Antivírusová maska SuperVista filter N95

Kód produktu: AR291

0 / 5

 • Čierna
39,00 €
Skladom
39 vernostných bodov
za nákup tohto produktu

Darčeky

Rozdávame darčeky

Informácie o produkte

Srdcom antivírusovej masky na ústa pre dospelých je karbónový filter N95 s aktívnym uhlím, ktorý absorbuje viac ako 95% nečistôt vrátane prachu PM2,5 a PM10. Poskytuje ideálnu ochranu proti smogu, vírusom, baktériám, alergénom. zabráni nakazeniu sa rôznymi vírusovými ochoreniami, ako je napríklad, chrípka alebo iné ochorenia šíriace sa vzduchom. Antivírusová maska výrazne znižuje riziko prenosu vírusov, baktérií alebo alergénov.

Rúško na ústna brániace vdychovaniu nebezpečných látok z ovzdušia chráni zdravie celej rodiny. 

Ochranná maska má vdychový / výdychový otvor s nastaviteľnými ventilmi. Pomáha odvádzať prebytočnú vlhkosť vznikajúcu pri výdychu a chránia masku pred vlhkosťou.

Vážení zákazníci, z hygienických dôvodov  (zo šírenia koronavírusu - Covid 19) tovar nie je možné vrátiť. Za pochopenie dakujeme.

Antivírusová maska pre dospelých chráni pred vdýchnutím:

 • prachu,
 • rôznych chemických zlúčenín,
 • dymu,
 • výfukových plynov,
 • plesňových spórov,
 • alergénov,
 • baktérií,
 • vírusov,
 • smogu.

Maska obsahuje filter, ktorý je potrebné pravidelné meniť. Ide o karbónový filter N95 s aktívnym uhlím, ktorý absorbuje viac ako 95% nečistôt vrátane prachu PM2,5 a PM10. Poskytuje ideálnu ochranu proti smogu, vírusom, baktériám, alergénom.  Životnosť filtra závisí od stupňa znečistenia ovzdušia a dĺžky pobytu a aktivity v prostredí znečisteného vzduchu. V priemere je to asi 35-45 hodín aktívneho používania. Náhradný filter nájdete TU.

Ako si správne nasadiť antivírusoú masku?

 1. Nasaďte filter na masku a nastavte ventily (otáčaním doľava / doprava).
 2. Nasaďte si masku na tvár, na nos a bradu.
 3. Skontrolujte správne nastavenie a správne prúdenie vzduchu tak, že masku zatlačíte na tvár a zhlboka sa nadýchnete,
 4. Nastavte manžety okolo ucha tak, aby rúško na ústa ​​pevne priliehalo k tvári.

Kúpou tohto produktu potvrdzujete, že patríte do skupiny osôb v zmysle ust. 4 zákona č. 69/2020 Z.z. o mimoriadnych opatreniach v súvislosti so šírením nebezpečnej nákazlivej ľudskej choroby COVI-19 v oblasti zdravotníctva a ktorým sa menia a dopĺňajú niektoré zákony, ktorej sa dovoľuje predávať a prevádzať osobný ochranný prostriedok, ktorý je filtračnou tvárovou polmaskou kategórie FFP2, FFP3.

Počas krízovej situácie je zakázané predávať osobný ochranný prostriedok kategórie FFP2, FFP3 a osobný ochranný prostriedok kategórie KN95 inej osobe než poskytovateľovi zdravotnej starostlivosti, ktorý poskytuje zdravotnú starostlivosť na Slovensku, ďalej zdravotníckemu pracovníkovi pracujúcemu na Slovensku, orgánom štátnej správy alebo územnej samosprávy, právnickej osobe alebo fyzickej osobe - podnikateľovi, ktorá je podľa osobitného predpisu povinná zabezpečovať tieto osobné ochranné prostriedky a vykonáva práce, pri ktorých je používanie týchto osobných ochranných prostriedkov nevyhnutné. Taktiež osobe, ktorá distribuuje tieto osobné ochranné prostriedky na území Slovenska.


Technické parametre
Materiál: Neoprén
Tento produkt je zaradený v následujúcich kategóriách:

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 0 / 5 Napísať recenziu

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Sme certifikovaný predajca zdravotníckych pomôcok.
Cieľom nášho internetového obchodu e-zdravotníckepotreby.sk je pohodlnejší prístup zákazníkov k našej ponuke tovaru a služieb. Už 13 rokov sa zaoberáme predajom zdravotníckych, rehabilitačných, ortopedických pomôcok a rôznych doplnkových tovarov.

SAEC Sphere
Podporované platobné karty
A A