Antivírusová maska MedPatent

Kód produktu: SM111

4 / 5

41,00 € 49,00 €
Skladom
33 vernostných bodov
za nákup tohto produktu

Darčeky

Rozdávame darčeky

 • 99% zákazníkov odporúča

Informácie o produkte

Chcete ochrániť seba a svoju rodinu pred zhoršujúcou sa kvalitou vzduchu, ktorý dýchame? Vyskúšajte antismogovú masku, ktorá ochráni Váš dýchací systém pred smogom, výparmi, vírusmi a alergénmi. Maska je vyrobená z antialergickej bavlny, ktorá nedráždi okolie tváre pri nosení antivírusovej masky.

Antismogová maska NORMAL je registrovaná zdravotnícka pomôcka, vďaka ktorej budete vyčnievať z davu a chrániť svoje zdravie. Je vyrobená z mäkkej bavlny, aby nedošlo k podráždeniu pokožky tváre pri nosení.

Vážení zákazníci, z hygienických dôvodov  (zo šírenia koronavírusu - Covid 19) tovar nie je možné vrátiť. Za pochopenie dakujeme.

Antismogovú masku využijete:

 • v podmienkach smogu,
 • v lietadle,
 • v kancelárii,
 • počas jazdy na bicykli,
 • ak máte astmu,
 • počas prác v záhrade,
 • ak ste alergikom,
 • počas upratovania,
 • v pôrodniciach,
 • v čakárni.

Maska zastaví nebezpečné vírusy a baktérie, ako aj roztoče, plesne, častice smogu, prach a peľ. Antismogová maska Vás preto ochráni pred znečistením ovzdušia, alergénmi alebo vírusmi, ako je napríklad chrípka.

Dva vzduchové ventily umožňujú dýchanie a odvádzanie vlhkosti. Elastická kovová výstuž v hornej časti masky umožňuje presné prispôsobenie tváre a tvaru nosa.

Filter – srdcom masky je filter aktívneho uhlíka N99. Zachováva 99% nečistôt vrátane prachu PM2,5 a PM10. Jeho účinnosť je potvrdená výsledkami výskumu vykonaného v americkom Nelson Institute. 

Aktívny uhlík zastavuje nebezpečné chemické zlúčeniny. Technológia roztavenej bavlny dáva bavlneným vláknam vynikajúce filtračné vlastnosti.

V závislosti od stupňa znečistenia vzduchu by mal byť filter vymenený každých 20 až 50 hodín.

Vlastnosti antismogovej masky:

 • prispôsobuje sa rôznym tvarom a veľkostiam tváre
 • vyrobené z mäkkej bavlny, nedráždi pokožku tváre
 • dva vzduchové ventily uľahčujú dýchanie
 • opätovne použiteľné - filter možno vymeniť a masku umyť

Ako používať masku?

Masku vložte na tvár, aby pokrývala nos a ústa. V hornej časti masky je kovová výstuž, ktorá sa musí tesne prispôsobiť tvaru nosa. Upevnite masku na zadnej strane hlavy.

Kedy použiť masku?

Masku používajte vždy, keď existuje riziko nadýchania sa kontaminovaného vzduchu, smogu vo veľkých mestách, kde je vysoká koncentrácia výfukových plynov z vozidiel. Maska tiež poskytuje veľkú ochranu pred alergénmi a vírusmi. 

Chystáte sa vycestovať do krajiny, kde je riziko nadýchania sa škodlivého vzduchu? Určite si nezabudnite pribaliť antismogovú masku, ktorá Vás ochráni pred týmto rizikom. 

Masku je vhodné používať aj v prípadoch, že trpíte respiračnými ochoreniami, napríklad astmou. 

Certifikáty:

PFE - Účinnosť filtrácie častíc.

BFE - Účinnosť bakteriálnej filtrácie.

VFE - Účinnosť vírusovej filtrácie.

CE - osvedčenie č. IT031229AD17041.

Kúpou tohto produktu potvrdzujete, že patríte do skupiny osôb v zmysle ust. 4 zákona č. 69/2020 Z.z. o mimoriadnych opatreniach v súvislosti so šírením nebezpečnej nákazlivej ľudskej choroby COVI-19 v oblasti zdravotníctva a ktorým sa menia a dopĺňajú niektoré zákony, ktorej sa dovoľuje predávať a prevádzať osobný ochranný prostriedok, ktorý je filtračnou tvárovou polmaskou kategórie FFP2, FFP3.

Počas krízovej situácie je zakázané predávať osobný ochranný prostriedok kategórie FFP2, FFP3 a osobný ochranný prostriedok kategórie KN95 inej osobe než poskytovateľovi zdravotnej starostlivosti, ktorý poskytuje zdravotnú starostlivosť na Slovensku, ďalej zdravotníckemu pracovníkovi pracujúcemu na Slovensku, orgánom štátnej správy alebo územnej samosprávy, právnickej osobe alebo fyzickej osobe - podnikateľovi, ktorá je podľa osobitného predpisu povinná zabezpečovať tieto osobné ochranné prostriedky a vykonáva práce, pri ktorých je používanie týchto osobných ochranných prostriedkov nevyhnutné. Taktiež osobe, ktorá distribuuje tieto osobné ochranné prostriedky na území Slovenska.


Technické parametre
Materiál: Antialergicka bavlna
Tento produkt je zaradený v následujúcich kategóriách:

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 4 / 5 Napísať recenziu

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Sme certifikovaný predajca zdravotníckych pomôcok.
Cieľom nášho internetového obchodu e-zdravotníckepotreby.sk je pohodlnejší prístup zákazníkov k našej ponuke tovaru a služieb. Už 13 rokov sa zaoberáme predajom zdravotníckych, rehabilitačných, ortopedických pomôcok a rôznych doplnkových tovarov.

SAEC Sphere
Podporované platobné karty
A A