Antidekubitný DELTA vankúš

Kód produktu: NE0607

0 / 5

38,00 € 65,00 €
Skladom
54 vernostných bodov
za nákup tohto produktu

Darčeky

Rozdávame darčeky

Informácie o produkte

Antidekubitný vankúš DELTA je polohovacia pomôcka pri predchádzaní dekubitov u ležiacich pacientov. Vankúš je obzvlášť vhodný pre pacientov trpiacich kŕčami v kolenách alebo bedrách.

Delta vankúš má tri oporné body a tak polohovanie pacienta je jednoduchšie. Vankúš podopiera nohy ležiaceho pacienta. Taktiež môže byť použitý ako zábrana proti vypadnutiu pacienta na zem.

Tieto antidekubitné vankúše je možné rôzne skombinovať podľa potreby a stavu pacienta. S výberom vhodného vankúša alebo kombinácie vankúšov Vám veľmi radi poradíme.

Vankúš sa výborne osvedčil pri polohovaní pacientov tak ako aj v domácej aj v ústavnej starostlivosti.

Údržba: 

Vankúš je možné umývať bežnými čistiacimi neagresívnymi prostriedkami pomocou jemnej a hladkej handričky. Vankúš je vodeodolný.

Môžete dezinfikovať bežnými dezinfekčnými prostriedkami. Neprať!


Rozmery a hmotnosť
Rozmery: 55 cm x 30 cm x 30 cm
Materiál
Farba: modrá
Poťah: polyamidový úplet 47% , ktorý je elastický vo všetkých smeroch. Poťah má povrchový náter z polyuretánu 53% s antibakteriálnou a antistatickou prímesou
Náplň: 100% polystyrénové mikrovločky

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 0 / 5 Napísať recenziu

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Sme certifikovaný predajca zdravotníckych pomôcok.
Cieľom nášho internetového obchodu e-zdravotníckepotreby.sk je pohodlnejší prístup zákazníkov k našej ponuke tovaru a služieb. Už 13 rokov sa zaoberáme predajom zdravotníckych, rehabilitačných, ortopedických pomôcok a rôznych doplnkových tovarov.

SAEC
Podporované platobné karty
A A