchacie pohodlie v zariadení.

  • Alarm úniku

Automaticky doplňuje malé straty vzduchu spôsobené netesnosťou na maske.

  • Funkcia RAMP

Umožňuje nastavenie nižšieho počiatočného tlaku, od ktorého zariadenie pomaly začína zvyšovať tlak privádzaného vzduchu na požadovaný terapeutický tlak v nastavenom čase rampy (0-45 min.).

  • Automatické nastavenie tlaku do výšky

Použije korekciu prispôsobenú výške nad morom.

  • Čítanie údajov

Možnosť sťahovania údajov uložených v pamäti fotoaparátu na kartu SD pripojenú k zariadeniu.

  • Prenos údajov

Používanie kódov generovaných zariadením Smartcode zadaný na webovej stránke www.intellipap.com

  • Zvlhčovač

Pre zariadenie si môžete dokúpiť zvlhčovač

  • Farba krytu

biela

 


Technické parametre
Hlučnosť: 26 dBA
Režim automatické CPAP zariadenie bez zvlhčovača
Rozsah tlaku 4 - 20 mBar
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť: 1,75 kg
Rozmery: 16,1 x 15,5 x 19,3 cm
Tento produkt je zaradený v následujúcich kategóriách:

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 0 / 5 Napísať recenziu

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Sme certifikovaný predajca zdravotníckych pomôcok.
Cieľom nášho internetového obchodu e-zdravotníckepotreby.sk je pohodlnejší prístup zákazníkov k našej ponuke tovaru a služieb. Už 13 rokov sa zaoberáme predajom zdravotníckych, rehabilitačných, ortopedických pomôcok a rôznych doplnkových tovarov.

SAEC Sphere
Podporované platobné karty
A A