Široká škála zdravotných potrieb a výrobkov pre zdravie, rýchle dodanie

V ponuke e-shopu nájdete viac ako 2000 produktov, ktoré neustále aktualizujeme a rozširujeme. Množstvo produktov máme skladom, a preto vám ich vieme rýchlo doručiť. Doručujeme aj v sobotu!

Spoľahlivosť a kvalita

Nadviazali sme silné partnerstvá s výrobcami a dodávateľmi výrobkov. Všetky výrobky sú certifikované a spĺňajú najprísnejšie normy a štandardy.

Odborné poradenstvo a pomoc pri výbere

Naši pracovníci majú dlhoročné skúsenosti, neustále sa vzdelávajú a profesionálne vám pomôžu pri výbere a poradenstve.

Zdravotné pomôcky aj na lekársky poukaz

Cez naše kamenné predajne zasielame takmer všetky zdravotné pomôcky predpisované lekármi na lekársky poukaz. Kontaktujte nás.

Rýchle vybavenie reklamácií

V prípade reklamácie Vás ako zákazníka neťaháme za nos 30 dní. Väčšinu tovaru zasielame obratom na výmenu!

Akcie, vernostný program

Denne pripravujeme pre vás akcie a zľavy, aby ste ušetrili. Stálych registrovaných zákazníkov za každý nákup odmeňujeme.
Novinka: Zaregistrujte sa u nás a získajte od nás na začiatok až 49 vernostných bodov!

Využívajte množstvo výhod na jednom mieste! (kliknite pre viac informácií)

Antidekubitný chránič päty W2450


Cena s DPH:
37,55€

Vhodné pre pacientov s vysokým až stredným rizikom a ako pomôcka pri liečbe už vzniknutého dekubitu. Päta je úplne odľahčená, čo zabezpečuje neobmedzenú cirkuláciu krvi. Pena chránená polyuretánovým lakom.

Röntgenovať možno 70-140KU.

Univerzálna veľkosť.  Univerzálne pre pravú aj ľavú nohu.    

Ako pomôcku používať

Prilepenie samolepiacich pások: presvedčte sa, či sú miesta, kde sa majú pásky prilepiť, čisté. Nalepte kratšiu zo samolepiacich pások na chránič zospodu tak, aby prečnievala aj na boky chrániča. Nechajte 24 hodín pred použitím vyschnúť kvôli lepšej priľnavosti.  Opatrne vložte  pätu pacienta do chrániča a dbajte na to , aby bola päta úplne voľná. Potom upevnite dolnú končatinu druhou dlhšou páskou.  

Údržba pomôcky

Z hygienických dôvodov by mala pomôcku používať len jedna osoba. Povrch pomôcky čistite saponátovou vodou alebo povrchovým dezinfekčným prostriedkom. Vyvarujte sa dlhšieho namáčania alebo ponárania. Roztoky s obsahom alkoholu alebo chlóru sú nevhodné. Po dezinfekcii utrite chránič handrou namočenou do čistej vody, aby sa odstránili zvyšky chemikálií, ktoré môžu spôsobiť zožltnutie povrchu chrániča. Pred opätovným použitím alebo skladovaním ho nechajte vyschnúť  na vzduchu. (Neumiestňujte na výhrevné telesá.) Chráňte pred pôsobením svetla, tepla a vlhkosťou. Pred uskladnením musí byť chránič úplne suchý.  

Farba modrá

Rozmery 

Dĺžka 26 cm

Šírka 16 cm

Výška 8,5 cm    

 

 


Rozmery a hmotnosť
Rozmery Dĺžka 26 cm Šírka 16 cm Výška 8,5 cm

Zdieľajte

Tento produkt je zaradený v následujúcich kategóriách: